głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leniuszek97 Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kocha

leniuszek97

leniuszek97.moblo.pl
Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kochać czas
Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy... teksty

leniuszek97 dodano: 15 października 2013

Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kochać, czasem nie lubić, kłócić i godzić. Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka, ciesząc się swoją obecnością. Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach, wspierając się nawzajem. Będziemy płakać i śmiać się, a kiedy będzie trzeba, będziemy milczeć. Nieważne co będziemy robić. Ważne, że razem.

Będą inni. Inne usta  inne dłonie... teksty

leniuszek97 dodano: 12 października 2013

Będą inni. Inne usta, inne dłonie, inne uczucia. Zakochamy się na nowo, wejdziemy w nowe, szczęśliwe związki. Będziemy śmiać się do łez, będziemy zatapiać w innych ramionach z poczuciem spełnienia. Zmienimy nasze plany, przestaniemy siebie w nich uwzględniać. Pójdziemy nieznanymi drogami. Zaczniemy żyć dla innych. Zobaczysz, będziemy mieli nowe, świetne życia, ale nigdy nie zapomnimy siebie. Gdzieś tam w głębi serca zawsze będziemy za sobą tęsknić i myśleć jakby to było, gdybyśmy wtedy nie spierdolili.

Chciałabym stanąć kiedyś... teksty

leniuszek97 dodano: 11 października 2013

Chciałabym stanąć kiedyś naprzeciw Ciebie. Spojrzeć Ci głęboko w oczy, do tego stopnia by wyczytać z nich całą prawdę. Chciałabym, aby to była ta chwila, na którą wciąż czekam. Abyśmy mając za plecami przeszłość, mieli tą odwagę powiedzieć sobie szczere ' przepraszam ' .

Znajdźmy własny Eden w którym... teksty

leniuszek97 dodano: 11 października 2013

Znajdźmy własny Eden,w którym dłonie nasze zespolą dwa organizmy tworząc jeden.Wybierzmy się w podróż po chmurach utkanych z naszych wspólnych przeżyć.Chyba nie chcesz mi powiedzieć,że to niemożliwe?Chcesz być jednym z tych,którzy twierdzą,że marzenia się nie spełniają?Dotknij mego serca,tak poszarpanego,lecz wciąż czującego ciepło Twoich chłodnych warg.Zatańcz ze mną taniec życia na krawędzi nieba.Zanurz twarz w eliksirze miłości i przetrzyj ją nadzieją.Wiem,że jeszcze wiele potknięć i pułapek czeka na nas za rogiem,ale przecież istniejemy po to,by je pokonać.Dziś mam pewność,że razem zdobędziemy wszechświat,tylko musisz uwierzyć w Nas,w naszą miłość.Nie każdy zasługuje na drugą szansę,Ty ją dostałeś,lecz czy będziesz potrafił ją wykorzystać?Zmierzch jest coraz bliżej,po deszczu nie został nawet ślad,tylko jedna słona łza kołysze się gdzieś na koniuszkach rzęs.
Autor cytatu: sudey

Chcę wtulić się w Twoje ramiona... teksty

leniuszek97 dodano: 11 października 2013

Chcę wtulić się w Twoje ramiona, spojrzeć Ci w oczy, poczuć Twój zapach, spędzić z Tobą cała noc, powiedzieć jak bardzo mi Ciebie brakowało, słuchać bicia Twojego serca, uronić kilka łez, obudzić się przy Twoim boku, na ustach poczuć poranny pocałunek, zjeść wspólne śniadanie, wypić gorącą herbatę , obejrzeć beznadziejny film w telewizji , wspólnie wyjść na imprezę i razem z Tobą wznosić kolejne toasty za nas, wrócić do naszego mieszkania i wszystko jeszcze raz przeżywać od początku.

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

leniuszek97 dodano: 30 sierpnia 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

Znasz ten stan gdy wszystko się wali... teksty

leniuszek97 dodano: 30 sierpnia 2013

Znasz ten stan gdy wszystko się wali, a Ty stoisz po środku i tylko bezradnie patrzysz? Gdy chcesz coś naprawić a to rozpada się jeszcze bardziej? Kiedy nawet Twój ulubiony smak żelków nie smakuje dobrze? Wiesz jak to jest gdy zawodzi człowiek? To taki cholerny czas w którym wszystko staje sie tak mocno obojętne i bolesne.. Chcesz to zamienić, lecz nie możesz.

Pamiętam jeszcze jak było kiedyś.... teksty

leniuszek97 dodano: 30 sierpnia 2013

Pamiętam jeszcze jak było kiedyś. Zawsze miałam dla każdego czas, a w moim charakterze nie było nawet odrobiny chamstwa. Nie wierzyłam w miłość, mimo, że byłam do kogoś bardzo przywiązana. Miałam czas dla każdego, gdy miał problem zawsze byłam tą, która mówi "będzie dobrze" i szczerze w to wierzyłam. Nie piłam, nie paliłam, nie ćpałam i nawet nie myślałam o tym, żeby zacząć. Chciałam być inna niż wszyscy, nie stosując się do żadnego wzorca, chciałam wygrać życie. Jednak okazało się to zbyt trudne. Wszystko, dosłownie WSZYSTKO się zmieniło.

I wiesz co najbardziej boli? To  że... teksty

leniuszek97 dodano: 29 sierpnia 2013

I wiesz co najbardziej boli? To, że kolejny raz o sobie zapominamy. Kolejny raz przestajemy się znać, tak po prostu. Jakby nigdy nic nigdy nas nie łączyło. I nie poznamy się już kolejny raz na nowo, nie będziemy rozmawiali długimi wieczorami, aż do późnej nocy. Nie, może Ty zechcesz się odezwać. Ale nie ja. Nigdy nie wrócę już do Ciebie, i Twojej przelotnej miłości. Nigdy nie będę już Twoja. Nigdy już nie zaufam Ci tak, jak zaufałam za pierwszym razem. Nie będę już, na żadne Twoje 'kocham' czy 'maleńka,potrzebuję Cię'. Nie. Nigdy nie chcę widzieć Twojego imienia w przychodzących wiadomościach. Nie chce kolejny raz słuchać Twoich słodkich słówek, po czym słuchając kłamstw. Nie, już nigdy. Nie chce już znać Ciebie i Twojej osoby. Nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Dla mnie już nie istniejesz, może jedynie w wspomnieniach. ~ bezznakumiloscii ~.

Przyjaciel  to ktoś do kogo możesz... teksty

leniuszek97 dodano: 29 sierpnia 2013

Przyjaciel, to ktoś do kogo możesz się zwrócić w każdej chwili. Ktoś kto nie odrzuci Cię mimo nowych znajomości. Ktoś kto wesprze Cię, w każdym momencie zachwiania się. Ktoś kto nie zepchnie z krawędzi, a złapie za rękę, przytuli i postara się pomóc. Ktoś kto bezwzględu na godzine, nie powie : czego chcesz? A zapyta : co się dzieje.? Ktoś kto nie zostawi Cię, gdy najbardziej potrzebujesz pomocy. Ktoś kto nie zapomina o Tobie wśród innych znajomych, ktoś kto stawi się za Tobą choćby świat miał spłonąć. Ktoś do kogo możesz powiedzieć. - BRACIE. ~ bezznakumiloscii ~.

Pozwól mi stać się me­lodią... teksty

leniuszek97 dodano: 27 sierpnia 2013

Pozwól mi stać się me­lodią, która wpra­wi twe ser­ce w zakłopo­tanie... Me­lodią sub­telną i jasną niczym dźwięk kryształków ocierających się o siebie na wiet­rze, pośród noc­nej ciszy la­ta, nab­rzmiałej tęsknotą ocze­kiwa­nia... Pozwól mi..

Kocham Cię za to  że miałeś mnie... teksty

leniuszek97 dodano: 27 sierpnia 2013

Kocham Cię za to, że miałeś mnie w dupie kiedy mówiłam „zostańmy kumplami” i brnąłeś w to dalej. Kocham Cię za to, że dodałeś mi odwagi, bo sama nie potrafiłam się otworzyć. Kocham Cię za to, że wciąż podtrzymujesz ogień nadziei, w momentach kiedy on we mnie gaśnie. Kocham Cię za to, że potrafisz zrezygnować z kumpli, by spędzić czas tylko ze mną. Kocham Cię za to, że wydzwaniasz do mnie, kiedy jestem na imprezie, choć czasem mnie to denerwuje. Kocham Cię za to, że jesteś zazdrosny, choć nie masz o co. Kocham Cię za to, że jesteś sobą i nie udajesz, bo nie znoszę kłamstw. Kocham Cię za to, że widzisz mnie w swojej przyszłości, bo chcesz mnie za żonę i chcesz, bym to ja urodziła Ci dziecko. I nawet gdyby tego wszystkiego nie było, to i tak kochałabym Cię za nic./i.love.m

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV