głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex I spraw Panie Boże by wiedział jak bardzo go kochałam. Od momentu poznania się do mej ostatniej sekundy. Że tak naprawdę nigdy nie przestałam kochać choć mówiła

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
I spraw Panie Boże by wiedział jak bardzo go kochałam. Od momentu poznania się do mej ostatniej sekundy. Że tak naprawdę nigdy nie przestałam kochać choć mówiłam zup
I spraw Panie Boże  by wiedział... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

I spraw Panie Boże, by wiedział, jak bardzo go kochałam. Od momentu poznania się, do mej ostatniej sekundy. Że tak naprawdę nigdy nie przestałam kochać, choć mówiłam zupełnie co innego. Że tak naprawdę udawałam wesołą, a w środku byłam roztrzaskana na milion kawałeczków. Że tak naprawdę me słabe serce nigdy się nie odbudowało. Że codziennie szukałam w innych twarzach Jego twarzy.

Czasami stajemy przed lustrem... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

Czasami stajemy przed lustrem, patrzymy w swoje oczy i nagle zauważamy, że ich kolor niespodziewanie wyblakł, a one same stały się dziwnie puste. Lodowate spojrzenie przyprawia o ciarki na plecach. Myśl, że przegraliśmy, podcina nogi i przygniata do ziemi.

Lubiła na niego patrzeć. Z ukrycia... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

Lubiła na niego patrzeć. Z ukrycia, w tajemnicy przed resztą. Znała na pamięć każdy jego ruch, każde spojrzenie, którym nie została obdarowana, każdy uśmiech. Potrafiła wymienić dni, w jakich był naprawdę szczęśliwy. Wiedziała, gdy coś go gnębi.

  Wkurzała się na niego   bo nie... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

- Wkurzała się na niego , bo nie był tamtym . To irytowało ją w nim najbardziej . - Była okrutna i bez serca . - Nie, nie. Jej serce było po prostu wypełnione miłością do tamtego . Mało kto kochał jak ona .

Pamiętasz smak pierwszej kawy i... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

Pamiętasz smak pierwszej kawy i alkoholu? Było ohydne i gorzkie. Ale mimo wszystko brnąłeś w to dalej, bo dodawało energii i zawracało w głowie. Tak samo jest z pierwszą miłością. Musi być napełniona goryczą, co nie znaczy, że trzeba ją znienawidzić.

Wolała ocierać się o ściany  niż... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

Wolała ocierać się o ściany, niż o ludzi. Wolała zasłniać nadwrażliwość i emocjonalne rozchwianie cynizmem i chłodem.. Wolała kochać książki i muzykę niż ludzi, bo tak lepiej, bo tak mniej boli..

http:  www.youtube.com... teksty

lovexlovex dodano: 21 listopada 2009

Lubię gdy się do mnie uśmiechasz i... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

Lubię gdy się do mnie uśmiechasz i lubię patrzeć w Twoje oczy. Lubię szukać Twego spojrzenia wśród milionów innych. I bardziej lubię wstawać gdy wiem, że za rogiem spotkam Ciebie. Każdy dzień staje się piękniejszy, a noc bardziej magiczną gdy jesteś przy mnie i gdy słyszę Twój głos. Kawa ma Twój smak, a deszcz zapach Twoich perfum. Lubię zapatrzyć się w Ciebie i nie myśleć o tym co będzie..Lubię..

  Powiesz mi  jak mnie kochasz ?... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

- Powiesz mi, jak mnie kochasz ? - Powiem. - Więc ? - Kocham Cię w promieniach słońca i w blasku księżyca. Kocham Cię kiedy się złościsz na mnie bez konkretnego powodu i kiedy bez konkretnego powodu przytulasz się z radości. Kocham Cię kiedy śpisz i kiedy opowiadasz mi coś z pasją. Kocham Cię kiedy płaczesz, a mi pozwalasz się pocieszać. Kocham Cię każdego dnia. Każdego dnia coraz mocniej. Coraz mocniej i mocniej.

a ona po prostu miała tego... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.

pewnie nie spełniam Twoich... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

pewnie nie spełniam Twoich oczekiwań, pewnie czasem uważasz mnie za najgorszą idiotkę, pewnie sądzisz, że mam w głowie bałagan, pewnie nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo Cię kocham.

nie rozumiałam dlaczego nikt nie... teksty

lovexlovex dodano: 20 listopada 2009

nie rozumiałam dlaczego nikt nie widział w nim tego co ja. ludzie postrzegali go jako łobuza; nie dostrzegali jego dołeczków w policzkach, jego ciepłego uśmiechu, jego radosnych oczu. nie dostrzegali w nim miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV