głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
świetne ! :  teksty legalove dodał komentarz: świetne ! :) do wpisu 14 marca 2014
'Nie napiszę tego co chcecie... teksty

legalove dodano: 11 marca 2014

'Nie napiszę tego co chcecie usłyszeć, gdyby tak było pizgał bym tu pewnie o zakrętach jak Liber, życie jest jedno, pewnie dobrze to czujesz, co nie? Życie dziwka - miałeś walić je, i co pewnie wali cię? Życie to boisko, zawsze walą po nogach..'' - Sulin.

Nadal wiem  że w upadku najgorsza... teksty

legalove dodano: 9 marca 2014

Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada.

''Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

''Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.'' - Marilyn Manson

Można żyć ra­zem ze sobą lub... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Można żyć ra­zem ze sobą lub za­led­wie obok. Można pat­rzeć ko­muś w oczy al­bo w ser­ce. Można żyć z kimś al­bo dla ko­goś. Słuchać nie zaw­sze znaczy usłyszeć. Pat­rzeć to nie to sa­mo, co zo­baczyć. Żeby nap­rawdę usłyszeć, naj­le­piej słuchać w ciszy, żeby zo­baczyć nap­rawdę - war­to cza­sem zam­knąć oczy..

Nie war­to jest uda­wać ko­goś... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Nie war­to jest uda­wać ko­goś, kim nie jes­teśmy, nie war­to być na siłę ideal­nym, bo piękne nie zaw­sze oz­nacza idealne.

Są rzeczy w tym życiu  które są... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Są rzeczy w tym życiu, które są bez­cenne. War­to o nie wal­czyć, bo nag­ro­dy nie da się wy­razić ani w liczbach, ani w słowach.

O szczęście zwyk­le trze­ba... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

O szczęście zwyk­le trze­ba wal­czyć, ale są chwi­le, które są tak piękne, a tak krótkie i ulot­ne. Trze­ba umieć je dos­trzec w zwykłej, sza­rej codzien­ności. Liczy się zaw­sze te­raźniej­szość, to co dzieje się właśnie tu i te­raz, w da­nej chwi­li. Jed­na mi­nuta sku­pienia cza­sem wys­tar­czy. Trze­ba łapać szczęście i ta­kie chwi­le, bo życie tak sa­mo jest krótkie i ulot­ne. A kiedyś zgaśnie, to nieunik­nione, dla każde­go z nas. Więc żyj­my pełnią życia, abyśmy w chwi­li kiedy nad­chodzi nasz ko­niec mog­li po­wie­dzieć "żyłem i zro­biłem to naj­le­piej jak tyl­ko umiałem" Wówczas można odejść spo­koj­nie z uśmie­chem na us­tach.

Rok. Znamy się już rok. Poznaliśmy... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Rok. Znamy się już rok. Poznaliśmy się dokładnie rok temu. Już nie pamiętam, którego to było dnia i o której godzinie. Był po prostu marzec. Pamiętam te dwanaście miesięcy wstecz jakby to było wczoraj. Pamiętam przez kogo się poznaliśmy, w jakich okolicznościach odbywała się Nasza pierwsza rozmowa, czym mnie sobą zainteresowałeś. Wydawałeś mi się zupełnie inny niż ja. Bałam się, że nie będę potrafiła znaleźć z Tobą wspólnego języka. Jak widać, moje obawy się nie sprawdziły. Dziś, dogadujemy się bez słów.. Od marca minęły zaledwie cztery miesiące, a mogłam nazwać Cię moim przyjacielem.. od przyjaźni do miłości niedaleko, bo już dwa miesiące potem wyznawaliśmy sobie miłość. Na prawdę Cię kocham i nie chcę Cię nigdy stracić... Cieszę się i dziękuję, że jesteś. I już zostań, na zawsze ♥

no właśnie  nawet bardzo dużo a jednak..    teksty legalove dodał komentarz: no właśnie, nawet bardzo dużo a jednak.. ;) do wpisu 3 marca 2014
Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał, dla kogo będziesz wszystkim. ;) .

Pu­kasz do każdych drzwi... teksty

legalove dodano: 3 marca 2014

Pu­kasz do każdych drzwi, poszu­kując Młości, a kiedy to ona pu­ka do Ciebie Ty nie ot­wierasz, bo nie wiesz co to jest. Ze strachu przed niez­na­nym, omi­jasz to cze­go szu­kałeś od tak daw­na. Myślisz, że w jed­nej chwi­li stra­ciłeś wszys­tko, ale Praw­dzi­wa Miłość za­puka jeszcze raz. Będzie wal­czyć o to byś zaufał i ot­worzył swo­je drzwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV