głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znajomaa Nie wierzę że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać dbać o siebie wspier

znajomaa

znajomaa.moblo.pl
Nie wierzę że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać dbać o siebie wspierać s
 Nie wierzę  że coś jest nam dane... teksty

znajomaa dodano: 21 sierpnia 2019

"Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści. (...) Od nas zależy, ile miłość będzie trwała. My temu trwaniu nadajemy sens. Ile włożymy w to pracy, serca i dobrej woli" Agnieszka-Wozniak-Starak

Stworzyliśmy dom przepełniony... teksty

znajomaa dodano: 18 listopada 2017

Stworzyliśmy dom przepełniony metrami kwadratowymi szczęścia

  Pamiętasz jak ...   zaczynam.   Ja... teksty

znajomaa dodano: 13 września 2017

- Pamiętasz jak ... - zaczynam. - Ja wszystko pamiętam - przerywa mi. Pojechaliśmy otworzyć NASZą buteleczkę wspomnień.

Chciałabym  aby wymyślono sposób... teksty

znajomaa dodano: 22 sierpnia 2017

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień - tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz.

Czasem żałuje  czasem chce cofnąć... teksty

znajomaa dodano: 26 stycznia 2015

Czasem żałuje, czasem chce cofnąć czas. A wszystko dlatego iż gdy spotykam pewne osoby przypomina mi się jak bardzo mnie skrzywdziły.

Skąd w ludziach tyle... teksty

znajomaa dodano: 9 grudnia 2013

Skąd w ludziach tyle nieżyczliwości? Skąd ta perfekcyjna nie dobroć? A najgorsze że osoby które uważały się za Twoich przyjaciół teraz obgadują wszędzie. Przykre gdy w dodatku są Twoją rodziną bo przecież w rodzinie nie powinno być takich sytuacji.

A czasem nie mam już sił. Tak po... teksty

znajomaa dodano: 3 grudnia 2013

A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaje. Nie wytrzymuje. Czasem to wszystko, ten cały syf mnie przerasta. Ale mimo to walczę. Bo wiem że ... są ludzie którzy mnie potrzebują. Którym tak po prostu jestem tak cholernie do życia niezbędna. Walczę bo wiem, że mam dla kogo!

Już nie mogę się doczekać gdy... teksty

znajomaa dodano: 7 października 2013

Już nie mogę się doczekać gdy Cię zobaczę.. Rozmawiam z Tobą, opowiadam Ci o wszystkim a już niedługo moja kruszynko zobaczysz mnie i tatę a My Ciebie

Moje małe szczęście! Cudowna... teksty

znajomaa dodano: 11 września 2013

Moje małe szczęście! Cudowna wiadomość na koniec dnia daje mi radość której nie da się zmierzyć ani opisać! ♥♥♥

Od 15 tygodni nie usłyszałam słów... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

Od 15 tygodni nie usłyszałam słów "Kocham Cię". Jedyne co słyszę to "Kocham Was". Jakie to piękne słowa gdy brzmią z jego ust, gdy ani na chwilę nie zapomina że już teraz nie jestem tylko Ja.

Dziecko.. gdy kobieta dowiaduje się... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

Dziecko.. gdy kobieta dowiaduje się o ciąży przywiązuje się z każdym dniem do swego maleństwa. Miłość która się narodziła jest wyjątkowa na wieki. I właśnie taką Cię obdarowałam. Bezwarunkową, czystą, niezależną którą okazuje Ci na każdym kroku od momentu gdy jesteś ze mną ;)

To maleństwo mieszkające narazie we... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

To maleństwo mieszkające narazie we mnie to największy życiowy cel mego życia. Obiecaliśmy mu i przysięgniemy przed Bogiem że będziemy go chronić ile siły w nas. Aby kiedyś podczas naszych nocnych rozmów powiedzieć "wychowaliśmy nasze dzieci na wspaniałych ludzi".

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV