głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa czekając na cud każdy błądzi dochodząc do dna w którym Bóg nas osadzi dziś nadszedł ten dzień w którym znajdę cel by móc światem rządzić . patrzę w lustro i co

luckaa

luckaa.moblo.pl
czekając na cud każdy błądzi dochodząc do dna w którym Bóg nas osadzi dziś nadszedł ten dzień w którym znajdę cel by móc światem rządzić .
 czekając na cud każdy błądzi... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` czekając na cud każdy błądzi dochodząc do dna w którym Bóg nas osadzi dziś nadszedł ten dzień w którym znajdę cel by móc światem rządzić .

patrzę w lustro i co widzę ?... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

patrzę w lustro i co widzę ? dziewczynę z marzeniami, które nigdy się nie spełnią...

 patrz jakie to dziwne. teraz... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` patrz, jakie to dziwne. teraz stoimy obok siebie, rozmawiamy, śmiejemy się.. a za jakiś czas może mnie zabraknąć, a Ty będziesz odwiedzać mnie na cmentarzu.. ` a kto powiedział, że będę Cię odwiedzać ? ja będę leżeć obok..

Nie ma Cię gdy moje życie spada w... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

Nie ma Cię, gdy moje życie spada w dół i... Nie ma Cię, gdy wszystko łamie się na pół i... Nie ma Cię i nie wiem już, gdzie jesteś, Ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce! Nie ma Cię, gdy moje życia spada w dół i... Nie ma Cię, gdy wszystko łamie się na pół Ale kocham Cię, kocham wciąż Cię kocham kurwa i nie znam już innych słów! To jest zbyt trudne.

 co widzisz ?  ciebie .  a tak... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` co widzisz ? ` ciebie . ` a tak na prawdę ? ` ból . ` gdzie ? ` w twoim sercu. ` ale ty go nie widzisz ! ` ale nim jestem.

 co robisz ?  maluję .  a co... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` co robisz ? ` maluję . ` a co malujesz ? ` twój strach kiedy odejdę . ` ale przecież kartka jest pusta . ` widocznie wcale się tego nie boisz !

zamykam swoją przeszłość.... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

zamykam swoją przeszłość. nieważne już co jest i co było z nią związane. nie bedzie wracania do niej ! liczy się teraźniejszość i przyszłość ! liczą się poważne zmiany, które zamierzam wprowadzić w życie ! dla siebie .... bo wierzę ! mam siłę ! mam nadzieję ! niczego więcej nie potrzebuję !

ona odeszła już nie powróci z... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

ona odeszła, już nie powróci, z rzeczywistością serce się kłóci, jak mam zapomnieć wspólne te chwile? ile mam płakać, powiedz mi ile? jedno mam zdjecie wspólnie zrobione, po niej z miłości zostało mi one, mam też wspomnienia które cieszyły, które tak mocno w pamięć się wszyły.cóż teraz począć, co teraz zrobić? niż już innego jak iść się dobić. na cóż mi życie w tej samotności? życie jak morze pełne żałości, nic w nim dobrego, szcześcia w ogóle, same porażki miłosne bóle. morze łez pełne, horyzont czasu, wokół nic nie ma, czeluści lasu !

 Wiesz... gdy się jest bardzo... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...

 Radość nie ma argumentów smutek... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` Radość nie ma argumentów, smutek ma ich mnóstwo. Skutkiem tego właśnie jest tak okropny i tak trudno nam się z niego wyleczyć.

 synku jestem w budynku na innym... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` synku jestem w budynku na innym levelu ! ; *

 będziesz ?  będę .  zawsze ?... teksty

luckaa dodano: 1 czerwca 2010

` będziesz ? ` będę . ` zawsze ? ` zawsze . ` gdzie ? ` przy tobie . ` obiecujesz ? ` obiecuję .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV