głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex mówisz że masz dość ? to spójrz na tego pijaka pod sklepem . który ma tylko butelkę. która ma na etykiecie jakieś procenty widzi sens . spójrz na te wszystkie s

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
mówisz że masz dość ? to spójrz na tego pijaka pod sklepem . który ma tylko butelkę. która ma na etykiecie jakieś procenty widzi sens . spójrz na te wszystkie samotne o
mówisz  że masz dość ? to... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

mówisz , że masz dość ? to spójrz na tego pijaka pod sklepem . który ma tylko butelkę. która ma na etykiecie jakieś procenty widzi sens . spójrz na te wszystkie samotne,opuszczone dzieci , umierające z głodu . spójrz na otaczający Cię świat . a dopiero później mów . że nie masz siły by żyć .

Ja przeżyje. Znajdę taka... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Ja przeżyje. Znajdę taka najgłębsza piwnice, zamknę się, nie wpuszczę nikogo, wygrzebie w ziemi jamę, zębami wygryzę cegły, schowam się w murze, wejdę w mur jak stonoga. Wszyscy umrą, a ja przeżyje.

poszła w ich pamiętne miejsce.... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

poszła w ich pamiętne miejsce. usiadła na pamiętnej ławce, a wspomnienia po raz kolejny rzuciły się jej na szyję. była cała roztrzęsiona. na twarzy, miała rozmazany tusz. w ręku trzymała, butelkę czerwonego wina. - tęskniłaś? - usłyszała z oddali. obróciła się gwałtownie. stał. jak gdyby, nigdy nic. wpadła w atak furii, rzuciła butelką o chodnik. wino spływało, po ulicy. podeszła do niego i wybuchając płaczem, niczym opętana, zaczęła okładać go rękami. - po co wracasz?! po co?! dlaczego znowu robisz mi to samo?! nie chcę Cię widzieć, rozumiesz?! nie chcę Cię widzieć! opadła z sił. kucnęła i zwinęła się w kłębek. klęknął obok niej. przytulił, czule całując w policzek, wyszeptał, że to był ostatni raz, że to się nigdy więcej nie powtórzy. - naiwnie uwierzyła. po raz kolejny.

'♥        ' teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

'♥_______________'

Paląc papierosy mam przed oczami... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Paląc papierosy mam przed oczami Ciebie jak zaciągałeś się i z lekkim uśmiechem, patrzyłeś mi prosto w oczy wypuszczając dym .. i bez wahania teraz nie powstrzymam się od jeszcze jednego bucha.

' I chcę dziś pić i tańczyć... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

' I chcę dziś pić i tańczyć , aż wybuchną basy . Lub wsiąść w samochód , na zakręcie wypaść z trasy . Zatańczyć na szczycie świata i pierdolić straty !

Teraz mówisz do mnie tylko... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Teraz mówisz do mnie tylko spojrzeniem, bo przecież Twoja duma mogła by ucierpieć, gdybyś się do mnie odezwał. widzę w Twoich oczach tylko jedno przesłanie 'kocham inną, ale nie chcę Cię stracić'. powiedz mi później, że to kobiety, są ku.rwa niezdecydowane.

Jesteś architektem moich snów... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia.

Czy ty myślisz że da się... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Czy ty myślisz, że da się odkochać tak na zawołanie? Że wstanę i powiem głośno "Już cię nie kocham", i tak się stanie? Mylisz się, i to jest kurwa najbardziej żałosne.

usiadła na brzegu piaskownicy i... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie, znów za bardzo.

Nie przestanę przeklinać palić i... teksty

lovexlovex dodano: 16 kwietnia 2010

Nie przestanę przeklinać, palić i pić. chociaż zawsze mówiłeś, że robię to zbyt często. ale wiesz? muszę ci się pochwalić. przestałam czuć, sprzątać i mieć nadzieję. i powiem ci jedno : miałeś w tym spory udział.

oja .. świetne  : teksty lovexlovex dodał komentarz: oja .. świetne ;* :) do wpisu 15 kwietnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV