głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Znalazłam Cię . Kto by pomyślał że palisz te same papierosy co ja . ?! i pomyśleć że niszcząc zdrowie znaleźliśmy szczęście w sobie . Miłość na nk pinezki w opi

love0space

love0space.moblo.pl
Znalazłam Cię . Kto by pomyślał że palisz te same papierosy co ja . ?! i pomyśleć że niszcząc zdrowie znaleźliśmy szczęście w sobie .
Znalazłam Cię . Kto by pomyślał... teksty

love0space dodano: 8 grudnia 2010

Znalazłam Cię . Kto by pomyślał że palisz te same papierosy co ja . ?! i pomyśleć że niszcząc zdrowie znaleźliśmy szczęście w sobie .

Miłość na nk pinezki  w opisach... teksty

love0space dodano: 8 grudnia 2010

Miłość na nk (pinezki ), w opisach na gg , na demotywatorach itp ... miłość XXI Wieku moi drodzy ...

A w jej oczach tylko szczęścia... teksty

love0space dodano: 8 grudnia 2010

A w jej oczach tylko szczęścia blask lśni.

Ten jeden pocałunek w policzek... teksty

love0space dodano: 8 grudnia 2010

Ten jeden pocałunek w policzek wypalił we mnie tyle namiętności . Nie masz pojęcie jakie pożądanie poczuło moje serce . Od tej pory byłam zatopiona w myślach , czy cokolwiek z tego będzie. Wiem że chcę w to brnąć , chcę zaryzykować.

Świetne.  teksty love0space dodał komentarz: Świetne. ;) do wpisu 8 grudnia 2010
Oczy mi płonęły  łzy z nich... teksty

love0space dodano: 7 grudnia 2010

Oczy mi płonęły , łzy z nich wypalały mi szczęście , Ty byłeś wszędzie, ciągle widzę Cię pośród innych , otwieram pamiętnik i wszystko kreślę , mam ochotę go wyrzucić , spalić ,zakopać , może wtedy i me uczucia znikną. Choć wiem że to tylko wymówka. Chcę Ciebie , pragnę dotknąć twych warg mymi ustami , pragnę pocałować i zatracić się w Tobie , znowu grzebie w głowie wyszukuję tylko te wspomnienia dobre , złe wyrzucam , wcale się nie gubię . Tylko troszkę błądzę .

Kim byli teraz?  Kim byli bez siebie... teksty

love0space dodano: 7 grudnia 2010

Kim byli teraz? Kim byli bez siebie , zgubili swe spojrzenia , serce zamknęło szczęście , wiatr zdmuchnął wspomnienia które miały być nie do zapomnienia , myśli nie funkcjonowały normalnie , byli bezwładni , czuli ból ale nie chcieli się z nim spierać. Woleli zatopić się w smutku niż wołać ratunku . Oboje zagubieni w czasie , szukali prawdy która zniszczyła trwałe i mocne uczucie . Czemu nie byli teraz razem ? przecież przysięgali sobie prawdę.

dziękuję. Mam sentyment do zielonego he. Pozdrawiam serdecznie.  teksty love0space dodał komentarz: dziękuję. Mam sentyment do zielonego he. Pozdrawiam serdecznie.;) do wpisu 6 grudnia 2010
Byli razem przez wiele chwil przez... teksty

love0space dodano: 6 grudnia 2010

Byli razem przez wiele chwil przez wiele wschodzących dni i nocy , lecz czas gonił ich , nie zwracając uwagi na zegar , trwali w swoich spojrzeniach , ich miłość było jedyna , prawdziwa , bez oszustw i ranienia serca , przeciwieństwa dla nich nie miały znaczenia , przecież nie mieli nic do stracenia .Kochali siebie , trzymając się za ręce oboje zamknęli powieki , zostawiając fotografii wspomnienie , mamy dowód że prawdziwa miłość istnieje - Śpieszmy się bo życie biegnie.

Znowu odebrałeś mi resztki spokoju... teksty

love0space dodano: 6 grudnia 2010

Znowu odebrałeś mi resztki spokoju , znowu przez Ciebie straciłam nerwy . Ale Kochałam Cię nadal . Tym razem siedząc samotnie na skraju klifu , popijając czerwone pół wytrawne wino , zachwycałam się jego smakiem . Odpaliłam papierosa wiśniowego . Dzisiaj był mój dzień . Chłodny ale delikatny wiatr muskał mnie po twarzy , miałam przyjemną gęsią skórkę , telefon grał melancholijną piosenkę która była moim ukojeniem . Teraz czułam że mam w rękach świat , czułam że mogę wszystko . Jednak gdzie jesteś Ty ? zabrakło Tylko Ciebie.

Boimy się iść przed siebie... teksty

love0space dodano: 3 grudnia 2010

Boimy się iść przed siebie , czasem idziemy za kimś krok krok by nie zgubić się , nasze uczucia odbieramy mylnie ,a co zrobić , człowiek się już przyzwyczaił . Problemy łagodzimy najłatwiejszym z wyjść. Choć wiemy że większość z nich będą miały jakiś uboczny skutek . Życie traktujemy jak jakąś próbę , czasem zapominamy że nie jest ono żadnym testem próbnym przed egzaminem . Życie jest jedno. Przechodzimy przez nie wiele razy upadając , ale za każdym razem powinniśmy wstawać z wysoko podniesioną głową , ale ludzie to krucha istota. Byle wyzwanie może nas przestraszyć. Odsunąć od przygód .A ona zaś są nam potrzebne aby cieszyć się życiem - szczęściem jakie może nas spotkać nawet za rogiem naszego domu . Nie bójmy się wyzwań , stawiajmy sobie poprzeczkę coraz to wyżej i wyżej . Aby wznosić się i wznosić.

 Chcesz się wznieść  lecz spadasz... teksty

love0space dodano: 3 grudnia 2010

`Chcesz się wznieść lecz spadasz jak ranny ptak , próbujesz wstać , lecz pęka kra , kogoś Ci brak czas tyka a ty wspomnienia przewijasz , liczysz ostatnie chwile życia , coraz bardziej zbliżasz się do sedna , szukasz przyczyny , pytasz czemu cierpimy, czy jeszcze kogoś stracimy , czy marzenie się ziści , na tym się kończą twe myśli kra pęka teraz zostaną tylko blizny , a Ty umierasz , gubisz treść życia , i znikasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV