głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Samotność na tym polega przełom XXI wieku . Miłość na czym ona teraz polega ? Kochanie pieprzmy się albo wypad ? Przyjaźń Przyjaciółka prawdziwa a za plecami wr

love0space

love0space.moblo.pl
Samotność na tym polega przełom XXI wieku . Miłość na czym ona teraz polega ? Kochanie pieprzmy się albo wypad ? Przyjaźń Przyjaciółka prawdziwa a za pleca
Samotność   na tym polega przełom... teksty

love0space dodano: 19 listopada 2010

Samotność - na tym polega przełom XXI wieku . Miłość - na czym ona teraz polega ? ` Kochanie pieprzmy się albo wypad ` ? Przyjaźń - Przyjaciółka prawdziwa a za plecami wróg . Cierpienie - Na Tym opiera się życie. Gdzie szczęście i uśmiech , wszystko wyginęło wraz z rządzą władzy .

Godzina 12 w południe.   W domu... teksty

love0space dodano: 19 listopada 2010

Godzina 12 w południe. W domu cisza. Sama posród 4 wszystkich ścian . Zrobiłam sobie kawę , gotowanie czajnika rozchodziło się po całym mieszkaniu , nienawidziłam tak błogiej ciszy , jednak dzisiaj byłam nastawiona melancholicznie , potrzebowałam tego spokoju bijącego od każdego pokoju . Niosąc gorącą kawę , niosłam za sobą piękne jej zapach którym napawałam się bez przeszkód , postanowiłam usiąść przy biurku , odpaliłam winampa oczywiście włączyłam ire , kliknęłam na ikonke z gg . Po chwili już byłam dostępna. Nie minęła minuta a zobaczyłam migającą kopertę na słoneczku . Jakiś nieznany numer, ale mi się on kojarzył . Kliknęłam . Już wiedziałam kto to. To byłeś Ty , po tak długim czasie. Po 2 latach napisałeś do mnie . Zwykłe banalne ` tęsknie i co tam ` - zaśmiałam się głośno przez łzy . Już się uodporniłam na Ciebie , krzywdziłeś mnie co chwile , a ja przyjmując cierpienie powoli się do niego przyzwyczaiłam , i po jakimś czasie cierpienie było dla mnie jak radość.

Uprzedziłeś mnie   Powiedziałeś... teksty

love0space dodano: 19 listopada 2010

Uprzedziłeś mnie , Powiedziałeś `kochanie dzisiaj się widzimy` Umalowałam się , ubrałam najbardziej dopasowane jeansy do mojej figury i bluzkę z długimi rękawami , zostawiłam naturalnie kręcone włosy , rzęsy pociągnęłam jak zawsze mascarom , policzki różem . Użyłam ten perfum który najbardziej lubisz na mnie. Przygotowana do wyjścia już zamykałam drzwi , gdy nagle przeszedł esemes . ` Kotku wybacz wypadło mi dzisiaj coś ważnego ` . Trzasnęłam drzwiami i poszłam na impreze . Bawiłam się najlepiej .

Czułam go . Twój wzrok na sobie.... teksty

love0space dodano: 15 listopada 2010

Czułam go . Twój wzrok na sobie. Szukałeś mnie co przerwę , wodziłeś spojrzeniem po moim ciele. Myślałam na początku że to tylko gra , ale ty nie chciałeś w to grać , chciałeś mnie skraść , ukryć , gdzie świat nie będzie Ci mnie kradł. Schowasz przed ludźmi przed ich łapczywym spojrzeniem . Pochowasz wszystkie me smutki , wypijemy trochę wódki , ta ukoi nasze chęci na inne trunki . Nie odczuje bólu , nie odczuje go wcale , bo będziesz przy mnie stale. Nie skończymy tylko na fotografii wspomnieniu , będziemy żyli bez problemów.

Właśnie jakie jest życie ?... teksty

love0space dodano: 13 listopada 2010

Właśnie jakie jest życie ? Życie to kręte drogi , przez które albo przechodzimy albo je omijamy i trafiamy w bagno które jest jeszcze gorsze od tych wszystkich krętych dróg. Staramy się nie komplikować życia , chcemy iść z górki , pragniemy ułatwień chcemy być samodzielni , chcemy mieć władze nad swoim umysłem czy uczuciami , chcemy znać przyszłość , chcemy postawić na swoim , dążymy do swoich celów czasem nawet po trupach , lub krzywdząc tym innych . W zasadzie możemy wiele. Ale tak czy siak wszystko zależy od nas. To my decydujemy którą drogę wybieramy . Czy wolimy tą w której od czasu do czasu bywają problemy ale spotykamy na niej więcej szczęścia jednak dłużej dążymy do upragnionego celu , czy może tą która sprawia nam i innym ból , ale jest krótszą drogą . ?

Czekasz na mnie  jeszcze choć  boli... teksty

love0space dodano: 5 listopada 2010

Czekasz na mnie jeszcze choć boli Cię już serce przez te wszystkie drogi kręte nie przestajesz , dalej czekasz , nie wiem czy uciekać , przecież widzisz mnie we śnie choć wiem że chciałbyś więcej .Zanim podejmę decyzję znowu biegnę przed siebie , gubie swoja przesteń wraz z nią uchodzi szczęście .łapiesz moje serce chcesz je wziąć dla siebie mówisz jeszcze ze nie odejdziesz , przy mnie będziesz tam gdzie twoje miejsce wraz z moim sercem . Mój wzrok się rozpływa ... byłabym z tobą szczęśliwa ale na tym się ucina kończymy ten spektakl.Otwieram oczy i znów zamykam drzwi do siebie . Pozwalam łzą lecieć . Ponownie śniłam za Ciebie.

...A Jednak teraz jedno ugryzienie... teksty

love0space dodano: 11 października 2010

...A Jednak teraz jedno ugryzienie wypala w moim ciele stal która miała mi towarzyszyć już na wieki . Wszystko co działo się w moim organizmie było mi tak bardzo znajome . Jakbym już raz to wszystko przeszła , Daniel wszystko mi opowiedział co będę czuła , jaki ból będzie mi towarzyszył przez kilka lub kilkanaście godzin . Usłyszałam aksamitny głos mojego ukochanego który mówił że dam radę , że jestem silna , i wtedy znów poczułam mocne ukucie w sercu i krzyknęŁam nagle stało się coś czego się nie spodziewałam ból zniknąŁ zastanawiaŁam się czy umieram .Poczułam wargi Daniela na moim policzku i jego silne dłonie które bez problemu podniosły mnie z wilgotnej trawy na środku polany , obraz przed mymi oczami zniknął a moja świadomość powędrowała daleko od jej miejsca.- II Część mojej książki.

Słyszałam tylko głuchy dźwięk... teksty

love0space dodano: 11 października 2010

Słyszałam tylko głuchy dźwięk dzwonów kościelnych które wybijały północ , po czole spływał mi pot a serce przestawało powoli bić .Krzyczałam strasznie głowa pękała , a ciało jakby płonęło istnym ogniem , skóra stawała się niezmiernie szybko twarda i zimna , czułam jakby po plecach przechodził mi prąd o bardzo mocnej sile . Miałam dosyć . Rana koło mojego serce piekła, Nie sądziłam że to wszystko będzie mnie kosztowało tyle siły.Każdy wdech bolał mnie coraz bardziej .Pochylający się nade mną Daniel powstrzymywał łzy . Wiedziałam czym się staję , chciałam tego z jednego powodu , ByŁ nim właśnie ten wampir który odebrał mi przed chwilą śmiertelność chcieliśmy żyć razem , ale byŁo to możliwe do pewnego stopnia . Ten stopień musieliśmy złamać . I zrobiliśmy to . Nie wierzyłam kiedyś w książki o wampirach ani w filmy które kiedyś moim zdaniem powstały na podstawie czyjejś chorej wyobraźni. - I Część mojej książki.

Z mych niebieskich oczu lecą łzy... teksty

love0space dodano: 11 października 2010

Z mych niebieskich oczu lecą łzy jesteś świadkiem że u mnie jest źle mam już dość nie chcę tu być , tyle razy ona zawiodła mnie , grała nie fair pozwalając zakochać się ... chora miłość ... bawi się , co dzień nowe love story tworzyć chcę , na ziemię muszę w końcu zejść bo ona zabija mnie zabira serce me .. ale poddaje się jej i dalej w to brnę . Nie mogę wypowiedzieć pewnych słów , tak bardzo bym chciała abyś ty to mógł , chciałabym aby było jak we śnie tamten dzień Ty i ja spokój wokół nas , a miłość w duszach nam gra , lecz widzę to nie może tak być , los pozamykał nam do siebie drzwi .

Dwie osoby Ty i Ja . Osobny świat... teksty

love0space dodano: 28 września 2010

Dwie osoby Ty i Ja . Osobny świat Kiedyś było łatwiej nam , nie taki był plan chciałabym znów ujrzeć start, poczuć do wszystko jeszcze raz , lecz teraz coś dzieli nas coś co nie pozwala trwać , gdy o tym myślę zbiera mi się na płacz , nie chcę tak bezczynnie stać , chcę u twego boku się śmiać , dzielić z Tobą świat .

Szukam inspiracji   szukam kogoś do... teksty

love0space dodano: 28 września 2010

Szukam inspiracji , szukam kogoś do pięknej melodii bo mam już dość tej bez-mocy i puszczam od nowa tę piosenkę bo boję się że jej koniec nadejdzie .Nic nie jest proste w życiu trzeba samemu dotknąć szczytu .Droga jest długa ale przez nią przejdę muszę dowiedzieć się jaka jestem.

Jesteś mym przyjacielem... teksty

love0space dodano: 28 września 2010

Jesteś mym przyjacielem , przyjacielem od dawna , od kilku lat , ale do cholery nie kocham Cię tak jak się kocha przyjaciela, kocham Cię jak chłopaka , jak miłość swojego życia , jesteś dla mnie wszystkim , a Ty dalej po prostu pytasz się mnie o inne dziewczyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV