głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Noc to czas porządkowania swoich spraw przeżywania wszystkiego na nowo. Mam spory bałagan w sercu właśnie teraz go posprzątam. To będzie ostatnia nieprzespana i

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Noc to czas porządkowania swoich spraw przeżywania wszystkiego na nowo. Mam spory bałagan w sercu właśnie teraz go posprzątam. To będzie ostatnia nieprzespana i zapewn
Noc to czas porządkowania swoich... teksty

love_krowe dodano: 1 kwietnia 2014

Noc to czas porządkowania swoich spraw, przeżywania wszystkiego na nowo. Mam spory bałagan w sercu, właśnie teraz go posprzątam. To będzie ostatnia nieprzespana i zapewne przepłakana noc. Ostatnia na pewno! .. a przynajmniej ostatnia tej doby.

Ale żeby tak na kogoś patrzeć  po... teksty

love_krowe dodano: 30 marca 2014

Ale żeby tak na kogoś patrzeć, po prostu siedzieć, patrzeć i rozmawiać i nagle zorientować się, że to już rano? Kto teraz jeszcze miał czas i chęć, żeby przegadać całą noc?

Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

love_krowe dodano: 30 marca 2014

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość.

Nie oceniaj mnie po przeszłości... teksty

love_krowe dodano: 10 marca 2014

Nie oceniaj mnie po przeszłości, już w niej nie żyje.

Natalia  jaką chcesz kawę?... teksty

love_krowe dodano: 1 marca 2014

Natalia, jaką chcesz kawę? - Chciałabym mocną, ale jednocześnie delikatną, która uczyniłaby piękniejszym moje wnętrze. Przewróciłaby do góry nogami, by otworzyć dla mnie świat pokusy, czułości i niepohamowaną moc... - A może ja ci po prostu wódki naleję?

Wiem  że jestem człowiekiem trudnym... teksty

love_krowe dodano: 27 luty 2014

Wiem, że jestem człowiekiem trudnym, ale jeżeli można w ogóle mówić o pozytywnych stronach mojego charakteru - jest to chyba wierność, której umiem dokazać ludziom, jeśli ich kocham i lubię.

Ja nie jestem Marylin  Audrey Hepburn... teksty

love_krowe dodano: 25 luty 2014

Ja nie jestem Marylin, Audrey Hepburn Spaceruję, kiedy chcę to biegnę Wylizuję się, i ciągle żyję I jestem Nie wiem jak się ładnie czesze włosy Ciężko mi powiedzieć nieraz dosyć Kiedy płaczę to się staję deszczem

Nic się nie liczy  Rzucam się na... teksty

love_krowe dodano: 24 luty 2014

Nic się nie liczy Rzucam się na materac Z piwem w ręce i głową pełną tanich marzeń.

Minęli się jak obcy    bez gestu i... teksty

love_krowe dodano: 20 luty 2014

Minęli się jak obcy, bez gestu i słowa, ona w drodze do sklepu, on do samochodu. Może w popłochu albo roztargnieniu albo niepamiętaniu, że przez krótki czas kochali się na zawsze.

Przyzwyczaili się. Popłakali a... teksty

love_krowe dodano: 20 luty 2014

Przyzwyczaili się. Popłakali a potem się przyzwyczaili. Człowiek jest podły i do wszystkiego się przyzwyczaja.

Ale przecież burzliwe związki są... teksty

love_krowe dodano: 20 luty 2014

Ale przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mógłbym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować.

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

love_krowe dodano: 20 luty 2014

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata, przy kim nie będziesz chciała nic udawać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV