głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 bo na początku On pisze do Ciebie troszkę się dziwisz bo co on może od Ciebie chcieć! Jesteś obojętna nie chcesz wyjść na dziewczynę która jest sentymentalna kt

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
bo na początku On pisze do Ciebie troszkę się dziwisz bo co on może od Ciebie chcieć! Jesteś obojętna nie chcesz wyjść na dziewczynę która jest sentymentalna która się
bo na początku   On pisze do Ciebie... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 grudnia 2011

bo na początku - On pisze do Ciebie,troszkę się dziwisz,bo co on może od Ciebie chcieć! Jesteś obojętna,nie chcesz wyjść na dziewczynę,która jest sentymentalna,która się szybko przywiązuje,mimo to On się nie poddaje! Z czasem uświadamiasz sobie,ze jednak go lubisz,ze dobrze się czujesz,gdy do Ciebie pisze,ale przecież się nie przyznasz! W tej samej chwili kiedy już zaczynasz się w to angażować z myślą,że może coś z tego być,on staje się obojętny tak,jak Ty z początku ! Odpisuje tak,jakby Cię zbywał! Mija trochę czasu zanim się oswoisz i przyznasz- ej przecież wiedziałaś mała,ze tak będzie Tobie się nigdy nie uda!! Nie gadacie już tak intensywnie jak wcześniej,ale spoko,już się przyzwyczaiłaś! I nagle,kiedy już wszystko do Ciebie dotarło,kiedy nie jest Ci szkoda,ze ta znajomość dobiega końca,On znowu pisze,tak,jak gdyby nic,a Ty nie czujesz radości,tylko wkurwienie,ze będziesz musiała za jakiś czas znowu to przezywać- rozczarowanie i cały ten proces jakim jest zapominanie.

Bla bla bla bla terefere  aha  aha.... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 grudnia 2011

Bla bla bla bla terefere, aha, aha. Tak, tak, cenię szczerość.

”nie wiązałam z Nim jakiś... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 grudnia 2011

”nie wiązałam z Nim jakiś szczególnych nadziei. wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. czasami mi go brakuje, tak po prostu.”

” nie będę robić sobie złudnych... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 grudnia 2011

” nie będę robić sobie złudnych nadziei. nie będę rzucać tekstami z ukrytym przesłaniem. nie będę składać Ci wyuzdanych propozycji. nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. nie będę, ale odezwij się. daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.”

dokładnie ! teksty maagdaaa6 dodał komentarz: dokładnie ! do wpisu 22 grudnia 2011
” na pytanie czy boi się jutra... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 grudnia 2011

” na pytanie czy boi się jutra odwrócił wzrok. Bez słowa odpalił wyjętą z kieszeni fajkę i wziął do płuc pierwszego bucha. Odchrząknął. - niby czemu? niżej już nie upadnę. ”

”   Bądź.   po co?   bo życie... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 grudnia 2011

” - Bądź. - po co? - bo życie mnie przeraża. bo boje się samotności. bo.. gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko.. bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra.. bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze .- Bądź. ”

pieprzę to  pieprzę te brednie  że... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 grudnia 2011

pieprzę to, pieprzę te brednie, że ja i ty, że niby my to coś więcej!

to boli tak  że chyba znów się... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 grudnia 2011

to boli tak, że chyba znów się najebie .

Gdy podajesz komuś rękę  mów mu... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 grudnia 2011

Gdy podajesz komuś rękę, mów mu wprost że jesteś chujem.

nigdy nie modle się nie klęczę nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 17 grudnia 2011

nigdy nie modle się,nie klęczę,nie klepie testamentów. czasem chce porozmawiać,ale bez oddźwięku

Widzisz wychodzących ludzi ? Może... teksty

maagdaaa6 dodano: 17 grudnia 2011

Widzisz wychodzących ludzi ? Może do nich dołączysz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV