głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Dziękuje za Twój uśmiech otwarte okno Twego istnienia Dziękuje za Twe spojrzenie zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy które są znakiem że dzieli

legalove

legalove.moblo.pl
Dziękuje za Twój uśmiech otwarte okno Twego istnienia Dziękuje za Twe spojrzenie zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy które są znakiem że dziel
Dziękuje za Twój uśmiech   otwarte... teksty

legalove dodano: 20 sierpnia 2011

Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia, Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz, i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuje, że Jesteś.

Przyjaciel to ktoś kto mówi i umie... teksty

legalove dodano: 20 sierpnia 2011

Przyjaciel to ktoś kto mówi i umie słuchać.

Nasza przyjaźń wystawiona na... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Nasza przyjaźń wystawiona na próbę czasu i odległości.

ja dla Ciebie.. wszystko. teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

ja dla Ciebie.. wszystko.

Nasze życie na błędach rysowane... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Nasze życie na błędach rysowane miłością, uczuciem przeplatane. Jestem małą iskierką, która wypala się uczucie me zanika gdzieś w tle Popełniam błędy i naprawiam je gdy dotknę dna, odbije się. Gdy sił zabraknie przyjaciel wyciągnie mnie.

Zanim gdy na chwile zamkniesz oczy... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Zanim gdy na chwile zamkniesz oczy znikniesz, zabierz jej zabierz jej zabierz jej.. z ręki nóż...

To on ze mną się śmieje  To on ze... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

To on ze mną się śmieje To on ze mną szaleje To z nim poznaję świat To w nim nie widzę wad To on potrafi przebaczyć To jego chcę zobaczyć To on ze mną płacze To on - mój przyjaciel .

Gdy pojawiłeś się w moim życiu... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Gdy pojawiłeś się w moim życiu, wtedy nabrało ono sens. Nie umiem bez Ciebie żyć. Życie bez Ciebie traci sens. Jesteś jak ten tlen, bez którego człowiek nie przeżyje, jak i kwiat nie przeżyje. Jesteś największym skarbem świata. Dni bez wiadomości od Ciebie są szare, i ponure. A dni z wiadomością od Ciebie, czy jak rozmawiamy na GG, stają się piękne - aż się chce, by trwały tak wieczność.

Zanim Cię poznałam  wiedziałam  co... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Zanim Cię poznałam, wiedziałam, co to przyjaźń, lecz nie znałam mocy tego słowa. Natomiast w chwili, kiedy Ciebie poznałam, poczułam, jaką moc niesie ze sobą słowo: "Przyjaźń". Poczułam wtedy, jak wiele ciepła i radości wniosło to słowo, i Twoje pojawienie się w moim życiu. Przyjaźń to rzecz piękna, aczkolwiek trzeba wiedzieć, jak się z przyjaźnią obchodzić, i należy sobie dobrze dobierać przyjaciół, gdyż niestety, nie wszyscy ludzie są warci naszej przyjaźni. Jednakże Ty byłeś, jesteś i będziesz wart przyjaźni, ponieważ ja tak bardzo lubię Cię.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie- Taki morał płynie z pewnej znanej bajki Lecz w życiu tak jak w bajek świecie Są ludzie źli i tacy z dobrej bajki Kiedy przychodzi smutek i zmartwienia Prawdziwy przyjaciel zawsze jest przy Tobie Lecz ten który udaje tylko przyjaciela Odchodzi i myśli wyłącznie o sobie Właśnie w smutku i cierpieniu Poznasz swego przyjaciela Który chociaż sam w zmartwieniu Wspiera Cię i rad udziela .

będę się śmiała ze swych łez.... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

będę się śmiała ze swych łez. jedna przyjaźń umiera, by kolejna mogła ją zastąpić.

sens życia odnalazłam przy Tobie... teksty

legalove dodano: 19 sierpnia 2011

sens życia odnalazłam przy Tobie, równocześnie to Ty mi go odebrałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV