głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex Podryw na Ciebie nie działa... A co powiesz na obojętnośc?Nie będę spoglądac uśmiechac się i próbowac byc przy Tobie pod byle pretekstem... Może właśnie to zade

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
Podryw na Ciebie nie działa... A co powiesz na obojętnośc?Nie będę spoglądac uśmiechac się i próbowac byc przy Tobie pod byle pretekstem... Może właśnie to zadecyduje
Podryw na Ciebie nie działa... A co... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Podryw na Ciebie nie działa... A co powiesz na obojętnośc?Nie będę spoglądac, uśmiechac się i próbowac byc przy Tobie pod byle pretekstem... Może właśnie to zadecyduje o tym, że mnie pokochasz. Przecież zawsze lubiłeś się drażnic i robic na przekór...

chciałabym  żeby znowu był... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

chciałabym, żeby znowu był czerwiec tego roku. twoja kurtka tak cudownie pachniała, a twoje usta były takie słodkie. tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

 Ejj zmieniłas się?!    czemu tak... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

-Ejj zmieniłas się?! -czemu tak sadzisz?? -jestes taka...taka obojetna... -wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporniłam..

Mówią  że oczy są... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Mówią, że oczy są odzwierciedleniem duszy. Cóż. O ile to prawda, masz czekoladowe serce i czekoladowy umysł. A może cały jesteś z czekolady? Bo przecież twoje oczy mają jej kolor. Jeśli tak, to już jesteś mój, bo wiesz jak bardzo kocham słodycze.

  I co Ty sobie wyobrażasz?!   Że... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

- I co Ty sobie wyobrażasz?! Że ja będę po nocach za Tobą płakać, tęsknić, marzyć o Tobie?! - Chciałbym, żeby tak było... - COO?! - Chciałbym być wreszcie komuś potrzebny. A dokładnie Tobie. Żebyś wreszcie zrzuciła maskę nowoczesnej kobiety, które zawsze ze wszystkim da sobie radę sama. Zosiu-Samosiu, chciałbym, żebyś przyszła do mnie pewnego dnia i jak mała, bezradna dziewczynka wtuliła się we mnie, liczac na to, że ja wszystko naprawię.

Miałeś tak  że nawet twarz... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Miałeś tak, że nawet twarz przypadkowej osoby w autobusie przypominała ci twarz osoby, za którą tęsknisz? Że łapałeś się, że robisz sobie dziesiąty kubek herbaty tylko dlatego, by o niej nie myśleć? Że rano największym twoim pragnieniem był dotyk jej rąk? A wieczorem, gdy zasypiasz chciałbyś tylko usłyszeć jej 'dobranoc'? A gdy ktoś przypadkowy naulicy wypowiadał jej imię, instynktownie się odwracałeś?

I powinieneś wiedzieć że z każdym... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

I powinieneś wiedzieć że z każdym uśmiechem dajesz mi coraz więcej nadziei, a ja się od Ciebie powoli uzależniam.

Wiesz kiedy jest najgorzej?  Kiedy... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Wiesz kiedy jest najgorzej? Kiedy zakochujesz się w kimś "nie ze swoich sfer", kimś, przez kogo nigdy nie zostaniesz dostrzeżony i kogo nigdy nie powinieneś zauważyć. To zdecydowanie boli najbardziej.

myślałam  że życie bez Ciebie nie... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

myślałam, że życie bez Ciebie nie będzie aż tak uciążliwe. myliłam się. obiecywałam sobie , że nie będę o Tobie myśleć, na darmo. wmawiałam sobie , że nie będę na Ciebie patrzeć - na próżno, ile razy pojawiałeś się w tym samym pomieszczeniu moje oczy nie potrafiły się od Ciebie oderwać. nie chciałam żebyś mi się nie śnił, dlatego wieczorami oglądałam jak najbardziej krwawe horrory. chciałam i przynajmniej się starałam. a teraz tak po prostu wracasz jakby nigdy nic ?

Spróbuj po prostu żyć.... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców.

zycie nie jest tak porywajace i... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

zycie nie jest tak porywajace i romantyczne, jak byc powinno, wiec mówi sie rzeczy nieprawdziwe, bo lepiej, jezeli powstaja fantazje. Nie jest istotne to, czy sa prawda, dopóki sie w nie wierzy...

Chciałabym Cię mieć na zawsze.. to... teksty

lovexlovex dodano: 27 listopada 2009

Chciałabym Cię mieć na zawsze.. to moje jedyne marzenie. Innych nie posiadam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV