głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znajomaa Czasem żałuje czasem chce cofnąć czas. A wszystko dlatego iż gdy spotykam pewne osoby przypomina mi się jak bardzo mnie skrzywdziły. Skąd w ludziach tyle nieżyc

znajomaa

znajomaa.moblo.pl
Czasem żałuje czasem chce cofnąć czas. A wszystko dlatego iż gdy spotykam pewne osoby przypomina mi się jak bardzo mnie skrzywdziły.
Czasem żałuje  czasem chce cofnąć... teksty

znajomaa dodano: 26 stycznia 2015

Czasem żałuje, czasem chce cofnąć czas. A wszystko dlatego iż gdy spotykam pewne osoby przypomina mi się jak bardzo mnie skrzywdziły.

Skąd w ludziach tyle... teksty

znajomaa dodano: 9 grudnia 2013

Skąd w ludziach tyle nieżyczliwości? Skąd ta perfekcyjna nie dobroć? A najgorsze że osoby które uważały się za Twoich przyjaciół teraz obgadują wszędzie. Przykre gdy w dodatku są Twoją rodziną bo przecież w rodzinie nie powinno być takich sytuacji.

A czasem nie mam już sił. Tak po... teksty

znajomaa dodano: 3 grudnia 2013

A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaje. Nie wytrzymuje. Czasem to wszystko, ten cały syf mnie przerasta. Ale mimo to walczę. Bo wiem że ... są ludzie którzy mnie potrzebują. Którym tak po prostu jestem tak cholernie do życia niezbędna. Walczę bo wiem, że mam dla kogo!

Już nie mogę się doczekać gdy... teksty

znajomaa dodano: 7 października 2013

Już nie mogę się doczekać gdy Cię zobaczę.. Rozmawiam z Tobą, opowiadam Ci o wszystkim a już niedługo moja kruszynko zobaczysz mnie i tatę a My Ciebie

Moje małe szczęście! Cudowna... teksty

znajomaa dodano: 11 września 2013

Moje małe szczęście! Cudowna wiadomość na koniec dnia daje mi radość której nie da się zmierzyć ani opisać! ♥♥♥

Od 15 tygodni nie usłyszałam słów... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

Od 15 tygodni nie usłyszałam słów "Kocham Cię". Jedyne co słyszę to "Kocham Was". Jakie to piękne słowa gdy brzmią z jego ust, gdy ani na chwilę nie zapomina że już teraz nie jestem tylko Ja.

Dziecko.. gdy kobieta dowiaduje się... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

Dziecko.. gdy kobieta dowiaduje się o ciąży przywiązuje się z każdym dniem do swego maleństwa. Miłość która się narodziła jest wyjątkowa na wieki. I właśnie taką Cię obdarowałam. Bezwarunkową, czystą, niezależną którą okazuje Ci na każdym kroku od momentu gdy jesteś ze mną ;)

To maleństwo mieszkające narazie we... teksty

znajomaa dodano: 31 lipca 2013

To maleństwo mieszkające narazie we mnie to największy życiowy cel mego życia. Obiecaliśmy mu i przysięgniemy przed Bogiem że będziemy go chronić ile siły w nas. Aby kiedyś podczas naszych nocnych rozmów powiedzieć "wychowaliśmy nasze dzieci na wspaniałych ludzi".

 obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

znajomaa dodano: 18 marca 2013

"obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy . obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być . obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie . obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon . obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć . obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać . obiecaj mi, proszę ."

' W tęsknieniu za kimś nie chodzi o... teksty

znajomaa dodano: 21 luty 2013

' W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy tobie. '

'  Tęsknie   to słowo często... teksty

znajomaa dodano: 21 luty 2013

' "Tęsknie", to słowo często, na­wet w małej części nie wy­raża te­go co czu­jesz, gdy ktoś ważny jest daleko. '

 Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

znajomaa dodano: 17 kwietnia 2012

"Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. dawać sobie całusa przed wyjściem. dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie. "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV