głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia a Ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nada

luckaa

luckaa.moblo.pl
wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia a Ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nada
wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy... teksty

luckaa dodano: 18 sierpnia 2011

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a Ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

potrafi pomóc w każdej sytuacji... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2011

potrafi pomóc w każdej sytuacji - nawet milczeniem. znajduje czas - nawet, jeśli sam dla siebie Go nie ma. SZANUJE TO, CO ROBISZ - i to kim jesteś. nie słucha tego, co mówią o Tobie inni - ma własne zdanie. liczy się z każdym Twoim słowem - nawet, jeśli Go to rani... nigdy nie stawia siebie na pierwszym miejscu - nie zapomina o Tobie. dziękujesz Mu jednym słowem - nazywasz Go "przyjacielem"...

To  że pokochałam Cię nagle i... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2011

To, że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję, że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.

Nie ukrywam. Każdego wieczoru... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2011

Nie ukrywam. Każdego wieczoru patrzę na wyświetlacz telefonu. Z tą chora nadzieją, że o mnie pamiętasz i napiszesz tak jak kiedyś ...

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2011

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

I w pewnym momencie pada kilka nie... teksty

luckaa dodano: 4 sierpnia 2011

I w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów. Nie wiesz co powiedzieć, nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć. Znajome prawda?

Pomalowałam paznokcie  wstałam rano... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

Pomalowałam paznokcie, wstałam rano, odnawiam kontakty, uśmiecham się. Jak widzisz radze sobie bez Ciebie.Tylko czasem zapominam oddychać, gdzy przechodzisz obok mnie..

Przyjaźń prawdziwa nie wymaga  nie... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

Przyjaźń prawdziwa nie wymaga, nie oczekuje, nie mija! ...a kiedy się spotkamy, rozumiemy się bez słów i śmiejemy się do łez!

włożyła słuchawki do uszu.... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

włożyła słuchawki do uszu. stanęła na tarasie i wpatrywała się w gwiazdy. w ręku trzymała kieliszek wina. słuchając jednej piosenki w kółko, delektując się każdym łykiem wina, stała w ten sposób, aż do świtu. czekała na wschód słońca.

tosunkowo za często trafiam na... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

tosunkowo za często trafiam na sukinsynów, panowie udowodnijcie, że jesteście inni, bo inaczej uwierzę, że każdy was jest chujem.

Twój sarkazm wyczuwam nawet przez... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

Twój sarkazm wyczuwam nawet przez smsy, a Ty się zastanawiasz czemu nie odpisuje?

Wiesz dlaczego dawniej ludzie... teksty

luckaa dodano: 3 sierpnia 2011

Wiesz dlaczego dawniej ludzie spędzali ze sobą całe życie, a nie jak dziś rozwodzili się po kilku latach małżeństwa? Ponieważ kochali duszą a nie oczami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV