głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lusia96 Jeżeli facet na prawdę się zakocha to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach te jedne mu wystarcz

lusia96

lusia96.moblo.pl
Jeżeli facet na prawdę się zakocha to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach te jedne mu wystarczą .
Jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

lusia96 dodano: 27 czerwca 2014

Jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . Nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . Każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . Będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . Będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . Zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . Pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . Taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach . / Sky

Wszystkie znaki wydają się mówić... teksty

lusia96 dodano: 21 czerwca 2014

Wszystkie znaki wydają się mówić że ta miłość jest stracona Ale nie chcę się jeszcze poddać.

ONA   bardzo chora ON   zapracowany... teksty

lusia96 dodano: 21 czerwca 2014

ONA - bardzo chora ON - zapracowany Godz.17 Ona: Chodź, przytul sie do mnie na chwilę... On: Zaraz. (I zapomniał.) Godz.18 Ona: Chodź na moment. On: Po co.? Ona: Przytulimy się. On: Dobra, ale za chwile, bo muszę tu skończyć... (Nie przyszedł.) Godz. 19 Ona: Kochanie, przytulimy się.?! On: (Z drugiego pokoju) Jasne! za moment. (Znowu nie dotarł.) Godz. 20 Ona: I co z tym przytuleniem.? On: Za parę minut. Tylko wezmę prysznic. (przyszedł wreszcie, usiadł koło niej, przytulił się na kilka sekund.) On: Już.? Ona: Co już.? On: No, czy już wystarczy.? Ona: Taak krótko.? On: Przecież się przytuliłem. Ona: Ale za krótko. On: Nie mówiłaś, że miało byc dłużej. Ona: Ja tylko chciałam na koniec mieć troche czułości i ciepła. On: Jak to.? Ona: Żegnaj. Na zawsze bede Cie kochać. [I odeszła.. tam daleko.. na drugą stronę] A on.? On żałował że tak mało okazywał jej uczucia chociaż bardzo ją kochał. I że ten ostatni czas bliskości trwał tylko kilka sekund.

Gdy jestem z Tobą trawa jest... teksty

lusia96 dodano: 20 czerwca 2014

Gdy jestem z Tobą trawa jest zieleńsza, słońce świeci mocniej a ptaki śpiewają radośniej. Wróć do mnie, bo wszystko robi się szare.. Czy powiedziałam Ci już jak bardzo Cię kocham? Jak bardzo potrzebuję? Jak ważny jesteś dla mnie? Kochanie, to rozstanie mnie boli. Jesteś moim sercem bez którego umrę. Kocham, na zawsze. Tak bardzo mi Ciebie brakuje..

Kiedyś mo­ja miłość do Niego... teksty

lusia96 dodano: 20 czerwca 2014

Kiedyś mo­ja miłość do Niego była strasznie sil­na, ale strasznie po­ryw­cza. Te­raz, kiedy minęło kil­ka­naście miesięcy po roz­sta­niu jest również sil­na, ale spo­koj­niej­sza. Bar­dziej ustabilizowana.

Nie ma nic  bardziej... teksty

lusia96 dodano: 20 czerwca 2014

Nie ma nic bardziej przygnębiającego, niż bezradność w sprawach, na których nam najbardziej zależy.

Ja się uśmiecham  a oni mi wierzą :  teksty

lusia96 dodano: 20 czerwca 2014

Ja się uśmiecham, a oni mi wierzą :)

Nie można zapomnieć tego co było.... teksty

lusia96 dodano: 17 czerwca 2014

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć

 wiesz co jest najgorsze ? gdy oczy... teksty

lusia96 dodano: 17 czerwca 2014

"wiesz co jest najgorsze ? gdy oczy, które tak kochasz wpatrzone są w inne. gdy uśmiech, za który oddałabyś życie , skierowany jest do innej. gdy słowa, które uwielbiasz słuchać, mówione są w innym kierunku. gdy ramiona, w które kochasz się wtulać, obejmują inne ciało. gdy dotyk, od którego jesteś uzależniona, czuje inna. gdy osoba, którą kochasz - serce oddała komuś innemu."

Po raz kolejny poczuć smak Twoich... teksty

lusia96 dodano: 17 czerwca 2014

Po raz kolejny poczuć smak Twoich ust, po raz kolejny być szczęśliwą

Nawet nie wyobrażasz sobie co czuję... teksty

lusia96 dodano: 17 czerwca 2014

Nawet nie wyobrażasz sobie co czuję każdego dnia. Ból. Niesamowity ból, który rozdziera mi klatkę piersiową. Wiesz, co jest tego powodem? Ty i ta twoja obojętność

wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

lusia96 dodano: 17 czerwca 2014

wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV