głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove SPADAM. jaka zabawa jaki tu spokój równowaga. spadam.. A MOŻE TO MÓJ CHORY SEN ? a może ŚMIERĆ. a może NIE MA nie ma może nie ma MNIE ? sen a może śmierć a może

legalove

legalove.moblo.pl
SPADAM. jaka zabawa jaki tu spokój równowaga. spadam.. A MOŻE TO MÓJ CHORY SEN ? a może ŚMIERĆ. a może NIE MA nie ma może nie ma MNIE ? sen a może śmierć a m
SPADAM. jaka zabawa  jaki tu spokój... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

SPADAM. jaka zabawa, jaki tu spokój , równowaga. spadam.. A MOŻE TO MÓJ CHORY SEN ? a może ŚMIERĆ. a może NIE MA , nie ma , może nie ma MNIE ? sen, a może śmierć, a może nie ma mnie..

czuje  że znów będę się bać.... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

czuje, że znów będę się bać. mimo, że ktoś daje mi znak. Ty wiesz, dławi mnie tlen, a każdy dzień wymyka się. druga zero trzy, nie ma dokąd iść . czemu mnie zostawił ? czemu się oddalił ? tyle razy próbowałam szeptów, celebracji, miłosnych zaklęć, kłamstw. tak mi przykro. chciałabym jeszcze raz..

świetne. :   teksty legalove dodał komentarz: świetne. : ) do wpisu 28 listopada 2013
wiesz co jest najgorsze? to  że... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

wiesz co jest najgorsze? to, że jesteś w stanie zrobić dla niego wszystko, a nie możesz nic.

.   ♥ teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

. \ ♥

spadam.  powoli spadam.  w korytarze... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

spadam. powoli spadam. w korytarze świateł, w pomruki znaczeń. spadam. jakby nie było całego świata. jakby nie było nawet mnie. spadam. nie czuję ciała. i tylko błagam. o łaskę trwania jeszcze. spadam. zostaniesz sam..

Jes­tem dla niego zła  zim­na i... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

Jes­tem dla niego zła, zim­na i os­chła i w moich oczach płonie moją wściekłością, myślałam że jak po­każe mu ja­ka pot­ra­fie być wred­na i rozwście­czo­na to będzie mi le­piej, ale nie jest. W za­mian jest mi cho­ler­nie głupio za to że jes­tem tak podła dla mo­jej je­dynej miłości, dla mo­jego je­dyne­go niesa­mowi­tego przy­jaciela. Czuję sie pod­le i nie wiem jak to nap­ra­wić, bo kocham go mi­mo że przez os­tatnie dni ra­ni mnie tak jak­by ktoś wrzu­cił mnie do wrzącej wo­dy. Ale kocham go i nic in­ne­go się nie liczy, ten ból jest nieważny.. Kocham go - to się liczy. Miłość wszys­tko wy­bacza.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam.

pat­rzę w gwiaz­dy i... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2013

pat­rzę w gwiaz­dy i uświada­miam sobie, że z każdym od­dechem od­da­lam się, że z każdą se­kundą tra­cisz mnie co­raz bar­dziej .

Cze­mu od pew­ne­go cza­su każde... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2013

Cze­mu od pew­ne­go cza­su każde Two­je zda­nie od­da­la Nas od siebie ? Słowa to cegły; bu­dujesz mur między Na­mi. Ro­bi się co­raz wyższy.. Za kil­ka chwil nie będziemy mog­li się już dos­trzec zza ściany obojętności.

wiem  że być może większości... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2013

wiem, że być może większości wy­da się to naiw­ne, lecz pos­ta­nowiłam za­wie­rzyć cały mój związek przez­nacze­niu. co ma być to będzie, a jeśli przet­rwa­my ten ciężki czas to się okaże, że to praw­dzi­we uczucie. może war­to wys­ta­wić coś na próbę, aby poz­nać prawdę.

co raz częściej zaczynam wątpić w... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2013

co raz częściej zaczynam wątpić w to , czy w ogóle przetrwamy ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV