głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa wiesz kiedy zdałam sobie sprawę że mnie nie kochasz ? kiedy z łzami w oczach opowiadałam Ci o swoich największych problemach a Ty zacząłeś się śmiać . w te waka

luckaa

luckaa.moblo.pl
wiesz kiedy zdałam sobie sprawę że mnie nie kochasz ? kiedy z łzami w oczach opowiadałam Ci o swoich największych problemach a Ty zacząłeś się śmiać .
wiesz kiedy zdałam sobie sprawę... teksty

luckaa dodano: 4 września 2010

wiesz kiedy zdałam sobie sprawę , że mnie nie kochasz ? kiedy z łzami w oczach opowiadałam Ci o swoich największych problemach , a Ty zacząłeś się śmiać .

w te wakacje pokochałam papierosy... teksty

luckaa dodano: 4 września 2010

w te wakacje pokochałam papierosy, alkohol, spacery po plaży i ... Ciebie.

Pijane usta dziewczyny mówią to  co... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Pijane usta dziewczyny mówią to, co chciałaby powiedzieć, gdyby była trzeźwa.

umarłeś  stałeś się dla niej... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

umarłeś, stałeś się dla niej trupem, rozumiesz ? nie istniejesz już dla niej .

Plastik  wokół siebie widzę pełno... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Plastik, wokół siebie widzę pełno tego. Widzę maski. Na ulicy ciągle widzę plastikowe laski, włosy jak na mopie, twarze świecą jak odblaski. Wszędzie wokół plastik.

machanie czerwoną różyczką w... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

machanie czerwoną różyczką w blasku świec jest nudne. gadanie 'jesteś miłością mojego życia' jest nudne. 'masz piękne oczy' jest nudne. spacerowanie w świetle księżyca jest nudne. łażenie po teatrach z bukietem kwiatów jest nudne. słuchanie nastrojowej muzyki jest nudne. bo epoka romantyzmu minęła. sory, nie te czasy.

Tak  ból w końcu się pojawił.... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Tak, ból w końcu się pojawił. Było to porażające doznanie, Wydawało mi się, że wyrywano mi z ciała wszystkie najważniejsze organy, że mój tułów to jedna wielka rana o poszarpanych brzegach, pulsująca, niegojąca się mimo upływu czasu. Chociaż zdrowy rozsądek podpowiadał mi, że nie pozbawiono mnie płuc, łapałam spazmatycznie powietrze, walcząc z zawrotami głowy, jak gdyby moje wysiłki spełzały na niczym. Także moje serce z pewnością biło rytmicznie jak zwykle, ale ja nie słyszałam w uszach pulsu, a moje dłonie siniały z zimna. Zwinęłam się w kłębek, starając się obronić moje ciało przed rozpadem. Marzyłam o odpłynięciu w dawną nicość, która wciąż uparcie mi się wymykała. Jedno było w tym cudowne: nie umierałam.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić.. Tylko po to, by później się czule pogodzić.. I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

pokochał mnie za oczy  nie za efekt... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary.pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów.pokochał mnie w tym wygodnym, rozciągniętym dresie, w którym w niedzielę wcinam czekoladowe lody przed telewizorem. pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze.

I kiedy już przestawało mi... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

I kiedy już przestawało mi zależeć, kiedy zaczynałam być pewna że ty przyszłości z 'nami' nie wiążesz i że moje nadzieję na coś dalej są złudne, pojawiłeś się znów na mojej drodze. Jak gdyby nigdy nic zagadałeś, jakby wszystko było normalnie. Właściwie, jak to jest: normalnie?

 Widzisz?   Śnieg? Widzę.   Teraz... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

-Widzisz? -Śnieg? Widzę. -Teraz jest piękny i biały, prawda? A za kilka dni będzie brudy. Aż w końcu całkiem stopnieje. -Taka już kolej rzeczy. -Właśnie. Dlatego nie chcę się zakochać.

Żaden z Ciebie playboy  zwykły... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Żaden z Ciebie playboy, zwykły skur.wysyn.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV