głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Ae raczej wielu osobom najlepsze teksty pisze się pod wpływem nieszczęśliwej miłości jakiegoś zranienia zdrady czy kłamstwa ... itp. Wiem siły mamy w sobie dużo

love0space

love0space.moblo.pl
Ae raczej wielu osobom najlepsze teksty pisze się pod wpływem nieszczęśliwej miłości jakiegoś zranienia zdrady czy kłamstwa ... itp.
Ae raczej wielu osobom najlepsze teksty pisze się pod wpływem nieszczęśliwej miłości  jakiegoś zranienia  zdrady  czy kłamstwa ... itp. teksty love0space dodał komentarz: Ae raczej wielu osobom najlepsze teksty pisze się pod wpływem nieszczęśliwej miłości - jakiegoś zranienia - zdrady - czy kłamstwa ... itp. do wpisu 3 grudnia 2010
Wiem  siły mamy w sobie dużo... teksty

love0space dodano: 28 listopada 2010

Wiem , siły mamy w sobie dużo , należy ją jednak odkryć , należy ją znaleźć w sobie . Czasem nie wiemy co nas czeka. Nie wiemy że możemy przez to upaść. A Wtedy chcemy tylko głowę w piasek schować . Mało kto w dzisiejszych czasach umie prawdziwie kochać.

Wiesz że mój świat nosi twoje... teksty

love0space dodano: 28 listopada 2010

Wiesz że mój świat nosi twoje imię , wiesz że bez Ciebie sama tutaj zginę , wiem że ten taniec nie będzie ostatni , wiem nie jest po to by dostać oklaski .

Coś nade mną wisi wciąż  szukam... teksty

love0space dodano: 28 listopada 2010

Coś nade mną wisi wciąż , szukam tego , czuję że nie jest tak daleko , ale zazwyczaj to co jest najbliżej jest najdalej , a to co najdalej jest najbliżej ... więc jak mam już myśleć sama nie wiem , gubię się .. znowu . boję się że utonę przez problemy , natłok myśli mnie niszczy , powoli błądzę. Mój wzrok spuszczam na drogę i idę przed siebie , znowu palę. znowu ... znowu . "Wiesz że bez Ciebie sama tutaj zginę... "

to twoje ? teksty love0space dodał komentarz: to twoje ? do wpisu 25 listopada 2010
Dzisiaj  w autobusie przyglądałam... teksty

love0space dodano: 25 listopada 2010

Dzisiaj , w autobusie przyglądałam się Twojej postawie , twój uśmiech mnie fascynował , Twoje brązowe oczy która zauważyłam już w pierwszych dniach spoglądania na Ciebie dzisiaj jeszcze bardziej mi się podobały . Problem polegał na Tym że oboje się baliśmy. Baliśmy się miłości , odczuwałam Twoje przyciąganie , ale coś w Tym było dziwnego , jakby jakaś bariera . I Ciebie i mnie hamowało . To nas powstrzymywało do pierwszego kroku.

Od września  nowa szkoła nowe... teksty

love0space dodano: 25 listopada 2010

Od września , nowa szkoła nowe otoczenie , nowi nauczyciele , nowi ludzie. Właśnie pośród nich jesteś Ty . Od września się Tobie przyglądam , trafiłeś do tego profilu co mój dobry znajomy. Odkąd zacząłeś się mi przyglądać , stałeś się jeszcze większym mym celem .. choć może to słowo nie brzmi za dobrze , ale tak , zaczęła mnie interesować Twoja osoba. co raz częściej szukałam Cię spojrzeniem po korytarzu , czy choćby w autobusie którym dojeżdżaliśmy do szkoły razem . Często przyłapywałam Cię na spoglądaniu na mnie. Choć nie jestem pewna czy aby i Ty myślisz o mnie , czasem jesteś jakby niedostępny. Nie wiem . Ale interesuje się Tobą co raz to bardziej i bardziej .

Nocą ciebie się najbardziej obawiam... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2010

Nocą ciebie się najbardziej obawiam . Wtedy najbardziej w me myśli się wkradasz .

Siedziałam zamyślona  już nic nie... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2010

Siedziałam zamyślona - już nic nie wiedziałam . Deptałam myśli jedno po drugim ... Wypalałam każde spojrzenie , jedno po drugim . Ocierałam łzy , jedna po drugiej . Tłumiłam w sobie już tylko krzyk.

Nie pisałeś  Nie odbierałeś... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2010

Nie pisałeś , Nie odbierałeś - wyłączyłeś telefon .Założyłam słuchawki włączyłam piosenkę najgłośniejszą. Wzięłam głęboko schowane w szafie fajki zapalniczkę i wyszłam z domu po cichu aby nikt nie usłyszał. Szłam przed Siebie . Podczas refrenu łzy same napłynęły mi do oczy , i same spadły . Odpaliłam papierosa i zaczęłam palić. Tak dawno tego nie robiłam , ale znowu musiałam się jakoś uspokoić , a tylko nikotyna pozwalała mi na to . Tylko tak mogłam wyładować złość. Miałam już dość Twojego spóźniania się lub nie pojawiania się w ogóle na spotkaniach ,miałam tego dosyć , ale jednak dręczyły mnie obawy że wyłączyłeś telefon bo chcesz zerwać. Bałam się tego i to cholernie. Dręczyłam się . Pieprzona masochistka.

Usiadłam na skraju łóżka  nie... teksty

love0space dodano: 19 listopada 2010

Usiadłam na skraju łóżka , nie mogłam wytrzymać , ręce trzęsły mi się jak nigdy , nadszedł czas. Wiedziałam że kiedyś tego nie wytrzymam , wiedziałam że pewnego dnia pęknę , serce ?... jesteś jeszcze ... nie czuje , nie czuje jego bicia , tracę wzrok przez łzy wypalające mi pustkę w oczach , patrze na fotografię wyciągnięte przed chwilą z szafy , mam ochotę je wszystkie spalić , słyszę gdzieś telefon .. niech dzwoni. Teraz mnie nie ma. Jestem ja i moje rozmyślenia . Moje wspomnienia . Zamykam się znów w mej otchłani cienia . Tam tylko ruina . Otwieram oczy i widzę Ciebie jak przez mgłę , znowu wkradasz się , nie tego chcę .Zamykam oczy i wołam precz. !

Nie dotrzymasz kroku  mym krokom. teksty

love0space dodano: 19 listopada 2010

Nie dotrzymasz kroku , mym krokom.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV