głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Wydaje mi się że można kochać za mocno. Wynosisz sobie kogoś na piedestał i z tej perspektywy nagle dostrzegasz że coś jest nie tak: przekrzywiony kosmyk włosów

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Wydaje mi się że można kochać za mocno. Wynosisz sobie kogoś na piedestał i z tej perspektywy nagle dostrzegasz że coś jest nie tak: przekrzywiony kosmyk włosów oczko
Wydaje mi się  że można kochać za... teksty

love_krowe dodano: 17 luty 2014

Wydaje mi się, że można kochać za mocno. Wynosisz sobie kogoś na piedestał i z tej perspektywy nagle dostrzegasz, że coś jest nie tak: przekrzywiony kosmyk włosów, oczko w rajstopach, złamana ręka, noga czy inna kość. Poświęcasz cały swój czas i energię, żeby to naprawić, a tymczasem sama powoli obracasz się w ruinę i nawet nie zauważasz, jak bardzo się zaniedbałaś, bo nie widzisz siebie, tylko tę kochaną osobę.

Kiedyś bardzo się bałam być... teksty

love_krowe dodano: 15 luty 2014

Kiedyś bardzo się bałam być odrzucona. Dlatego kłamałam, nie mówiłam o swoich potrzebach, nie prosiłam: „Nie rób tego” albo „Zrób to”. Byłam trochę nieszczera, miałam pretensje, ale nie sygnalizowałam, że jest mi źle. Później było już po związku, bo kiedy człowiek nie krzyczy, że się pali, to kto ma zadzwonić po straż pożarną?

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne... teksty

love_krowe dodano: 15 luty 2014

Przyjaźń jest niezbędna. To ważne mieć kogoś, kto podnosi Cię z podłogi, włącza muzykę, polewa kolejnego kieliszka, obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza.

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

love_krowe dodano: 13 luty 2014

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Mogę z Tobą poleżeć? To nic nie... teksty

love_krowe dodano: 13 luty 2014

Mogę z Tobą poleżeć? To nic nie znaczy, jesteśmy tylko przyjaciółmi.

Często oglądam się za siebie.... teksty

love_krowe dodano: 12 luty 2014

Często oglądam się za siebie. Kiedy tylko się obejrzę, zimno idzie po skórze. Wiele głupstw zrobiłem, wiele mogłem zrobić. (...) A co najdziwniejsze, nawet gdybym mógł jeszcze raz to wszystko przeżyć, wybrałbym tę samą drogę. Z tymi samymi idiotyzmami, pomyłkami i ogólną przegraną. Ktoś musi stracić, żeby inny wygrał.

Nie dokochaliśmy się do końca.... teksty

love_krowe dodano: 11 luty 2014

Nie dokochaliśmy się do końca. Nadrobiliśmy jednak złością, zazdrością i nieufnością. Ładnie nam to wyszło.

Za dużo zawirowań  za dużo... teksty

love_krowe dodano: 10 luty 2014

Za dużo zawirowań, za dużo zmartwień, za dużo alkoholu. Albo nie dość. Nie dość rąk, które obejmują, podpierają, prowadzą. Nie dość bezinteresownych spojrzeń, ulotnych chwil, które są prawdziwym życiem.

I ślubuję Ci robienie herbaty z... teksty

love_krowe dodano: 7 luty 2014

I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie, pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca, do końca życia.

wiesz  wróciły do mnie sny... teksty

love_krowe dodano: 7 luty 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.. || kissmyshoes

Jesteś niesamowita. Jesteś... teksty

love_krowe dodano: 7 luty 2014

Jesteś niesamowita. Jesteś inteligentna. Jesteś dobra. Jesteś piękna. Jesteś kobietą, którą kocha się do końca życia. Znajdzie się mężczyzna, który pokocha cię właśnie tak, jak kochać się powinno. Tylko wiesz, nie dzisiaj. Zasadniczo to nie będę też ja. Jestem zmęczony.

i kochaj mnie tak normalnie... teksty

love_krowe dodano: 6 luty 2014

i kochaj mnie tak normalnie nieuleczalnie niepowtarzanie kochaj mnie darz mnie miłością swą namiętnością swoją radością

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV