głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 Wierzę że będzie koniec świata . Wierzę że Bin Laden nie zginął . Wierzę że płynie we mnie Hitlerowska krew. Wierzę że mnie kochasz . Doskonale wczuwam się w te

leoox33

leoox33.moblo.pl
Wierzę że będzie koniec świata . Wierzę że Bin Laden nie zginął . Wierzę że płynie we mnie Hitlerowska krew. Wierzę że mnie kochasz . Doskonale wczuwam się w ten sa
Wierzę  że będzie koniec świata .... teksty

leoox33 dodano: 12 luty 2012

Wierzę ,że będzie koniec świata . Wierzę ,że Bin Laden nie zginął . Wierzę ,że płynie we mnie Hitlerowska krew. Wierzę , że mnie kochasz . Doskonale wczuwam się w ten sarkazm

 Córuś  zakochałaś się? 5... teksty

leoox33 dodano: 12 luty 2012

-Córuś, zakochałaś się? 5 łyżek cukru wsypałaś... - Lubię słodką herbatę - Wsypałaś 5 łyżek STOŁOWYCH! - Lubię BARDZO słodką herbatę... - To czemu wsypałaś ten cukier do zupy?

dziś łzy są bardziej słone... teksty

leoox33 dodano: 10 luty 2012

dziś łzy są bardziej słone, wódka smakuje lepiej, papieros szybciej gaśnie, zegar tyka głośniej, piosenki mają głębszy przekaz, wspomnienia wracają przy delikatnym przymknięciu powiek no i tęskni się jakoś tak mocniej.

Czasem nie mam pojęcia o czym... teksty

leoox33 dodano: 9 luty 2012

Czasem nie mam pojęcia o czym mówisz, ale uwielbiam Cię słuchać.

Owszem mam ciężki charakter  ale... teksty

leoox33 dodano: 9 luty 2012

Owszem mam ciężki charakter, ale dla nikogo się nie zmienię . Jak się coś nie podoba, to droga wolna, nikogo na siłę trzymać nie będę. Tylko pamiętaj, że ja za Tobą nie pobiegnę , nie będę błagać Cię o powrót. Pozwolę Ci odejść, ale już nigdy nie pozwolę Ci wrócić .

jest tylko trochę dziwnie. siedzę... teksty

leoox33 dodano: 9 luty 2012

jest tylko trochę dziwnie. siedzę, wpatrując się w okno i nie wiem co czuje - bo mam wrażenie, że kompletnie nic. nie dochodzą do mnie pewne fakty - stałam się obojętna. nawet płakać nie potrafię.

i znowu się zacznie. spanie do 8 i... teksty

leoox33 dodano: 9 luty 2012

i znowu się zacznie. spanie do 8 i bieganie pędem żeby chociaż zdążyć na drugą lekcje, życie tylko i wyłącznie na fajkach w ciągu dnia, spanie na każdej możliwej lekcji, spiny z nauczycielami, palenie fajek za szkołą w przerwy, spierdalanie z nudnych lekcji, chodzenie na blauki, szmaty ze sprawdzianów, opierdal od matki, lądowanie u dyra, słynne motto 'byle do piątku', picie do nieprzytomności w weekendy, chodzenie z kacem gigantem do szkoły, siedzenie po nocach z gegrą, robienie miliona ściąg, spisywanie zadań domowych na lekcji, odpierdalanie na przerwach, przypały itp. oj zacznie. .

I jedyne co byłam w stanie zrobić... teksty

leoox33 dodano: 8 luty 2012

I jedyne co byłam w stanie zrobić to wyjść na balkon , usiąść na lodowatych kafelkach , odpalić szluga i zaciągnąć się nim tak konkretnie ,abym poczuła jak dym rozrywa mi płuca , przynosząc przy tym ukojenie.Załzawionym wzrokiem błagalnie spojrzeć w niebo , szepcząc ciche ' dlaczego '

Jak tam u mnie? Kurwa  jak to jak... teksty

leoox33 dodano: 8 luty 2012

Jak tam u mnie? Kurwa, jak to jak tam. Fatalnie jest, kurwa.

skąd mogłam wiedzieć  że jeden... teksty

leoox33 dodano: 8 luty 2012

skąd mogłam wiedzieć, że jeden papieros sprawi, że do teraz będę nałogowym palaczem, łyk piwa skosztowany na osiedlowej ławce spowoduję,że będę stałym bywalcem tego miejsca z puszką w ręce, usłyszenie jednego z bitów Chady uczyni, że słuchawki będą już codzienną częścią mojej garderoby, skąd kurwa mogłam wiedzieć że zakocham się w Niej, tak po prostu bez powodu.

nie mam już sentymentów  to nie... teksty

leoox33 dodano: 6 luty 2012

nie mam już sentymentów, to nie jest korzystne

tak idealnie tylko księżyc zna moje... teksty

leoox33 dodano: 6 luty 2012

tak idealnie tylko księżyc zna moje marzenie, gwiazdy najskrytsze tajemice, a wystygnięta kawa co o poranku wita ze mną słońce ma tyle cierpliwości że wysłuchuje jak mi Ciebie brakuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV