głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection Jestem tą dziewczyną która ma zawsze telefon w ręce słuchawki w uszach i tego jednego w myślach. Ej ... Słuchaj ... Spotykamy się gadamy piszemy ze sobą ?? Rozu

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
Jestem tą dziewczyną która ma zawsze telefon w ręce słuchawki w uszach i tego jednego w myślach.
Jestem tą dziewczyną  która ma... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Jestem tą dziewczyną, która ma zawsze telefon w ręce, słuchawki w uszach i tego jednego w myślach.

Ej ...  Słuchaj ...  Spotykamy się... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Ej ... Słuchaj ... Spotykamy się , gadamy , piszemy ze sobą ?? Rozumiem ... Robisz mi nadzieję ... Tylko po co ?? Żeby potem powiedzieć głupie : Zostańmy przyjaciółmi ?? Wiesz ... Nie dzięki .... Mam już psa ... I szczerze to wydaje mi się , że on rozumie znacznie więcej niż Ty !

Kocham ten stan gdy mam słuchawki w... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Kocham ten stan gdy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuje to to czy mogę zrobić jeszcze głośniej ;))

Mam takie schizy   że leżąc... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Mam takie schizy , że leżąc wieczorami na łóżku , w pustym pokoju zaczynam myśleć czy ktoś mnie jeszcze potrzebuje , czy komuś gdzieś tam w najmniejszym zakamarku serca choć trochę na mnie zależy . Czasami ot tak po prostu , po moich policzkach spływają łzy , to weszło mi już w nawyk , bo wracam do wspomnień , bo myślę o tym co bolało mnie najbardziej , kto zadał mi ból , a kogo ja skrzywdziłam . Czasami wydaje mi się że nie mam dla kogo istnieć , a jeśli mam to tylko dla psa , który potrzebuje mnie tylko do wyprowadzenia , nakarmienia i głaszczenia . Myślę , kim jestem w tym swoim " życiu " którego scenariusza nigdy nie zrozumiem . To bezsensowne , ale myślę o tym , wiedząc że nie uzyskam żadnej odpowiedzi , bo sama sobie odpowiedzieć nie umiem, a nie ma drugiej osoby która miała by odwagę powiedzieć mi nawet najgorszą prawdę .

Szliśmy przez park  mnóstwo ludzi.... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Szliśmy przez park, mnóstwo ludzi. - Jesteś za mało romantyczny. - zarzuciłam mu. - Co? Ja? Przecież wiesz, że cię kocham. - zdziwił się. - No ta, faceci. - mruknęłam, udawając obrażoną. Stanął na ławce i wykrzyczał, że mnie kocha. Starszy pan coś gadał z niezadowoleniem, niektóre kobiety zaczęły klaskać. Zszedł. - Teraz jestem romantyczny? - podszedł i przytulił mnie do siebie, a w moich oczach pojawiły się czerwone serduszka.

Była z nim już ponad 4 miesiące.... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Była z nim już ponad 4 miesiące. On kochał ją na zabój. Jej też się tak wydawało. Nie wyobrażała sobie już teraz życia bez niego, ale jednocześnie miała wrażenie, że jakaś cząstka jej nadal go traktuje jak starszego kumpla z gimnazjum... Przez cały czas kiedy są razem nie dotarło jeszcze do niej, że on jest tylko jej, że to z nią chce dzielić swoje życie. Boi się, że kiedy to do niej w końcu dotrze, będzie już za poźno... :(

 me + you = error . teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

`me + you = error .

Skłamałabym powiedziawszy  że o... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Skłamałabym powiedziawszy, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapię się również na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie, choć wiem, że to nie możliwe, abym ją w nim znalazła...ale nie mogę się powstrzymać, to jest silniejsze ode mnie. Nadal przyciskam twarz do brudnej szyby i nadal wilgotnieją mi oczy, kiedy "przypadkiem" przejeżdżam obok miejsc gdzie razem spędzaliśmy czas. Najbardziej bolą drobiazgi, gdy dobiegają do mnie dźwięki piosenki, której razem słuchamy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Wkurwia mnie widok dziewięciolatek... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Wkurwia mnie widok dziewięciolatek które zamiast bawić się lalkami szpanują ze szlugami !

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Jeśli chłopak płacze przez Ciebie to oznacza, że jesteś dla niego więcej warta niż cały świat. Jeśli chłopak patrzy Ci głęboko w oczy i lekko się uśmiecha, to oznacza że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i melanż tylko po to, żeby przyjść do Ciebie i wysłuchiwać Twoich wyolbrzymionych problemów, to oznacza że jesteś dla niego najważniejsza. Jeśli chłopak potrafi przytulać Cię więcej niż 3 minuty, to oznacza że przez te dwa dni, gdy się nie widzieliście stęsknił się za Tobą jakby nie widział Cię rok. Jeśli chłopak po mega kłótni wywołanej przez Twoje humorki, przychodzi do Ciebie z różą to oznacza, że bardzo mu zależy. Jeśli TAKI chłopak mówi Ci, że Cię kocha to wiedz, że to jest szczera prawda i doceniaj to każdego dnia, bo odnalazłaś skarb.

do zakochania niby jednen krok  a jak... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

do zakochania niby jednen krok, a jak przyjdzie co do czego, to musimy zapierdalać kilometry.

Jak umrę to zrobię wam takie... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Jak umrę to zrobię wam takie Paranormal Activity że się kurwa posracie : DD

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV