głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe wiesz wróciły do mnie sny nauczyłam się zasypiać i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo a odnaj

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
wiesz wróciły do mnie sny nauczyłam się zasypiać i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo a odnajduj
wiesz  wróciły do mnie sny... teksty

love_krowe dodano: 7 luty 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.. || kissmyshoes

Jesteś niesamowita. Jesteś... teksty

love_krowe dodano: 7 luty 2014

Jesteś niesamowita. Jesteś inteligentna. Jesteś dobra. Jesteś piękna. Jesteś kobietą, którą kocha się do końca życia. Znajdzie się mężczyzna, który pokocha cię właśnie tak, jak kochać się powinno. Tylko wiesz, nie dzisiaj. Zasadniczo to nie będę też ja. Jestem zmęczony.

i kochaj mnie tak normalnie... teksty

love_krowe dodano: 6 luty 2014

i kochaj mnie tak normalnie nieuleczalnie niepowtarzanie kochaj mnie darz mnie miłością swą namiętnością swoją radością

przyjaźń to nie transakcja na... teksty

love_krowe dodano: 6 luty 2014

przyjaźń to nie transakcja na miesiąc, dwa albo póki jest pięknie. przyjaźń to miliony prześmianych godzin, a tysiące przepłakanych. kilkanaście kłotni, kilkadziesiąt czułych gestów

tańczę  zatracam się w twoim... teksty

love_krowe dodano: 3 luty 2014

tańczę, zatracam się w twoim zapachu, jest mi tak dobrze, jestem szczęśliwa, ta chwila może trwać wiecznie, nie wracajmy do rzeczywistości

być sa­mot­nym wca­le nie jest... teksty

love_krowe dodano: 27 stycznia 2014

być sa­mot­nym wca­le nie jest łat­wo. nie ma po kim skar­pet sprzątać, ko­go myśli układać do snu i krzyczeć jak fu­riat nie ma na ko­go.

Tak  'kiedyś' to jest dobre słowo.... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

Tak, 'kiedyś' to jest dobre słowo. Niby precyzyjne, a takie rozmyte. Niewiadome. Jak liczba Pi, jak Piekło, które przecież nie istnieje, a zatem może i 'kiedyś' jest wyłącznie iluzją. Jakąś rozpaczliwą obietnicą, która nie zostanie dotrzymana. I mam tak mówić każdemu: 'Kiedyś cię pokocham. Bądź cierpliwy. Kiedyś.' Właśnie tak?

Gdy ją przytulam   gdy naprawdę ją... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

Gdy ją przytulam - gdy naprawdę ją przytulam - a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (...) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł.

A potem odpoczniemy i nareszcie się... teksty

love_krowe dodano: 25 stycznia 2014

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć, zdrowo się wyspać. [...] Obawiam się, że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe, wielkie plany są na nie moją głowę.

Jeżeli trzyma Twoje włosy  kiedy... teksty

love_krowe dodano: 24 stycznia 2014

Jeżeli trzyma Twoje włosy, kiedy wymiotujesz jak kot na imprezie, to nie znaczy że Cię kocha. Jeżeli się z Tobą przespał - to nie znaczy, że Cię kocha. Nawet jeżeli następnego dnia zadzwonił. Nawet jeżeli przespał się ponownie. Nawet jeśli sypia z Tobą od roku - to nie znaczy że Cię kocha i że do czegokolwiek się zobowiązał. Nawet jeśli mówi, że kocha, to może to oznaczać zupełnie coś innego... Ja wiem Olu, że jesteś z innego pokolenia. Mamy równouprawnienie, kobieta może wysyłać sygnały tak samo jak mężczyzna, może podejmować inicjatywę i brać sprawy w swoje ręce. Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy naprawdę mu zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj.

Lubiliśmy się  ale nie chodziliśmy... teksty

love_krowe dodano: 24 stycznia 2014

Lubiliśmy się, ale nie chodziliśmy ze sobą, choć możliwe było, że zaczniemy. Oboje byliśmy samotni i potrzebowaliśmy kogoś, do kogo można się przytulić.

Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

love_krowe dodano: 23 stycznia 2014

Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV