głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove 'Nie napiszę tego co chcecie usłyszeć gdyby tak było pizgał bym tu pewnie o zakrętach jak Liber życie jest jedno pewnie dobrze to czujesz co nie? Życie dziwka m

legalove

legalove.moblo.pl
'Nie napiszę tego co chcecie usłyszeć gdyby tak było pizgał bym tu pewnie o zakrętach jak Liber życie jest jedno pewnie dobrze to czujesz co nie? Życie dziwka
'Nie napiszę tego co chcecie... teksty

legalove dodano: 11 marca 2014

'Nie napiszę tego co chcecie usłyszeć, gdyby tak było pizgał bym tu pewnie o zakrętach jak Liber, życie jest jedno, pewnie dobrze to czujesz, co nie? Życie dziwka - miałeś walić je, i co pewnie wali cię? Życie to boisko, zawsze walą po nogach..'' - Sulin.

Nadal wiem  że w upadku najgorsza... teksty

legalove dodano: 9 marca 2014

Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada.

''Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

''Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.'' - Marilyn Manson

Można żyć ra­zem ze sobą lub... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Można żyć ra­zem ze sobą lub za­led­wie obok. Można pat­rzeć ko­muś w oczy al­bo w ser­ce. Można żyć z kimś al­bo dla ko­goś. Słuchać nie zaw­sze znaczy usłyszeć. Pat­rzeć to nie to sa­mo, co zo­baczyć. Żeby nap­rawdę usłyszeć, naj­le­piej słuchać w ciszy, żeby zo­baczyć nap­rawdę - war­to cza­sem zam­knąć oczy..

Nie war­to jest uda­wać ko­goś... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Nie war­to jest uda­wać ko­goś, kim nie jes­teśmy, nie war­to być na siłę ideal­nym, bo piękne nie zaw­sze oz­nacza idealne.

Są rzeczy w tym życiu  które są... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Są rzeczy w tym życiu, które są bez­cenne. War­to o nie wal­czyć, bo nag­ro­dy nie da się wy­razić ani w liczbach, ani w słowach.

O szczęście zwyk­le trze­ba... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

O szczęście zwyk­le trze­ba wal­czyć, ale są chwi­le, które są tak piękne, a tak krótkie i ulot­ne. Trze­ba umieć je dos­trzec w zwykłej, sza­rej codzien­ności. Liczy się zaw­sze te­raźniej­szość, to co dzieje się właśnie tu i te­raz, w da­nej chwi­li. Jed­na mi­nuta sku­pienia cza­sem wys­tar­czy. Trze­ba łapać szczęście i ta­kie chwi­le, bo życie tak sa­mo jest krótkie i ulot­ne. A kiedyś zgaśnie, to nieunik­nione, dla każde­go z nas. Więc żyj­my pełnią życia, abyśmy w chwi­li kiedy nad­chodzi nasz ko­niec mog­li po­wie­dzieć "żyłem i zro­biłem to naj­le­piej jak tyl­ko umiałem" Wówczas można odejść spo­koj­nie z uśmie­chem na us­tach.

Rok. Znamy się już rok. Poznaliśmy... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Rok. Znamy się już rok. Poznaliśmy się dokładnie rok temu. Już nie pamiętam, którego to było dnia i o której godzinie. Był po prostu marzec. Pamiętam te dwanaście miesięcy wstecz jakby to było wczoraj. Pamiętam przez kogo się poznaliśmy, w jakich okolicznościach odbywała się Nasza pierwsza rozmowa, czym mnie sobą zainteresowałeś. Wydawałeś mi się zupełnie inny niż ja. Bałam się, że nie będę potrafiła znaleźć z Tobą wspólnego języka. Jak widać, moje obawy się nie sprawdziły. Dziś, dogadujemy się bez słów.. Od marca minęły zaledwie cztery miesiące, a mogłam nazwać Cię moim przyjacielem.. od przyjaźni do miłości niedaleko, bo już dwa miesiące potem wyznawaliśmy sobie miłość. Na prawdę Cię kocham i nie chcę Cię nigdy stracić... Cieszę się i dziękuję, że jesteś. I już zostań, na zawsze ♥

no właśnie  nawet bardzo dużo a jednak..    teksty legalove dodał komentarz: no właśnie, nawet bardzo dużo a jednak.. ;) do wpisu 3 marca 2014
Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał, dla kogo będziesz wszystkim. ;) .

Pu­kasz do każdych drzwi... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Pu­kasz do każdych drzwi, poszu­kując Młości, a kiedy to ona pu­ka do Ciebie Ty nie ot­wierasz, bo nie wiesz co to jest. Ze strachu przed niez­na­nym, omi­jasz to cze­go szu­kałeś od tak daw­na. Myślisz, że w jed­nej chwi­li stra­ciłeś wszys­tko, ale Praw­dzi­wa Miłość za­puka jeszcze raz. Będzie wal­czyć o to byś zaufał i ot­worzył swo­je drzwi.

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy, nawet przez chwilę nie pomyślałam, że będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam, że to Twoją twarz będę widzieć, gdy zamknę oczy. Że każda chwila spędzona z Tobą będzie należała do najlepszych chwil spędzonych w moim życiu. A rozmawiając z Tobą, nie wiedziałam, że Twój głos będzie moim ulubionym dźwiękiem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV