głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa A on robił wszystko to czego ja nie mogłam. Palił papierosy urywał się z najważniejszych przedmiotów jarał trawkę na boisku. Podobał mi się. Tak bardzo chciała

luckaa

luckaa.moblo.pl
A on robił wszystko to czego ja nie mogłam. Palił papierosy urywał się z najważniejszych przedmiotów jarał trawkę na boisku. Podobał mi się.
A on robił wszystko to czego ja nie... teksty

luckaa dodano: 16 września 2010

A on robił wszystko to czego ja nie mogłam. Palił papierosy, urywał się z najważniejszych przedmiotów, jarał trawkę na boisku. Podobał mi się.

Tak bardzo chciała się na Nim... teksty

luckaa dodano: 14 września 2010

Tak bardzo chciała się na Nim zemścić. Za te wszystkie małe i duże kłamstewka szeptane do ucha. Za samotne poranki bez Niego. Za raniące, obojętne spojrzenie, które codziennie czuła na swym ciele niczym zimny szron. Za to, że Mu nie zależy. Za to, że zostawił Ją niczym małe dziecko porzucające znudzoną zabawkę. Za Jego cholerny egoizm. Chciała się zemścić, lecz nie umiała. Bo mścić się na osobie, którą się kocha, to jak wbijać szpilki we własne serce.

Wszyscy szukamy tej jednej... teksty

luckaa dodano: 14 września 2010

Wszyscy szukamy tej jednej wyjątkowej osoby, która da nam to, czego nam w życiu brakuje, kogoś, kto zapewni nam towarzystwo, pomoc, bezpieczeństwo. Czasami jeśli szukamy bardzo intensywnie, możemy znaleźć osobę, która zapewni nam wszystko. Każdy z nas kogoś szuka. Jeśli nie możemy znaleźć pozostaje modlić się by znaleziono nas.

. ludzie mówią  że bardzo się... teksty

luckaa dodano: 14 września 2010

. ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka że dorosłam. przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. zaakceptowałam rzeczywistość .

Przesoliłam zupę nie posłodziłam... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

Przesoliłam zupę,nie posłodziłam herbaty,schowałam kawę do lodówki,przepłakałam całą noc.

Już nie patrzysz mi w oczy z... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

Już nie patrzysz mi w oczy z miłością. Nie zasypujesz sms'ami . Nie trzymasz za rękę łamiąc mi palce, bojąc się że może ucieknę. Nie nosisz mnie na rękach przez kałuże. Nie przychodzisz z rana robić mi śniadanie. Nie mów że wszystko jest w porządku.

a jeśli kiedyś będziesz chciał... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

a jeśli kiedyś będziesz chciał ode mnie odejść, złapię rękaw Twojej bluzy i nie puszczę go. za bardzo jesteś mój.

czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.

Ejj łobuzie.. kocham Twoją brzydką... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

Ejj łobuzie.. kocham Twoją brzydką buzie : *

jesteś moją lampką przy łóżku... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

jesteś moją lampką przy łóżku , moją malinową herbatą , ołówkiem w piórniku , pierścionkiem na ręce , porannym uśmiechem i bałaganem w głowie.

  Kocha – rzekł  pewny siebie.... teksty

luckaa dodano: 7 września 2010

- Kocha – rzekł, pewny siebie. - Skąd to wiesz? – zapytałam, dodając do mojego głosu trochę kpiny. - Umiem czytać z ruchu serca.

Mknęłam przez park z czerwonymi... teksty

luckaa dodano: 6 września 2010

Mknęłam przez park z czerwonymi balonami w ręce , które sprawiały mi taką cholerną radość , a przecież to tylko głupie balony. Nagle zaczęło strasznie wiać . Moje powody szczęścia zabrał wiatr . W jednej chwili miałam wszystko i w jednej chwili to wszystko straciłam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV