głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Nie przewrócę się nawet się kurwa nie potknę. Wierzyliśmy że miłość może trwać wiecznie. Ale tak nie jest. Miłość to swobodnie płynąca energia która przychodzi

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Nie przewrócę się nawet się kurwa nie potknę.
Nie przewrócę się  nawet się... teksty

love_krowe dodano: 22 kwietnia 2014

Nie przewrócę się, nawet się kurwa nie potknę.

Wierzyliśmy  że miłość może... teksty

love_krowe dodano: 22 kwietnia 2014

Wierzyliśmy, że miłość może trwać wiecznie. Ale tak nie jest. Miłość to swobodnie płynąca energia, która przychodzi i odchodzi kiedy jej się to podoba. Czasami zostaje na całe życie; czasami sekundę, dzień, miesiąc, rok. Więc nie bój się odsłonić, kiedy cię ogarnie. Nie dziw się też, kiedy odejdzie. Ciesz się, że miałeś okazję jej doświadczyć.

Choć tęsknię za Tobą  to nie... teksty

love_krowe dodano: 22 kwietnia 2014

Choć tęsknię za Tobą, to nie chcę, by wracało choć niewiele z nas zostało

Dla mnie byliśmy w układzie. Tak.... teksty

love_krowe dodano: 21 kwietnia 2014

Dla mnie byliśmy w układzie. Tak. Układ. To chyba najlepsze słowo. Nigdy nie byliśmy w związku. Spotkałem ją, dobrze mi się z nią rozmawiało, czułem się przy niej bezpiecznie, czułem łączącą nas nić porozumienia. Przytulaliśmy się, całowaliśmy się, mieliśmy seks. Bliskość fizyczna dla ludzi bez zobowiązań nie jest zobowiązująca. Powstała więź, tyle, że bez przywiązania. Ona nie może mnie zranić porzuceniem i odejściem. Ja nie złożyłem jej żadnych obietnic i odchodząc, nie muszę mieć poczucia winy. Mam z nią układ. Nie związek. Układ jest z natury hedonistyczny, nie ma w nim odpowiedzialności. I mało jest w nim zaufania. Po chwili zdałem sobie sprawę z paradoksu tej sytuacji. Nie było w moim życiu żadnej innej kobiety, której ufałem bardziej niż Joannie. Mimo to nigdy nie dążyłem do bycia w związku z nią.

oglądaj mnie  niezliczoną ilością... teksty

love_krowe dodano: 18 kwietnia 2014

oglądaj mnie niezliczoną ilością wyświetleń wpisuj się zaznacz wszystko siebie pomiędzy wklej ściągnij mnie ściągnij ze mnie wstyd dowolnie pobieraj rozbieraj pozbieraj

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

love_krowe dodano: 17 kwietnia 2014

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.

Mieć z kim chodzić na wesela. Z kim... teksty

love_krowe dodano: 12 kwietnia 2014

Mieć z kim chodzić na wesela. Z kim spędzać wieczory,weekendy, święta, wakacje. Z kim spać i kochać się nocami. Z kim rozmawiać o wszystkim i o niczym. Kupować mu koszule w kratke i szare bluzy. Ubóstwiać jego zapach. Być dumnym z niego za to jakim jest wspaniałym człowiekiem. Przedstawić go rodzinie jako najważniejszego. Oglądać z nim filmy, wygłupiać się jak małe dzieci. Być bezgranicznie i obrzydliwie szczęśliwym.

Chciałabym  żeby ktoś znał mnie w... teksty

love_krowe dodano: 9 kwietnia 2014

Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami.

Nasz jedyny pocałunek był... teksty

love_krowe dodano: 9 kwietnia 2014

Nasz jedyny pocałunek był przypadkowy – piękna tęcza na plamie benzyny.

Hej  kocham Cię. I w sumie cholernie... teksty

love_krowe dodano: 8 kwietnia 2014

Hej, kocham Cię. I w sumie cholernie bałem się użyć tych słów, bo one są jak obietnica. Obietnica tego, że będę obok Ciebie, zawsze i wszędzie. Że choćby niebo waliło Ci się na głowę, ja podbiegnę i je przytrzymam. Że będę tylko Twój. Rozumiesz? A widzisz... Ja nigdy nie łamię obietnic.

Wyszli ci co ich kocham.  Palce smak... teksty

love_krowe dodano: 6 kwietnia 2014

Wyszli ci co ich kocham. Palce smak mają tytoniu.

Ja nie oczekuję od Ciebie... teksty

love_krowe dodano: 5 kwietnia 2014

Ja nie oczekuję od Ciebie codziennych spotkań, dzwonienia do siebie co godzinę, pisania non stop smsów, romantycznych kolacji, braku kontaktu z kumplami, nie picia alkoholu, nie palenia papierosów - ja oczekuję od Ciebie tego byś był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV