głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove kiedy ranisz kobietę pamiętaj że zwykle stoją za nią jej przyjaciółki . ona sama nic ci nie zrobi . ale one jak cholerna drużyna ' a ' przypuszczalnie powieszą

legalove

legalove.moblo.pl
kiedy ranisz kobietę pamiętaj że zwykle stoją za nią jej przyjaciółki . ona sama nic ci nie zrobi . ale one jak cholerna drużyna ' a ' przypuszczalnie powieszą c
kiedy ranisz kobietę pamiętaj  że... teksty

legalove dodano: 21 września 2011

kiedy ranisz kobietę pamiętaj , że zwykle stoją za nią jej przyjaciółki . ona sama nic ci nie zrobi . ale one , jak cholerna drużyna ' a ' , przypuszczalnie powieszą cię za jaja .

na prawdę chcesz  żeby wrócił ?... teksty

legalove dodano: 21 września 2011

na prawdę chcesz , żeby wrócił ? żeby był tu teraz z tobą , z litości , tak na prawdę nic nie czując ? nie pakowałabym się w to , wierz mi . lepiej nie mieć nic , niż mieć coś sztucznego , wymuszonego, na niby .

Przepraszam Za krzywdy .  Molesta teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Przepraszam Za krzywdy . / Molesta

żeś kurwa w strasznie chujowy... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

żeś kurwa w strasznie chujowy przedział się wpierdolił .

Te sytuacje śliskie ty rozwiążesz... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Te sytuacje śliskie, ty rozwiążesz je wszystkie, z tobą strata jest zyskiem, nawet smutek i ból ja wiem tylko jedno, będzie dobrze na pewno .♥ .

Chcę zabrać Twój ból ja chce... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Chcę zabrać Twój ból, ja chce czuć to co czujesz Ty. ♥ .

forma jest pro ja mam flow które... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

forma jest pro, ja mam flow, które napierdala ze łba, i nie ma co jak daje show to sala jest pełna

osobisty ideał dlatego pewnie miał... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

osobisty ideał, dlatego pewnie miał u kobiet takie branie; szkoda mi tylko jednego - miał w zwyczaju jeść kobiece serca na śniadanie.

ii.. dziwny przypadek śmieszny... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

ii.. dziwny przypadek, śmieszny zbieg okoliczności, zarządzenie boskie, którego nie ma; bez wyraźnego powodu dochodzę do konkluzji, że kompletnie, nawet odrobinkę mi na Tobie nie zależy.

Pomyśl o życiu jako ołówku coraz... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Pomyśl o życiu jako ołówku, coraz bardziej tępym, którym w końcu nie można już nic narysować. Wtedy nadchodzi śmierć i jeżeli masz szczęście, zyskujesz tyle czasu, zanim stanie się najgorsze, by jeszcze przemyśleć wiele rzeczy i poukładać je na właściwych miejscach. Zupełnie tak jakbyś ostrzył ołówek, by go ponownie użyć.

Nie umiem okazywać uczuć. Choć... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Nie umiem okazywać uczuć. Choć serce roi się od emocji, ja nie potrafię ich wydobyć. Cierpię z tego powodu, ponieważ chciałabym, by bliscy mieli świadomość, co do nich czuję, a tak mogą tkwić w błędnym przekonaniu, że są mi obojętni. Boję się, że w końcu kiedyś przez to odejdą. Wiem, że ich ranię.

Wiesz co mnie boli najbardziej?... teksty

legalove dodano: 20 września 2011

Wiesz, co mnie boli najbardziej? Zawsze miałam to, co chciałam. Dostałam od Boga wszystko, co najlepsze. Mimo że nawet w niego nie wierzę. Dostałam świat na własność. Inteligencja, ambicja, pieniądze, perspektywy na przyszłość. Wszyscy mi wierzyli, gdy mówiłam, że jest mi dobrze samej. Nikt przecież nie mógł się spodziewać, że ta dziewczyna nie potrafiła tylko jednego.. Nigdy, przenigdy nie potrafiłam otwarcie mówić o swoich uczuciach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV