głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 Wszystkie plany w jednej chwili się schrzaniły... Skreśl mnie a już nigdy za Tobą nie stanę... Pamiętam jak powtarzał mi że jestem wyjątkowa niesamowita że mam

lexi89

lexi89.moblo.pl
Wszystkie plany w jednej chwili się schrzaniły...
 Wszystkie plany w jednej chwili się... teksty

lexi89 dodano: 22 sierpnia 2013

"Wszystkie plany w jednej chwili się schrzaniły..."

Skreśl mnie  a już nigdy za Tobą... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

Skreśl mnie, a już nigdy za Tobą nie stanę...

Pamiętam jak powtarzał mi  że... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

Pamiętam jak powtarzał mi, że jestem wyjątkowa, niesamowita, że mam w sobie to "coś". Mówił, że wierzę w ludzi, że widzę w nich dobro. Powtarzał, że rozumiem innych.. Że mam w sobie iskierkę, część siebie, którą oddaję innym i nic nie oczekuje w zamian.. Mówił, że nie ma lepszych.. I wiesz.. Wierzyłam w to.. A potem odszedł jak inni. Zostawił mnie i moje światełko w oczach. Przestał się mną przejmować, a ja przestałam być wyjątkowa..

I nie zdziw się gdy następnym razem... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

I nie zdziw się gdy następnym razem zainteresujesz się napiszesz, zadzwonisz, przyjdziesz i nie zobaczysz już literek wystukanych przez moje palce, nie usłyszysz mojego głosu czy nie spojrzysz w moje oczy.. Gdy się odważysz może być za późno.. Może już mnie nie być..

Zadzwoń do mnie za kilka lat.. ja na... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

Zadzwoń do mnie za kilka lat.. ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałaś mój świat.---TMK aka Piekielny

byłam  na wyciągnięcie dłoni  na... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

byłam, na wyciągnięcie dłoni, na skinienie palca, na zawołanie byłam. zawsze tylko dla ciebie. chciałam być twoją przeszłością, teraźniejszością, a przyszłością chciałam się stać. moja miłość zaczynała się i kończyła tylko na tobie. nie widziałam świata poza tobą, bo ty byłeś jedynym moim światem. oddychałam tobą rano i wieczorem. a moje szczęście nosiło twoje imię. wszystko na darmo. ty nigdy nie byłeś mój. nie istniałeś dla mnie nawet przez chwilę. dla ciebie byłam tylko kolejną naiwną marionetką. zawsze byłam tylko niczym, ale nigdy wszystkim. / niechcechciec
Autor cytatu: niechcechciec

Przez egoizm i ból zadawany przez... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

Przez egoizm i ból zadawany przez innych zaczęłam skreślać ludzi. Przez zło, krzyk i pretensje skierowane w moją stronę zabijam w sobie dziecko i dobroć..

 Powiedz mi..  poprosił.  Ale co?... teksty

lexi89 dodano: 20 sierpnia 2013

"Powiedz mi.." poprosił. "Ale co?" mruknęłam patrząc na Niego z oczekiwaniem. "Jak znajdujesz w ludziach dobro hm? Dlaczego znajdujesz w Nich tylko dobre strony, a złe odczuwasz dopiero gdy Cię ranią? Czemu mimo tego bólu nadal próbujesz zbawić cały świat i każdego z osobna? Wytłumacz mi. jak tak można.." patrzył na mnie z błyskiem w oczach. "Bo jestem naiwna" odpowiedziałam po chwili zastanowienia. "Bo udało mi się w życiu zgnoić parę osób i nie przyniosło to niczego dobrego. Ani mnie ani tym bardziej Im. Bo wiem, że dobre słowo i cicha prośba może mieć większy wpływ niż krzyk, groźba czy szantaż.. Ale ja już też nie potrafię.. Ten ból po każdym odtrąceniu mnie niszczy. Zmienia w kogoś kim nie chciałam być.. W kogoś kim być nie chce..."

Odgłos kropel deszczu uderzających... teksty

lexi89 dodano: 19 sierpnia 2013

Odgłos kropel deszczu uderzających o parapet, otwarte okno w nim ja. Poduszki, koc, gorąca czekolada w kubku, rap w głośnikach. W głowie milion poplątanych myśli, gwiazdy na niebie.. Kolejna nieprzespana noc. Niezapomniana i pełna bólu. Noc sam na sam z wspomnieniami..

Odstawiam leki  piję za błędy.... teksty

lexi89 dodano: 19 sierpnia 2013

Odstawiam leki, piję za błędy. Pijesz ze mną? Twoje zdrowie.. W górę szkło..

Po otrzymaniu smsa wyszłam na... teksty

lexi89 dodano: 19 sierpnia 2013

Po otrzymaniu smsa wyszłam na osiedle. Usiadłam na murku czekając na znajomego. Chwilę później usiadł obok i zaczął przyglądać mi się w milczeniu. "Co jest?" mruknęłam nie rozumiejąc po co wyciągnął mnie z domu. "Nic" odpowiedział po dłuższym namyśle "Chciałem tylko z Tobą posiedzieć". "Bujać to my ale nie Nas" zaśmiałam się. "Mów" chcąc dodać mu odwagi dotknęłam ręką Jego dłoni. "Pamiętasz? Tydzień temu.. To ja Cię złapałem" szepnął zmuszając mnie do powrotu do zeszłego tygodnia. "Tak, wiem i jestem Ci za to wdzięczna.. Ale o co chodzi?" intuicyjnie czułam, że to nie to mi chciał powiedzieć. "Bo.. Możesz mnie bić, wyzywać.. Możesz mnie ignorować i mijać z kilometra. Możesz mnie przytulić albo zerwać znajomość.. Ale proszę.. Nigdy więcej nie każ mi patrzeć jak umierasz.." w jego oczach znalazłam niepewność jednocześnie czując jak z pod moich powiek wydostają się łzy...

http:  ask.fm Lexi89    teksty

lexi89 dodano: 19 sierpnia 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV