głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex On zawsze będzie wracał w śnie myślach marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości... Spójrz mi w oczy i powiedz ...co widzisz dotknij moi

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
On zawsze będzie wracał w śnie myślach marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości...
On zawsze będzie wracał   w śnie... teksty

lovexlovex dodano: 11 sierpnia 2010

On zawsze będzie wracał , w śnie , myślach , marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości...

Spójrz mi w oczy i powiedz  ...co... teksty

lovexlovex dodano: 11 sierpnia 2010

Spójrz mi w oczy i powiedz ...co widzisz dotknij moich ust i powiedz ...co czujesz posłuchaj mego szeptu i powiedz... ...co słyszysz wtul twarz w me włosy i powiedz... ...o czym myślisz zatrzymaj ciepło mego serca i powiedz... ...na co czeka zamknij oczy i powiedz ...czy mnie widzisz zatrzymaj mnie w pamięci i powiedz ...że nie zapomnisz wsłuchaj sie w bicie swego serca i powiedz ...że kochasz otwórz swoje serce i powiedz ...że w nim jestem ...

Chciała tylko się przytulić. Nie... teksty

lovexlovex dodano: 10 sierpnia 2010

Chciała tylko się przytulić. Nie miała ochoty na wielkie uczucie, nie chciała słyszeć kłamliwego 'kocham', bo już dawno przestała wierzyć facetom. Chciała się tylko najzwyczajniej w świecie przytulić.

mega  d teksty lovexlovex dodał komentarz: mega ;d do wpisu 9 sierpnia 2010
Leżąc w twojej ulubionej bluzie... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Leżąc w twojej ulubionej bluzie, wdycham twój wczorajszy zapach pozostawiony na mojej poduszce, kąciki ust drgną ku górze na myśl o tobie, patrząc na nasze zdjęcie spowiadam się poduszce z miłości do ciebie [lovexlovex]

Kiedyś znów złapiesz mnie za... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Kiedyś znów złapiesz mnie za rękę i będziemy skakać po kałużach ciesząc się swoją obecnością. [lovexlovex]

bezustannie czekałam na kogoś  kto... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

bezustannie czekałam na kogoś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będzie pyta, bo będzie wiedział. przejdzie ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powie : - uważaj !, kałuża. nadąży za mną do autobusu. odpowie równo ze mną na jedno pytanie. będzie mnie słuchał, kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy będę na niego zła.

Ona nie lubi porządku w szafie z... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami, nie lubi zamykać okna gdy pada deszcz, ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna.

objął mnie i przez chwilę  która... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

objął mnie i przez chwilę, która wydawała mi się wiecznością .. odniosłam wrażenie, że mam wszystko.

Przytulił ją . Poczuła się... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Przytulił ją . Poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało , bo wiedziała , że nie może mu zaufać , że nigdy nie będą razem .

Brakuje mi tych spotkań cholernie.... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Brakuje mi tych spotkań cholernie. Jakby ktoś wydarł mi z rąk mały, prywatny skarb. Stoję zdezorientowana jak okradzione dziecko i nie wiem, co się właściwie stało. Niby takie proste, niby takie oczywiste, zdarza się przecież. A wcale nie proste i wcale nie oczywiste. Bo jak to tak. Stracić coś, czego nawet nie zaczęło się tak naprawdę mieć. A może troszeczkę zaczęło, tylko po co. Chciałoby się, żeby jakiś sens był w tym wszystkim, a tu wcale go nie ma.

Minął rok od naszego rozstania. A... teksty

lovexlovex dodano: 9 sierpnia 2010

Minął rok od naszego rozstania. A ja nadal czekam na jakiś znak od Ciebie, że jednak do mnie jeszcze coś czujesz. Bo widzisz, ja sobie wmówiłam, że Ty żałujesz naszego rozstania. A te wszystkie inne dziewczyny, to tylko po to, aby zapomnieć o mnie. O uczuciu jakim mnie darzysz. Wiem, jestem jakaś nienormalna egoistka, ale żeby wmawiać sobie czyjąś miłość, to trzeba na prawdę tę osobę bardzo kochać. Tylko cholera! Ty nie należysz do tych co się boją starać o dziewczynę! Bo pewnie gdybyś na prawdę chciał, to byś do mnie się odezwał! Ale ja nadal będę żyła nadzieją, bo kurva ja Cię nadal cholernie, cholernie, cholernie kocham! I cóż mi innego pozostało, jak żyć dalej, marzeniami. Ale żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV