głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe przyjaźń to nie transakcja na miesiąc dwa albo póki jest pięknie. przyjaźń to miliony prześmianych godzin a tysiące przepłakanych. kilkanaście kłotni kilkadzies

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
przyjaźń to nie transakcja na miesiąc dwa albo póki jest pięknie. przyjaźń to miliony prześmianych godzin a tysiące przepłakanych. kilkanaście kłotni kilkadziesiąt
przyjaźń to nie transakcja na... teksty

love_krowe dodano: 6 luty 2014

przyjaźń to nie transakcja na miesiąc, dwa albo póki jest pięknie. przyjaźń to miliony prześmianych godzin, a tysiące przepłakanych. kilkanaście kłotni, kilkadziesiąt czułych gestów

tańczę  zatracam się w twoim... teksty

love_krowe dodano: 3 luty 2014

tańczę, zatracam się w twoim zapachu, jest mi tak dobrze, jestem szczęśliwa, ta chwila może trwać wiecznie, nie wracajmy do rzeczywistości

być sa­mot­nym wca­le nie jest... teksty

love_krowe dodano: 27 stycznia 2014

być sa­mot­nym wca­le nie jest łat­wo. nie ma po kim skar­pet sprzątać, ko­go myśli układać do snu i krzyczeć jak fu­riat nie ma na ko­go.

Tak  'kiedyś' to jest dobre słowo.... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

Tak, 'kiedyś' to jest dobre słowo. Niby precyzyjne, a takie rozmyte. Niewiadome. Jak liczba Pi, jak Piekło, które przecież nie istnieje, a zatem może i 'kiedyś' jest wyłącznie iluzją. Jakąś rozpaczliwą obietnicą, która nie zostanie dotrzymana. I mam tak mówić każdemu: 'Kiedyś cię pokocham. Bądź cierpliwy. Kiedyś.' Właśnie tak?

Gdy ją przytulam   gdy naprawdę ją... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

Gdy ją przytulam - gdy naprawdę ją przytulam - a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (...) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł.

A potem odpoczniemy i nareszcie się... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć, zdrowo się wyspać. [...] Obawiam się, że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe, wielkie plany są na nie moją głowę.

Jeżeli trzyma Twoje włosy  kiedy... teksty

love_krowe dodano: 24 stycznia 2014

Jeżeli trzyma Twoje włosy, kiedy wymiotujesz jak kot na imprezie, to nie znaczy że Cię kocha. Jeżeli się z Tobą przespał - to nie znaczy, że Cię kocha. Nawet jeżeli następnego dnia zadzwonił. Nawet jeżeli przespał się ponownie. Nawet jeśli sypia z Tobą od roku - to nie znaczy że Cię kocha i że do czegokolwiek się zobowiązał. Nawet jeśli mówi, że kocha, to może to oznaczać zupełnie coś innego... Ja wiem Olu, że jesteś z innego pokolenia. Mamy równouprawnienie, kobieta może wysyłać sygnały tak samo jak mężczyzna, może podejmować inicjatywę i brać sprawy w swoje ręce. Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy naprawdę mu zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj.

Lubiliśmy się  ale nie chodziliśmy... teksty

love_krowe dodano: 24 stycznia 2014

Lubiliśmy się, ale nie chodziliśmy ze sobą, choć możliwe było, że zaczniemy. Oboje byliśmy samotni i potrzebowaliśmy kogoś, do kogo można się przytulić.

Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

love_krowe dodano: 23 stycznia 2014

Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie.

ona prosi   schowaj mnie w oku w... teksty

love_krowe dodano: 22 stycznia 2014

ona prosi - schowaj mnie w oku w dłoni w ramionach zawsze byliśmy razem nie możesz mnie teraz opuścić

Posyłam ci bezdomne moje serce. Co... teksty

love_krowe dodano: 13 stycznia 2014

Posyłam ci bezdomne moje serce. Co chcesz z nim zrób. Na swoje zamień to bezdomne serce. Lub zatrać, zgub.

it felt so crystal in the air i still... teksty

love_krowe dodano: 19 grudnia 2013

it felt so crystal in the air i still want to drown whenever you leave please teach me gently how to breathe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV