głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex uwielbiam ten stan kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to czy da się jeszcze pogłośnić. Zostawiała włączone żelazko chodziła w ciemności

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
uwielbiam ten stan kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to czy da się jeszcze pogłośnić.
uwielbiam ten stan kiedy mam... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze pogłośnić.

Zostawiała włączone żelazko... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Zostawiała włączone żelazko, chodziła w ciemnościach małymi uliczkami, spała przy zapalonych świeczkach i otwartych drzwiach od mieszkania. Ale porozmawiać z nim tak bardzo się bała.

Mówiłam Ci że będziesz przez... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. -Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. -Nie widziałaś. Chciałaś widzieć...

chciałabym żeby znowu był... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

chciałabym, żeby znowu był czerwiec tego roku. twoja kurtka tak cudownie pachniała, a twoje usta były takie słodkie. tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

Uwielbiam wprawiać Cię w... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Uwielbiam wprawiać Cię w zakłopotanie. Wtedy tak uroczo się uśmiechasz.

Poczuła sie tak jakby udało jej... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Poczuła sie tak, jakby udało jej się dosięgnąć jednej z tych gwiazd, migających na niebie. jakby wszystkie sekstyle, trygony, koniunkcje i kwadratury planet, wszystkie karty tarota, linie dłoni, wszystkie liczby - te wibrujące i te niewibrujące.... jakby wszystko to zmówiło się ze sobą i ułożyło się tak, żeby mogła się poczuć najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

Siedziała w autobusie nareście... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Siedziała w autobusie, nareście niecierpliwie czekany powrót do domu. Czasem zerknęła na niego. Siedział na przeciewko. Wspominała jego poważną twarz, która tak bardzo zmieniała się, gdy okryję ją uśmiech. Czesto słuchał muzyki i patrzył nieobecnym, jakby smutnym wzrokiem w dal. A ona? Nie żyłą nadzieją, pogodziła się z losem. Tylko czasem, gdy go spotkała, nie chciała być tym, kim jest.

Czuje się dziś taka wyprana z... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Czuje się dziś taka wyprana z jakichkolwiek uczuć. Mam brak chęci do czegokolwiek. Jestem taka nie potrzebna nikomu. Nie rozumiem czemu jednego dnia rozpiera mnie energia zaś drugiego dnia bez powodu mam doła. Dziwie się tylko jak Ty to wszytko znosisz .. tą moją zmienność nastrojów.

Mówią że oczy są... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Mówią, że oczy są odzwierciedleniem duszy. Cóż. O ile to prawda, masz czekoladowe serce i czekoladowy umysł. A może cały jesteś z czekolady? Bo przecież twoje oczy mają jej kolor. Jeśli tak, to już jesteś mój, bo wiesz jak bardzo kocham słodycze.

 Ejj zmieniłas się?!  czemu tak... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

-Ejj zmieniłas się?! -czemu tak sadzisz?? -jestes taka...taka obojetna... -wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporniłam..

'  I co Ty sobie wyobrażasz?!  Że... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

' - I co Ty sobie wyobrażasz?! Że ja będę po nocach za Tobą płakać, tęsknić, marzyć o Tobie?! - Chciałbym, żeby tak było... - COO?! - Chciałbym być wreszcie komuś potrzebny. A dokładnie Tobie. Żebyś wreszcie zrzuciła maskę nowoczesnej kobiety, które zawsze ze wszystkim da sobie radę sama. Zosiu-Samosiu, chciałbym, żebyś przyszła do mnie pewnego dnia i jak mała, bezradna dziewczynka wtuliła się we mnie, liczac na to, że ja wszystko naprawię.

 Masz czasem tak że się do niego... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

- Masz czasem tak że się do niego uśmiechasz, tylko po to żeby nie miał tej satysfakcji, z tego ze zabił twoje marzenia ? - Mam. Każdy ma !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV