głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika znajomaa

Wiem jak cholernie trudno ze mną wytrzymać ale są osoby którym nie sprawia to trudności.

czuub dodano: 9 listopada 2015

Wiem, jak cholernie trudno ze mną wytrzymać, ale są osoby, którym nie sprawia to trudności.

Nie musisz byc perfekcyjna zeby inspirować innych ... Pozwól zeby ludzie inspirowali sie poprzez sposob w jaki radzisz sobie z niedoskonałościami .

czuub dodano: 10 września 2015

Nie musisz byc perfekcyjna, zeby inspirować innych ... Pozwól, zeby ludzie inspirowali sie poprzez sposob, w jaki radzisz sobie z niedoskonałościami .

Ludzie są na tyle szczęśliwi  na ile sami sobie na to pozwalają .

czuub dodano: 10 września 2015

Ludzie są na tyle szczęśliwi , na ile sami sobie na to pozwalają .

Ponieważ cała ja kocham całego Ciebie . Kocham Twoje krzywizny i krawędzie . Wszystkie Twoje idealne niedoskonałości.

czuub dodano: 10 września 2015

Ponieważ cała ja kocham całego Ciebie . Kocham Twoje krzywizny i krawędzie . Wszystkie Twoje idealne niedoskonałości.

Przeciw wszystkiemu co ciągle nas dzieli.

czuub dodano: 10 września 2015

Przeciw wszystkiemu, co ciągle nas dzieli.

Najpiękniejszym darem jaki mamy to uśmiech którym możemy obdarować drugą oosobę Ale najmilej nam jest wtedy gdy uśmiecha się do nas osoba która nie tylko mimiką twarzy to pokazuje ale również oczami osoba która bardzo lubimy. To chyba jest najpiękniejsze uczucie wiedząc że dla kogoś jesteśmy bardzo ważni. Widząc jak się cieszy gdy nas widzi. Doceńmy to i cieszmy się tym co niematerialne i unikatowe. A przede wszystkim prawdziwe..

czuub dodano: 10 września 2015

Najpiękniejszym darem jaki mamy to uśmiech, którym możemy obdarować drugą oosobę,Ale najmilej nam jest wtedy gdy uśmiecha się do nas osoba która nie tylko mimiką twarzy to pokazuje, ale również oczami osoba która bardzo lubimy. To chyba jest najpiękniejsze uczucie wiedząc, że dla kogoś jesteśmy bardzo ważni. Widząc jak się cieszy gdy nas widzi. Doceńmy to i cieszmy się tym co niematerialne i unikatowe. A przede wszystkim prawdziwe..

O trzeciej nad ranem  człowiek powinien spać a nie tęsknić.  Chociaż czasami o trzeciej nad ranem  umiera się z miłości...

czuub dodano: 10 września 2015

O trzeciej nad ranem , człowiek powinien spać a nie tęsknić. Chociaż czasami o trzeciej nad ranem , umiera się z miłości...,

Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać.

czuub dodano: 10 września 2015

Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać.

Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter  raz była słodką delikatną dziewczynką  a za chwilę dziką i namiętną kobietą.

czuub dodano: 10 września 2015

Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter - raz była słodką delikatną dziewczynką , a za chwilę dziką i namiętną kobietą.

Bo piękno to stan duszy. Piękne są nie te kobiety które malują sobie usta czerwoną szminką ale te które chcą przytulać innych gdy źle się czują te które z nieśmiałością mówią o tym czego się boją i że czegoś nie rozumieją. Te które potrafią powiedzieć że sobie nie radzą .Piękne są te które chcą mówić prawdę..

czuub dodano: 10 września 2015

Bo piękno to stan duszy. Piękne są nie te kobiety, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą .Piękne są te które chcą mówić prawdę..

Dobrze wiesz że nie jestem dziewczyną pożądającą złota i diamentów żeby kochać. Wystarczyłby kwiatek nawet nie ten z kwiaciarni. Ale mały zerwany ukradkiem z czyjegoś ogrodu bez wstążek za to z uszkodzonym płatkiem wręczony ze szczerym uśmiechem. Taki prezent wzbudziłby we mnie prawdziwe szczęście i jeszcze większą miłość.

czuub dodano: 10 września 2015

Dobrze wiesz, że nie jestem dziewczyną pożądającą złota i diamentów, żeby kochać. Wystarczyłby kwiatek, nawet nie ten z kwiaciarni. Ale mały, zerwany ukradkiem z czyjegoś ogrodu, bez wstążek, za to z uszkodzonym płatkiem, wręczony ze szczerym uśmiechem. Taki prezent wzbudziłby we mnie prawdziwe szczęście i jeszcze większą miłość.

To panna z charakterem  którą rządzi temperament .

czuub dodano: 19 sierpnia 2015

To panna z charakterem , którą rządzi temperament .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV