głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove synu czas żebyśmy porozmawiali o seksie. dobrze tato co chcesz wiedzieć? nie lubię kiedy ktoś wyjada mi jogobellę z lodówki nie lubię zagiętych rogów przy ksią

legalove

legalove.moblo.pl
synu czas żebyśmy porozmawiali o seksie. dobrze tato co chcesz wiedzieć?
 synu czas żebyśmy porozmawiali o... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

-synu, czas żebyśmy porozmawiali o seksie. - dobrze tato, co chcesz wiedzieć?

nie lubię kiedy ktoś wyjada mi... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

nie lubię, kiedy ktoś wyjada mi jogobellę z lodówki, nie lubię zagiętych rogów przy książkach, kurzu i totalnej pustki w głowie. a jak czegoś nie lubię - to nie akceptuję tego, nie potrafię znieść i się na to konkretnie wkurzam. pamiętasz? 'nie lubię Cię', nie dotarło. jaśniej, tak po ludzku? weź wypierdalaj, bo mi na wzrok szkodliwie działasz.

Spójrz jak na nią działasz. Patrz... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Spójrz, jak na nią działasz. Patrz tylko, jak ją zmieniasz.

Wcale nie jestem zazdrosna ale usmaż... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Wcale nie jestem zazdrosna ale usmaż się w piekle, szmato.

Jeżeli zwykłe cześć może... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Jeżeli zwykłe cześć może przerodzić się w rozmowę, rozmowa w dotyk, dotyk w pocałunek, pocałunek w seks, to czy mogę powiedzieć Ci cześć?

Pierdolnij mnie w twarz rozwal na... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Pierdolnij mnie w twarz, rozwal na mnie śnieżki, wyżyj się na mnie liściami . Ale nigdy nie mów,że mnie kochasz . Uderzenie boli chwile, śnieżki się roztopią, a liście zdmuchnie wiatr . Słowa się nie roztopią i nie zdmuchnie ich wiatr a łzy są na zawsze

Wiesz jak szybko rozpada się... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Wiesz jak szybko rozpada się marzenie? Właśnie tak szybko jak mrugnięcie powieką, jak klaśnięcie w dłonie, jak szybki pocałunek w usta... Którego nigdy od Ciebie nie dostałam. Ale twoje oczy, które patrzyły na mnie z tym pożądaniem, z tą chęcią by mnie mieć zupełnie mi wystarczały. Moim marzeniem było wtulenie się w twoje ramiona i to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to trwało do momentu, w którym zobaczyłam Ciebie, ale w twoich ramionach nie było mojego ciała, tylko jej. Nie rozumiem jak to się mogło stać. Twoje oczy ciągle wpatrzone we mnie z tym samym pożądaniem, chociaż zauważyłam też, że pojawił się w nich strach, smutek, rozpacz? Tak, tak właśnie rozpada się marzenie..

a gdy będę już czuć że umieram... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

a gdy będę już czuć, że umieram najpierw zamiast zmówić ostatną modlitwę, to wezmę swój telefon do ręki i zadzwonię do Ciebie.. będę chciała powiedzieć Ci przed śmiercią jaki byłeś dla mnie cholernie ważny, jak bardzo Cię kochałam, że byłeś dla mnie najważniejszy, najwspanialszy, że to z tobą chciałam spędzić życie, ale zarazem rozpłaczę się biorąc ostatni oddech podziękuję ci za te wspólne chwile..

Kiedy kichasz to znaczy że ktoś o... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Kiedy kichasz, to znaczy, że ktoś o tobie myśli , kiedy drugi raz kichasz, znaczy, że ktoś o tobie mówi, a kiedy kichasz po raz trzeci, znaczy, że jesteś chora.

i możesz sobie rozbierać mnie w... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

i możesz sobie rozbierać mnie w myślach, całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok, ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie, bo nie stać Cię na mnie. jestem droższa niż jakakolwiek dziwka, którą przeleciałeś. ja biorę serce. szczere, ufne, pomocne, opiekuńcze.. rozumiesz. dobre serce, którego Ty nie masz. musi mnie ono obdarzać miłością, ogromnym uczuciem, którego Ty nie masz i nigdy nie będziesz miał. widzisz, jestem nieosiągalna, więc bastuj.

 umiesz biegać? tak. to wypierdalaj. teksty

legalove dodano: 17 września 2011

-umiesz biegać? -tak. -to wypierdalaj.

 Weź o nim po prostu zapomnij . A... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

- Weź o nim po prostu zapomnij .- A znasz wzór na pole kwadratu ?- Znam .- To spróbuj zapomnieć !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV