głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię

luckaa

luckaa.moblo.pl
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo wiesz że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to prz
Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz...

skąd wzięło sie słowo 'ex'... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

skąd wzięło sie słowo 'ex' którym nazywamy na byłą/byłego? proste. 'ex' to skrót od słowa 'example' czyli 'przykład' .

Kopciuszek miał wyjątkowo trudne... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

Kopciuszek miał wyjątkowo trudne dzieciństwo. Wredne przyrodnie siostry, praca ponad siły i straszna macocha. Poza tym, że musiała zatruwać się, wyciągając popiół z popielnika, to na dodatek nie miała nawet kanału MTV.

Było ich dwóch.  Pierwszy   cwaniak... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

Było ich dwóch. Pierwszy - cwaniak, dupek, babiarz, zupełny brak sumienia i serca. Drugi - romantyczny, czuły, opiekuńczy, znający znaczenie słowa miłość. Jak myślisz, którego wybrało jej głupie serce?

Nie lubię  kiedy tylko na dźwięk... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

Nie lubię, kiedy tylko na dźwięk Twojego imienia mimowolnie się uśmiecham. Nie cierpię tego jak tracę oddech, gdy mierzysz mnie tym cudownym spojrzeniem. nie znoszę Cię, głuptasie. Nie znoszę, a tak wiele oddałabym, żeby teraz, właśnie w tym momencie, słyszeć Twój głos, napawać się Twoją obecnością.

Dlatego tak bardzo lubię słowa.... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

Dlatego tak bardzo lubię słowa. Potrafią być jak brzytwy, jak szpile, jak siekiery, jak obuchy, jak gromy z jasnego nieba. Można wymieniać w nieskończoność. I tylko trzeba umieć zadać cios. To sztuka jak każda inna.

Proszę byś przed snem spojrzał w... teksty

luckaa dodano: 1 sierpnia 2011

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

Miłość trwa 4 lata lub do momentu... teksty

luckaa dodano: 31 lipca 2011

Miłość trwa 4 lata lub do momentu, gdy pojawi się kolejna osoba, która wywoła romantyczny poryw, a potem pozostaje tylko przywiązanie lub sympatia.
Autor cytatu: xxx127

Opowiem Ci  dlaczego trzęsą mi się... teksty

luckaa dodano: 29 lipca 2011

Opowiem Ci, dlaczego trzęsą mi się ręce. Opowiem Ci, dlaczego obgryzam świeżo pomalowane paznokcie. Opowiem Ci, dlaczego podskakuję przy każdym dźwięku telefonu. Opowiem Ci, dlaczego nie mogę się skupić na nauce. Opowiem Ci, dlaczego nie mogę zasnąć, a rano nie chcę wstać. Opowiem Ci, dlaczego potrzebuję czekolady. Opowiem Ci, dlaczego mam ochotę walić głową w ścianę. Opowiem Ci, dlaczego mi tak bardzo zależy. Tylko się odezwij.

  Mamo  skąd się biorą dzieci?... teksty

luckaa dodano: 29 lipca 2011

- Mamo, skąd się biorą dzieci? - Bocian przynosi... - A kto go rucha? / : O

92  dziewczyn nie odzywa się do... teksty

luckaa dodano: 29 lipca 2011

92% dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych chłopaków. nie dlatego, że są sukami. po prostu nie zniosły by rozmowy z osobą, którą kochały bez wyrażenia jakichkolwiek emocji.

  dlaczego piszesz cókier przez... teksty

luckaa dodano: 29 lipca 2011

- dlaczego piszesz cókier przez ''Ó'' ? - żeby się nie wysypał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV