głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex Jak to możliwe że była szczęśliwa podekscytowana i zakochana a jednocześnie czuła wyrzuty sumienia była przerażona i pogubiona? Takie życie skarbie. Zacznij się

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
Jak to możliwe że była szczęśliwa podekscytowana i zakochana a jednocześnie czuła wyrzuty sumienia była przerażona i pogubiona? Takie życie skarbie. Zacznij się przyz
Jak to możliwe  że była... teksty

lovexlovex dodano: 11 kwietnia 2010

Jak to możliwe, że była szczęśliwa, podekscytowana i zakochana, a jednocześnie czuła wyrzuty sumienia, była przerażona i pogubiona? Takie życie skarbie. Zacznij się przyzwyczajać.

 Ciii... Słyszysz?    Co?... teksty

lovexlovex dodano: 11 kwietnia 2010

-Ciii... Słyszysz? -Co? -Zgniatane marzenia, topiącą się nadzieję i umierającą miłość.

Siedzę przed telewizorem w spranej... teksty

lovexlovex dodano: 11 kwietnia 2010

Siedzę przed telewizorem w spranej koszulce i majtkach, potargana, z rozmazanym tuszem, mimo nadwagi jem lody z bitą śmietaną, zastanawiając się głośno "co takiego ma ona, czego nie mam ja?", wybucham naraz histerycznym płaczem: jego, ona ma jego!

Przycisnęła zdjęcie do piersi.... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

Przycisnęła zdjęcie do piersi. Potem odwróciła i przeczytała nabazgrane jej nieładnym pismem słowa: I o jeden dzień dłużej. Musi się wziąć w garść! Schowała zdjęcie do kolorowego pudełka z innymi pamiątkami; wielkimi lizakami na Walentynki, liścikami, koralikami, potłuczoną ramką na zdjęcia, wycinkami z gazet o nim, wschodzącej gwieździe piłki nożnej. A może by tak... Nie, nie zadzwoni do przyjaciółek z płaczem, te czasy histerii już dawno minęły.

a ty wróciłeś przerażony.... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

a ty wróciłeś przerażony. powiedziałeś, że boisz się widoku wielkiej miłości, która jest w moim małym sercu.

'gubiąc gdzieś po drodze sens... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

'gubiąc gdzieś po drodze sens deszczowych słów..' ;

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

Zazdrosna o każdy Twój uśmiech, każde twe spojrzenie...

Siedzę na parapecie  wyziębiłam... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

Siedzę na parapecie, wyziębiłam już cały pokój, gwiazdy zaglądają do środka, a ja z kubkiem gorącej herbaty nie czuję już nic, nawet zimna...

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

a potem przez kilka godzin moje serce... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

a potem przez kilka godzin moje serce szybciej biło, a na twarzy pojawił się uśmiech, taki szczery, taki że aż boli szczęka i brzuch i chcesz przestać, ale nie możesz, po prostu.

Proszę podpisywać    :  teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

Proszę podpisywać ;) :*

  Obudził ją sms. Napisał on. tak... teksty

lovexlovex dodano: 9 kwietnia 2010

``Obudził ją sms. Napisał on. tak długo milczał.. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej `miłości`.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szla. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwle. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms "Prima aprilis kochanie :*"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV