głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lejdiss Pokochałam go zdając sobie sprawę że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną którego pokochałam licząc się z konsekwencjami

lejdiss

lejdiss.moblo.pl
Pokochałam go zdając sobie sprawę że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną którego pokochałam licząc się z konsekwencjami ro
Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

lejdiss dodano: 13 luty 2011

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został.

Tak naprawdę to nie jesteś ładny... teksty

lejdiss dodano: 13 luty 2011

Tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to, kochanie.

Nie wiązałam z nim jakiś... teksty

lejdiss dodano: 13 luty 2011

Nie wiązałam z nim jakiś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi go brakuje, tak po prostu.

Jakże dziwna jest psychika... teksty

lejdiss dodano: 13 luty 2011

Jakże dziwna jest psychika człowieka, która potrafi Ci wmówić, że powietrze wciąż pachnie osobą, której w Twoim życiu nie ma już od roku.

Tysiące łez i wrzasków i kłotni i... teksty

lejdiss dodano: 13 luty 2011

Tysiące łez i wrzasków i kłotni i nieprzespanych nocy. Miliony wieczórów spędzonych samotnie przy tanim winie i paczce fajek. Setki przesłuchanych piosenek o nieszczęśliwej miłości i upodabniania się z jej głownymi bohaterami. Dziesiątki zerwań i oczekiwań w niepokoju czy nasze drogi jednak się zejdą. I jedna rzecz, jedna myśl, jedno bicie serca które zawsze kierowało nasze życie ponownie na jedną drogę. Najważniejsze, że przetrwaliśmy prawda?

ludzie nauczyli się tłumić... teksty

lejdiss dodano: 8 luty 2011

ludzie nauczyli się tłumić wszystkie swoje uczucia głęboko w sercu . rzadko kto pozwala im ujrzeć światło dzienne . nie chcą mówić co ich boli i niepokoi , bo przecież tak jest lepiej i łatwiej , nie sądzisz ? na okrągło mówić : - wszystko jest okej . - gdy widać , że krew z serca leci ..

byli ze sobą ponad rok  on byl... teksty

lejdiss dodano: 25 stycznia 2011

byli ze sobą ponad rok, on byl chlopakiem jej marzen, swiata poza nim nie widziala, wiedziala ze moze mu ufac i wierzyla w to ze kocha ja najbardziej na swiecie. Przeszli razem bardzo wiele, ale przetrwali. Planowali wspolna przyszlosc, nawet rozmawiali o dzieciach i miejscowosci w ktorej beda mieszkac. W pewnym dniu, po kilku jej przemysleniach zakonczyla ich zwiazek jednym sms`em "z nami koniec, przepraszam", pozamiatala wspomnienia po nim w ciagu minuty, bez zadnego powodu, tak po prostu.

haha  D dobre teksty lejdiss dodał komentarz: haha ;D dobre do wpisu 17 stycznia 2011
napisałeś mi kiedyś  że nie... teksty

lejdiss dodano: 17 stycznia 2011

napisałeś mi kiedyś, że nie wyobrażasz sobie życia beze mnie i chcesz być ze mną do końca. Zaproponowałeś mi abyśmy to sobie obiecali, obiecałam Ci to. Niektórzy uwazają to za banał i głupotę, bo przecież ich słowem nie dotrwamy, ale zwykłe "obiecuję" nieraz znaczy więcej niż przysięga pod ołtarzem.

Dotknęłam kiedyś miłość. Miała... teksty

lejdiss dodano: 16 stycznia 2011

Dotknęłam kiedyś miłość. Miała smak gorzki , jak filiżanka ciemnej kawy../ Poświatowska

ale prawdziwe :  Uwielbiam Cie ! :  teksty lejdiss dodał komentarz: ale prawdziwe :* Uwielbiam Cie ! :) do wpisu 8 stycznia 2011
Na taki humor to tylko Bednarkowe... teksty

lejdiss dodano: 3 stycznia 2011

Na taki humor to tylko Bednarkowe piosenki maaan ! ;D "muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli pozytywnych zmian ej!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV