głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex I on tak szeptał mi to do ucha a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla niego wszystkim. I nigdy go nie

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
I on tak szeptał mi to do ucha a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla niego wszystkim. I nigdy go nie zawie
I on tak szeptał mi to do ucha  a ja... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

I on tak szeptał mi to do ucha, a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla niego wszystkim. I nigdy go nie zawieść, nie rozczarować.

chciałabym  żeby znowu był... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

chciałabym, żeby znowu był czerwiec tego roku. twoja kurtka tak cudownie pachniała, a twoje usta były takie słodkie. tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

Z kimś  kto po prostu będzie. Mimo... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Z kimś, kto po prostu będzie. Mimo wszystko. Zawsze. Kto zatrzyma czas, byśmy razem mogli wiecznie trwać. Skruszy serca strach. To przecież nie tylko. To aż...

I tak to jest   gdy pozwolisz swemu... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

I tak to jest , gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem ... a potem naucz się cierpieć w ciszy , by nikt nie czuł się winny Twym łzom .

Łzy paliły ją w oczach  ale w... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Łzy paliły ją w oczach, ale w umyśle płynęła tylko jedna myśl.. Zdobędzie go, choćby miało ją to zabić. Choćby to miało zabić ich oboje. Zdobędzie go.

Nigdy nie będę miała jego brudnych... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Nigdy nie będę miała jego brudnych skarpetek pod łóżkiem, jego wody po goleniu na mojej półce w łazience i odgłosów Counter Strike w pokoju obok. Uświadamiając to sobie rozpłakałam się jak mała dziewczynka na widok spadających na ziemię lodów.

Jestem szczęśliwa  że mam ciebie.... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Jestem szczęśliwa, że mam ciebie. Powinnam dziękować ci ciągle za to, że jesteś przy mnie, że się uśmiechasz, kochasz mnie a nawet za to, że gdy odchodzisz to i tak do mnie wracasz. Dziękuje, bo oprócz miłości i szczęścia więcej nic nie mogę ci dać.

Siedziała naprzeciw niego  on... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Siedziała naprzeciw niego, on trzymał głowę na jej ramieniu. Czuła jego ciepły, miarowy oddech na szyi, taki jak u dziecka które po dniu pełnym wrażeń usypia mamie w ramionach; jego nieświadome ruchy w sennym letargu. Bała sie poruszyć, by go nie zbudzić, ale jednocześnie opuszkami palców gładziła go po policzku. Teraz był zadziwiająco bezbronny i niewinny, zupełnie inny od tego który w każdą sobotę wybiera się na piwo z kumplami.

I wieczorem pójdę na 'Tą' ławkę... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

I wieczorem pójdę na 'Tą' ławkę w parku, na której spędzaliśmy te 'nasze' wieczory. Po to, żeby w nocy na chwilę przestać myśleć tylko o Tobie. Będe wyzywać się od naiwnych idiotek i sentymentalnych brunetek..

Tak poprostu wszystko wygarnę  jak... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Tak poprostu wszystko wygarnę, jak bardzo Cię nienawidzę, nie dodam, że za to, że sprawiłeś, że tak mocno Cię kocham. Wymyślę jakieś pretensje, od tak, żebym mogła na chwile oszukać serce...

Popatrzyła mu prosto w oczy. Były... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Popatrzyła mu prosto w oczy. Były czarne i tak głębokie, że można było się nich utopić. Lecz ta głębia wcale jej nie przestraszyła. Wręcz przeciwnie, miała ochotę zanurzyć się w niej cała.

Czekolada jest dobra na smutki.... teksty

lovexlovex dodano: 8 sierpnia 2010

Czekolada jest dobra na smutki. Gęsta i słodka sprawiła, że myśli o Nim przestały być tak bolesne. Ta lekko korzenna słodycz, przygotowana o pierwszej w nocy miała niemal magiczną moc. Leczyła serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV