głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection .Lepiej nic nie mów wole jak milczysz. Każde Twoje słowo budzi nową nadzieje każdy gest pobudza stare emocje każda rzecz o Tobie przypomina..Nie wole jak się ni

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
.Lepiej nic nie mów wole jak milczysz. Każde Twoje słowo budzi nową nadzieje każdy gest pobudza stare emocje każda rzecz o Tobie przypomina..Nie wole jak się nie od
.Lepiej nic nie mów  wole jak... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

.Lepiej nic nie mów, wole jak milczysz. Każde Twoje słowo budzi nową nadzieje, każdy gest pobudza stare emocje, każda rzecz o Tobie przypomina..Nie, wole jak się nie odzywasz. Mimo iż moje nerwy są zszargane, a stęsknione serce nie daje zapomnieć.. mam nadzieje że ten stan minie i stanę się wobec Ciebie obojętna.

Była sobie raz piękna królewna... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Była sobie raz piękna królewna, oczy lazurowe, śniadą cerę miała i głosem swym każdego urzekała. Zamknięta w wieży, na księcia czekała. W końcu przybył, ale nie był to książę, mały szewczyk, drobny, uczciwy. Wydostał księżniczkę z wieży i razem długo żyli. Księżniczka go kochała szczerze "on zawsze będzie moim rycerzem". Pewnego dnia szewczyk umarł, samą ją zostawił, ona drugi raz nie wyszła za mąż. A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany : jeśli kogoś kochasz, to na zawsze będziesz oddany.

Wszyscy wiedzieli  że gdy jej na... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Wszyscy wiedzieli, że gdy jej na czymś zależało walczyła do końca, a kiedy już przestawała walczyć, nie znała słowa "powrót". Tamtego dnia gdy usłyszał jej spokojne "dobrze", na wykrzyczane przez niego słowa pogardy i te, że nie chce mieć już z nią nic wspólnego, zrozumiał, że właśnie przestała walczyć.

Życie nas bardzo zaskakuje  gdy... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Życie nas bardzo zaskakuje, gdy otwiera przed nami przyszłość.. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, że coś się właśnie zaczyna.

byśmy byli wyspą szczęścia w tym... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

byśmy byli wyspą szczęścia w tym morzu fałszu .. ♥

a wieczorami wtulając się w... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

a wieczorami wtulając się w poduszkę, zamykam oczy, staram się oszukać własną podświadomość. przypominam sobie zapach twego ciała, ciepło dłoni. to nie takie trudne, od kiedy pozwoliłeś poznawać się kawałek po kawałku, tak powoli zadurzając się coraz bardziej. wyobrażam sobie ciebie obok, smak twych ust, które tak bardzo uwielbiałeś zatapiać w moich łącząc je w jedną całość. ramiona, w których budziłam się każdego dnia, i ten cudowny uśmiech zadedykowany tylko dla mnie.!

Dla jednych głupia dziewczyna .  Dla... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Dla jednych głupia dziewczyna . Dla innych kochająca przyjaciółka . Przez jednych kochana Przez drugich nienawidzona . Dla jednych jestem kimś . a dla drugich nikim . Mówię, co myślę . Robię, co chcę . i nie zmienię się ! Bo ktoś tak chce .!!!! ;***

Jeśli dziewczyna piszę do Ciebie... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Jeśli dziewczyna piszę do Ciebie pierwsza to oznacza że jej na Tobie zależy

To  że czasem płaczę nie znaczy... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

To, że czasem płaczę nie znaczy, że jestem słaba.! To, że nie zawsze się uśmiecham nie znaczy, że jestem nieszczęśliwa.! To, że często marze nie znaczy, że nie patrze realnie.! To, że nienawidzę nie znaczy, że jestem zła.! To, że czasem milczę nie znaczy, że nie wiem co powiedzieć.! To, że nie wiem co mam robić nie znaczy, że nie wiem jak mam żyć .♥

Na rulonie papierosa napiszę Twoje... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Na rulonie papierosa napiszę Twoje imię . Dwa uzależnienia w jednym pakiecie .

Wiesz.. nie żałuję że Cie... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Wiesz.. nie żałuję że Cie poznałam, nie żałuję że Cie pokochałam, a ty tak zwyczajnie mnie zraniłeś. NIE ŻAŁUJE. Dzięki tobie nauczyłam się, że nie warto ufać mężczyznom. Nie warto się przywiązywać. Że miłość i zaufanie to strasznie chujowe uczucie, wiesz?

Ile my mamy lat  jeśli nie potrafimy... teksty

loveperfection dodano: 22 grudnia 2011

Ile my mamy lat, jeśli nie potrafimy spojrzeć sobie w oczy i zdobyć się na odrobinę szczerości?.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV