głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection najgorsza jest obojętność i ta jebana nadzieja że kiedyś będzie tak samo jak było. niestety pozostają tylko wspomnienia bo czasu się nie cofnie.. nie lubię nosi

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
najgorsza jest obojętność i ta jebana nadzieja że kiedyś będzie tak samo jak było. niestety pozostają tylko wspomnienia bo czasu się nie cofnie..
najgorsza jest obojętność i ta... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

najgorsza jest obojętność i ta jebana nadzieja, że kiedyś będzie tak samo jak było. niestety, pozostają tylko wspomnienia, bo czasu się nie cofnie..

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. kocham zapach benzyny, korektora, zmywacz, farby czy lakieru do paznokci. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić, ale gdybyś mnie poprosił nie robiłabym tego. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. lubię małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że nie zmienię się nawet dla ciebie. także ten no albo akceptujesz, albo spierdalaj..

wiesz ? nie boli mnie to  że masz... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

wiesz ? nie boli mnie to, że masz nową dziewczynę, że teraz to ona jest całym Twoim światem i to jej oddałeś swoją bezgraniczną miłość, która była moją towarzyszką. boli mnie to, że pomimo tego, iż obiecałeś mi, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, dziś nie odpisujesz mi nawet na wiadomość... zupełnie jakbym nie istniała.

chciałabym myśleć  że nic się... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

chciałabym myśleć, że nic się nie zmieniło, pomimo faktu, że wszystko uległo zmianie.

czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

czasami jestem chamska, bo trzeba. czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. czasami o Tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

dużo rzeczy mnie wkurwia. od... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

dużo rzeczy mnie wkurwia. od spóźniającego się tramwaju po brak hajsu na fajki, gdy w paczce jest ostatni papieros. wkurwiają mnie ludzie, ich zachowanie, czasem głupota, nieprzemyślane zachowania, ignorancja..

MAM WYJEBANE   czyli zajebiście mi... teksty

loveperfection dodano: 25 luty 2012

MAM WYJEBANE - czyli zajebiście mi zależy i cholernie się przejmuję , ale wstydzę się do tego przyznać.

nie ma nic głupszego   niż... teksty

loveperfection dodano: 24 luty 2012

nie ma nic głupszego , niż odchodzenie dla czyjegoś dobra . . pieprze takie dobro .

Siedzę. Myślę. Myślę nad sensem... teksty

loveperfection dodano: 24 luty 2012

Siedzę. Myślę. Myślę nad sensem życia. Dlaczego człowiek żyje? Dziś dzień jak co dzień. Myślę dalej. W głowie zaczynają powracać wspomnienia. Nie wiem z jakiej racji. Przecież o nim nie myślę wcale. Nie wspominam . a jednak. od czasu do czasu wspominam te chwile. te chwile kiedy bylam w nim bezgranicznie zakochana. nie widziałam świata poza nim. i co? teraz nic. teraz to przeszłość. pozostało mi jedynie wspomnienie. wspomnienie o NIM..

Potrafie fałszywie sie... teksty

loveperfection dodano: 24 luty 2012

Potrafie fałszywie sie uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę aby się zemścić. po dniach tygodniach latach. kiedy znajdę odpowiednią okazje. Czasem płacze bo nie mam siły. Śmieje sie wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć bo doskonale znam swoją wartość. Nie wymagam od innych tego czemu sama nie potrafiłabym sprostać. Lecz stać mnie na wiele.

Odchodziłam z wielkim uśmiechem... teksty

loveperfection dodano: 24 luty 2012

Odchodziłam z wielkim uśmiechem lecz w oczach miałam łzy. Najbardziej się boję że już nigdy nie zobaczę Cię. Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu.Pozwól mi o Tobie myśleć. Bo tylko tego teraz pragnę. Być Twą przyjaciółką, być kimkolwiek ale być. Nie przeżyję kolejnego rozstania. Pragnę Twych spojrzeń. Takich jakimi mnie obdarowywałeś za każdym razem kiedy się widzieliśmy. Teraz o nic nie pytaj. Zapomnij co było. Przepraszam za wszystko. Dziękuję za miłość.

Kochałam. Jeśli można tak to... teksty

loveperfection dodano: 24 luty 2012

Kochałam. Jeśli można tak to wyrazić. Uczucie które do Ciebie czułam. Ty na to nie zwracałeś uwagi. I widzisz co ze mną zrobiłeś? Bekse. Uważaj mnie za kogo chcesz. Za głupią panienkę. za naiwną. za nienormalną. ale nie zmienisz tego co do Ciebie czuję. nigdy tego nie próbuj zmieniać. nie uda Ci się. i wiesz co? myślałeś że się mną pobawisz i wyrzucisz jak dziecko wyrzuca swoją zabawkę. nie ze mną te numery. ja oczekuje zaangażowania. zrozumienia. pokochania. nic więcej mi nie trzeba . Ty tego nie doceniłeś. Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu! Odejdę- tak będzie lepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV