głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lojtkowa Czy zostaną mi po Tobie blizny? … balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności by czytać i pracować a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów. D

lojtkowa

lojtkowa.moblo.pl
Czy zostaną mi po Tobie blizny?
Czy zostaną mi po Tobie blizny? teksty

lojtkowa dodano: 5 września 2014

Czy zostaną mi po Tobie blizny?

 …  balansuję wciąż pomiędzy... teksty

lojtkowa dodano: 5 września 2014

(…) balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów.

Dzisiaj sklejam serce bo jest... teksty

lojtkowa dodano: 2 września 2014

Dzisiaj sklejam serce bo jest porozrywane, tak się kochaliśmy lecz być razem nie było Nam dane...

ajc  zeby to było takieee łatwe.... teksty lojtkowa dodał komentarz: ajc, zeby to było takieee łatwe.... do wpisu 30 sierpnia 2014
Nie dzwonisz  nie piszesz  nie... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd.

Czy aż tak łatwo mnie zastąpić? teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Czy aż tak łatwo mnie zastąpić?

Chodzi właśnie o to  żeby się nie... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec.

Nie ma Cię i nie wiem już gdzie... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce.

Opowiem Ci kiedyś jak przeżyłam... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Opowiem Ci kiedyś jak przeżyłam Twoje odejście. Opowiem o wszystkim, co leży mi na sercu. O tym cierpieniu, które wpierdoliło się do mojego wnętrza i zabrało wszystko co się dało. O tych łzach, których za nic nie mogłam powstrzymać. O oczach, które straciły swój blask. O dłoniach, które przestały pasować do kogokolwiek innego. O świeżym oddechu, który tak często gdzieś mi umykał. O nogach, które nie biegły już w Twoją stronę. O uśmiechu, który na dłuższą chwilę znikał z mojej twarzy. O włosach, które nie były już układane dla Ciebie. O sercu, które z każdym dniem biło coraz wolniej. I o całej mnie, która z braku Ciebie, po prostu przestała istnieć. — najgorsze jest to że sama tego chciałam

Miałeś ją na wyciągniecie ręki... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Miałeś ją na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musiałeś się starać, wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim..

Zapytali się mnie czy żałuje  że... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Zapytali się mnie czy żałuje, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam – nie żałuję.

Nic się nie stało. To tylko serce... teksty

lojtkowa dodano: 26 sierpnia 2014

Nic się nie stało. To tylko serce roztrzaskało mi się na 13 miliardów kawałków. Ale spokojnie, już je zbieram. Daj chwilę, bo nie wiem czy wiesz, ale 13 miliardów to dużo. Chwilka minie zanim je zbiorę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV