głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove gdzie się podziała kobieta którą kochałem za którą oddałbym życie dla której poszedł bym w ogień dla której skoczył bym z ur­wiska gdyby tylko była a­ka potrze

legalove

legalove.moblo.pl
gdzie się podziała kobieta którą kochałem za którą oddałbym życie dla której poszedł bym w ogień dla której skoczył bym z ur­wiska gdyby tylko była a­ka potrzeba.
  gdzie się podziała kobieta... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

- gdzie się podziała kobieta którą kochałem, za którą oddałbym życie, dla której poszedł bym w ogień, dla której skoczył bym z ur­wiska, gdyby tylko była a­ka potrzeba. gdzie ? - bardzo Cię zraniłam.. ale wybacz. Wszystko naprawie. Znów będzie jak dawniej. - wiem. ona umarła. Umarła wtedy na tej obcej ziemi, razem z nią umarłem ja, umarły nasze marzenia i plany. - ale przecież można to naprawić. Przecież żyjemy. - nigdy nie będziemy tacy jak przed tym. Wszystko umarło. Wydaje Ci się że żyjesz.. mi też. Jesteśmy jak urny pogrzebane w ziemi a wewnątrz znajdują się nasze nigdy nie spełnione marzenia i plany. Jesteśmy jak plastikowe worki na zwłoki.. w których pogrzebana została nasza miłość.

I to jest mo­ment  tak mi się... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

I to jest mo­ment, tak mi się wy­daje, w którym mo­ja dusza po­woli umiera, a ja bez­czyn­nie przyj­muję tą stratę.

Całe życie cier­piałam przez... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Całe życie cier­piałam przez przeszłość, chwi­le ulot­ne, które już minęły. Pragnęłam wrócić tam, może coś zmienić, nap­ra­wić, może tyl­ko przeżyć to jeszcze raz. Te­raz nie mam już siły, tęskno­ta wy­paliła mnie, ból po­rażek zniszczył. Za­pomi­nam z dnia na dzień. Nie przy­wiązu­je uwa­gi do żad­nej miłej chwi­li, ani złej. Wszys­tko jest tak cho­ler­nie obojętne, tak do bólu pus­te. Wszystko.

:  teksty legalove dodał komentarz: :( do wpisu 29 listopada 2013
''Biegnę do Ciebie  jak sprawne... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

''Biegnę do Ciebie, jak sprawne wojsko pokonuję próg. Gapię się w gwiazdy na niebie, tak jakbym wiedziała, że nie czekasz już. Zostań, potrzebuję Cię tu, to co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół. Zostań, poukładaj mi sny, jeden z nich na pewno to My.''

bo nie ma we mnie nic i nic nie... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart..

Przep­raszam  że nie dos­trzegłam... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Przep­raszam, że nie dos­trzegłam siebie w Twoich oczach.

Z miłością jest podobnie jak z... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Z miłością jest podobnie jak z kwiatem.. Jeśli o nią dbasz kwitnie i możesz cieszyć się jej pięknem.. lecz gdy zaczynasz zapominać o podlewaniu powoli umiera. Jeśli raz nie podlejesz kwiatu.. nic wiel­kiego się nie stanie.. jeśli drugi raz zapomnisz zadbać o niego jego liście zaczynają powoli żółknąc i usychać.. lecz jeśli często zapom­nisz o tym że należy o niego dbać uschnie całkiem. Gdy w końcu opamiętasz się że miałeś piękny kwiat o który dawniej dbałeś i który wszyscy podziwiali okazuje się ze zamiast niego masz kawałek suchej łodygi. Powstaje problem gdyż z suszek już nigdy na nowo nie wyrośnie piękny kwiat..

Cóż za paradoks.  Wie­dzieć  że... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Cóż za paradoks. Wie­dzieć, że postępu­je się źle, ale mi­mo wszys­tko da­lej to ro­bić, a później uda­wać ofiarę i przep­raszać jak głupia.

nienawidze siebie kurwa. nienawidze... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

nienawidze siebie kurwa. nienawidze tej głupiej idiotki która myśli tylko o sobie. nienawidze patrzeć sobie prosto w oczy. nienawidze. gdybym mogła cofnąć czas, pewnie nie wypowiedziałabym paru słów, nie rozpoczęła kłótni, nie popełniła kilku błędów, nie zrobiła paru rzeczy.. tak strasznie sie nienawidze.. co mam zrobić by było jak dawniej? prosze, powiedz mi. \ każdy ko­lej­ny łyk wódki pa­lił jak nig­dy, każdy ko­lej­ny pa­pieros nie sma­kował jak daw­niej, każdy ko­lej­ny od­dech nie za­wierał chęci, ale przy­musu do życia ..

nie ma juz nas i nie ma juz szans ?... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

nie ma juz nas i nie ma juz szans ? .. ; (

Wiesz co chciałabym Ci powiedzieć?... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2013

Wiesz co chciałabym Ci powiedzieć? Nie, że Cię kocham. Ani, że nienawidzę. Bo to i tak teraz nieważne. Na każde wyjawione uczucie z mojej strony, Ty reagujesz brakiem pytań. Gdybyś mnie wysłuchał i patrzył uważnej w moje oczy, które tak uwielbiasz już dawno odkryłbyś tą prawdę. Prawdę, którą te oczy wykrzykują za każdym naszym spotkaniem... Podziękowałabym Ci. Za każdą łzę, za każdą nieprzespaną noc, za ból i tą cholerną rozłąkę. I gdybym mogła wybierać, chciałabym to przeżyc raz jeszcze, by po wszystkim usłyszeć znowu, że tak cholernie za mną tęskniłes..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV