głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Cz. VI. Wtedy zaczą zagadywać ją od kiedy jeździ i postanowił zapoznać z resztą . Ona oczywiście nie miała nic do gadania . Wzią ją do innych Ej Chłopaki to jes

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Cz. VI. Wtedy zaczą zagadywać ją od kiedy jeździ i postanowił zapoznać z resztą . Ona oczywiście nie miała nic do gadania . Wzią ją do innych Ej Chłopaki to jest .
Cz. VI.  Wtedy zaczą zagadywać ją... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz. VI. Wtedy zaczą zagadywać ją od kiedy jeździ i postanowił zapoznać z resztą . Ona oczywiście nie miała nic do gadania . Wzią ją do innych "Ej , Chłopaki , to jest ". Od tamtej pory regularnie przychodziła na Skate Park. Towarzystwo chłopaków już jej nie przeszkadzało . Widziała w nich wyłącznie kumpli . Kleili razem tricki i oni tez mieli ją za hmm członka paczki , nic więcej , ot co. Widywała się z nimi codziennie . Bardzo jej na nich zależało , tworzyli zgraną grupe . Któregoś dnia , dostała smsa od Michała "Przyjdź do mnie , prosze" .Myślała ,że jest już odporna na chłopaków , więc bez zastanowienia poszła . Dom był otwarty , weszła do jego pokoju. Siedział z fajką w mordzie . Wyjeła mu ją i wyrzuciła przez balkon . 'Karola?"- zapytała mając na myśli jego dziewczyne . Spojrzał na nia tymi swoimi oczami , tym razem były pełne żalu . Poczuła ukłucie w sercu . "poczekaj chwile"- powiedziała i wyszła.

Cz. V . Tak jak chciała . Do tego... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz. V . Tak jak chciała . Do tego jazda na deskorolce wychodziła jej niesamowicie .Któregoś ranka po przebudzeniu pomyślała "Czas spróbować na Skate Parku". Nalożyła luźne ciuchy , włosy związała , wzięła deskorolke i wyszła . Po drodze kupiła gume do żucia , stało się to jej nowym nałogiem. Jeździła wyrwale kilka godzin , widziała jak chłopaki otwierają usta ze zdziwienia i szepczą między sobą ,że to nie możliwe aby dziewczyna tak dobrze jeździła na desce. Kiedy juz straciła siły , siadła na rampie aby odpocząć zamknęła oczy i robiła balony z gumy . W którymś momencie ktoś jej jednego przebił . Gwałtownie otowrzyła oczy i zobaczyła jego . Tego gościa sprzed miesiąca . "Nie zdążyłem się przedstawić , Michał jestem"- podał jej ręke . Z jakiegoś powodu serce zabiło jej szybciej ,ale nie dała po sobie tego poznać " Jestem " , podała mu ręke myśląc ,że zaraz da jej spokój .

Cz. IV . Była strasznie zestresowana... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz. IV . Była strasznie zestresowana . Siadła w swoim ulubionym miejscu , zapaliła papierosa i zaciągała się patrząc na ludzi . Widziała tyle szczęśliwych par . Zaszkliły jej sie oczy "My też kiedyś tacy byliśmy" szepnęła ,ale szybko wróciła do pionu . "Dam rade powiedziała sama do siebie i zgasiła szluga . Zeszła z parapetu i położyła się do łóżka . Przed snem , pomyślała ,że nie pokaże się na Skate Parku dopóki nie będzie mogła im pokazać ,że sama daje sobie rade ,że nie potrzebuje pomocy i ,że nie powinien nikt się o nią troszczyć . Śniły jej sie te niebieskie oczy , które widziała podczas upadku . Wstała dość zrelaksowana i pewna siebie . Wzięła deskorolkę i wyszła na opuszczone boiska , tam mogła ćwiczyć , nikt jej nie widział ,nikt nie proponował pomocy . Miną miesiąc . Była całkiem inną dziewczyną . Nie rozmyślała o chłopakach , była przyjazna ,ale ostrożna . Nie otwierała się przed ludźmi i nikomu nie ufała .

Cz . III .  Kiedyś poddałaby się... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz . III . Kiedyś poddałaby się od razu . Teraz potrzebowała tego , to był rodzaj terapii. Cały dzień uczyła się jeździć . Samych podstaw , poczynając od jazdy prosto do skrętów. Kiepsko jej szło ,ale wierzyła w siebie . Wieczorem kiedy już miała wracać postanowiła odepchnąć deskę i spróbować na nią wskoczyć . Deska odjechała , a ona poleciała do tyłu . Nachylił się nad nią jakiś chłopak. "Wszystko okej?"- zapytał. Spojrzała w jego niebieskie oczy . Kiedyś mogłaby w nich utonąć , natomiast teraz była zła na siebie ,że dała złapać się na słabości. Wstała , bez jego pomocy odpowiedziała "ok" , zabrała deske i skierowała się do domu . "Czekaj"- krzykną za nią ,ale nie odwróciła się , nie chciała reagować. Wciąż się bała , bała się ,że wyjdzie z niej ta mała dziewczynka , którą jest w środku ,że znowu się rozklei. Postanowiła pokazać chłopakom ,że ona też potrafi być silna . Kiedy wróciła do domu , było juz całkiem późno.

Cz. II . Obiecała sobie  że już... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz. II . Obiecała sobie ,że już nigdy nie zaufa żadnemu chłopakowi , nie dałaby sobie rady gdyby ktoś ją znowu zranił . Postanowiła znaleźć jakąś pasje i zatracić się w tym zupełnie . Wtedy usłyszała jak rodzice wołają ją na kolacje . Ogarnęła się w miarę ,aby nie widzieli jej w taki stanie . Wychodząc z pokoju potknęła się o deskę brata. "Czemu by nie?"-pomyślała . Następnego dnia wstała wcześniej . Nie chciało jej się jakoś starać . Narzuciła stare dresy , wzięła deskę brata i udała się w kierunku Skate Parku. Na miejscu było wiele osób . Większość chłopaków i kilka wymalowanych dziewczyn, które były widocznie tu dla nich. Nie zwracając na nikogo szczególnej uwagi postanowiła zacząć naukę. Kiedy patrzyła na innych jeżdżących wydawało jej się to banalnie łatwe , ale kiedy stanęła na desce , zachwiała się i zrozumiała ,że ma o wiele więcej do nauki niż jej się wydawało .

Cz. I . Siedziała na parapecie i... teksty

lovemassacre dodano: 4 grudnia 2011

Cz. I . Siedziała na parapecie i patrzyła za okno. Ściemniało się. Było jej zimno. Jej wzrok przykuły krople deszczu spływające po szybie. Miała 16 lat . Ten głupi wiek , kiedy się wszystko tak przeżywa . otworzyła okno i usiadła z nogami spuszczonymi w dół . Ludzie z ulicy dziwnie się na nią patrzyli . Mokre kosmyki opadały jej na twarz. Myślała co z sobą zrobić. Włożyła słuchawki w uszy, chcąc odpocząć , zapomnieć o nim Kiedy powoli się uspakajała , w słuchawkach włączyła się jego ulubiona piosenka. Nie wytrzymała , po policzkach spłynęły jej łzy , które mieszały sie z deszczem .Chciała krzyczeć , na usta cisnęły jej sie miliony przekleństw ,ale nie miała na to już siły . Zagryzła mocno wargi, zamknęła oczy i wsłuchała się w tekst piosenki . Tak bardzo jej go brakowała , aby ją przytulił i wypowiedział te banalne słowa "wszystko będzie dobrze" . Wiedziała ,że to nieprawda ,ale jego głos uspokajał ją i wprowadzał w stan błogiej melancholii .

nieważne czy Twoje oczy mają... teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

nieważne czy Twoje oczy mają niebieski,zielony czy brązowy kolor. są Twoje, więc są najpiękniejsze. ♥

Głupim nazywa się człowiek  który... teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

23 lipiec ♥ teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

23 lipiec ♥

jak to już szybko zleciało mineło... teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

jak to już szybko zleciało mineło już rok i 5 mies . Kocham Cię Miśku . !!! ;*

mm.. mój boski słodziak . teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

mm.. mój boski słodziak .

 jakiej słuchasz muzyki?   rap.... teksty

lovemassacre dodano: 3 grudnia 2011

-jakiej słuchasz muzyki? - rap. - nie widać po Tobie.. - tsa. bo to nie jest na pokaz, wystarczy, że ja to czuję, trybisz ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV