głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove zmień to a nie pierdol że zmienisz bo chęcią jesteśmy przepełnieni. Co by się nie działo i tak się zmieniamy i nie chodzi tu o to że inaczej wyglądamy. Patrzymy

legalove

legalove.moblo.pl
zmień to a nie pierdol że zmienisz bo chęcią jesteśmy przepełnieni. Co by się nie działo i tak się zmieniamy i nie chodzi tu o to że inaczej wyglądamy. Patrzymy na ś
zmień to a nie pierdol  że zmienisz... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

zmień to a nie pierdol, że zmienisz bo chęcią jesteśmy przepełnieni. Co by się nie działo i tak się zmieniamy i nie chodzi tu o to, że inaczej wyglądamy. Patrzymy na świat tymi samymi oczami lecz z upływem lat z innymi poglądami.

hahaha  no nieźle nieźle. teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

hahaha, no nieźle nieźle.

Pozdrawiam ludzi  którzy znikają... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Pozdrawiam ludzi, którzy znikają gdy są najbardziej potrzebni.

mam swoje zasady  których zazwyczaj... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

mam swoje zasady, których zazwyczaj nie przestrzegam.

chociaż raz być suką i olewać... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

cholernie się boję   boję się... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

cholernie się boję , boję się tego co będzie za dwa miesiące , albo i dłużej . boję się , że zapomnę jakim był człowiekiem , że zapomnę , ile dla mnie znaczył . zapomnę , co to znaczy kochać i znów miłość będzie dla mnie takim obcym uczuciem . boję się , że zapomnę , że ktoś taki jak on w ogóle istniał , że jego imię znów będzie tylko zwykłym imieniem . że zapomnę , na czym polega prawdziwe uczucie .

Nic o mnie nie wiesz   nie wiesz o... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Nic o mnie nie wiesz, nie wiesz o czym chce zapomnieć.

nie mam zamiaru spełniać czyjś... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

nie mam zamiaru spełniać czyjś oczekiwań , w życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać, więc czasem ktoś zarzuci Ci egoizm i co z tego, masz wszelkie prawo do tego by się bronić.

Jestem sobą  a nie mam nad sobą... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Jestem sobą, a nie mam nad sobą dyrygenta, który mi mówi, w którą stronę mam skręcać. Czasem to dobrze, ale też fatalnie. Chcę mieć wpływ na siebie, nie by ktoś miał go na mnie. Nie poddam się presji społeczeństwa. To, że czasem piję alkohol, czy nie jem za dużo mięsa wyniosłam z domu, a nie gdzieś z internetu, bo tam są literki, a nie życie, człowieku! Jestem sama, w życie gram tak, jak chcę i zrobię wszystko, by nie przeciekło mi przez palce.

przepraszam tych  co powinnam. za to... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

przepraszam tych, co powinnam. za to, że jestem taka trudna. za niewypowiedziane myśli. za zbyt skomplikowane słowa. że mówię ' odejdź ' myśląc ' zostań ' Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

uświadom to sobie że oszustwo się... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

uświadom to sobie że oszustwo się szczerzy, nikt nikomu nie ufa nikt nikomu nie wierzy, ja mówię tylko to co na sercu mi leży .

I zastanawiam się  kto pierwszy... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

I zastanawiam się, kto pierwszy powie to, co oboje wiemy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV