głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym co jest nie do przyjęcia oby

legalove

legalove.moblo.pl
Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy
Chłopak   który nie szanuje kobiet... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Chłopak , który nie szanuje kobiet , nie wyszedł jeszcze z piaskownicy

Życie jest łatwiejsze niż się... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Ludzie mówią   że nie lubisz jak... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Ludzie mówią , że nie lubisz jak jaram , a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi ' nara ' . Ostatecznie wiem , że nic nie trwa wiecznie . Jak chcesz mnie wkurwić - robisz to skutecznie .

odnoszę wrażenie  że szczęście... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

odnoszę wrażenie, że szczęście przyjaciół, jest czymś sto razy ważniejszym, niż szczęście tylko i wyłącznie nasze, a przynajmniej tak jest w moim przypadku. to samo tyczy się problemów bliskich ci osób - widząc, jak się z tym męczą, jak to przeżywają, rozrywa ci serce, i chcesz im w jakikolwiek sposób pomóc. bardzo lubię obserwować ludzi, widzieć ich wszystkie gesty, ruchy, mimikę, emocje wypisane na twarzy i przede wszystkim - w oczach. wystarczy spojrzeć na przyjaciela uśmiech i błysk w oczach; od razu wypełnia cię szczęście, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki.

jestem na jakiejś huśtawce... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

jestem na jakiejś huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to, że boję się z niej zeskoczyć. boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości. raz pęka mi serce, raz rozkwitam szczęściem, ale przynajmniej coś się dzieje.

mam zasady  które łamie i maniery... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

mam zasady, które łamie i maniery, które olewam. nocy nie przesypiam, ludzi traktuję z góry. poza tym jestem wiecznie zbulwersowana i pretensjonalna .

dlatego dziś z całego serca życzę... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

dlatego dziś z całego serca życzę Ci, okrutnie beznadziejnych dni. a ty odchodzisz no to co ? nie będę długo płakać bo, nawet nie umiem tego kryć, życzę Ci jak najgorzej ! i mam nadzieje wielką że, beze mnie skończysz gdzieś na dnie. kolorowych leków garść chętnie mi pomoże spać. uczę się bez Ciebie żyć - coraz lepiej idzie mi .

kochałam go tak bardzo  że... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

kochałam go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam, bo uważam, że nie ma sensu - jeśli ktoś nie może się zdecydować sam, czego chce, to znaczy, że nie ma o co walczyć. co pozostało? kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było, jest już tylko w moim sercu. co najgorsze, wydaje mi się chwilami, że już nic tak pięknego mnie nie spotka. czuję się przegrana, bo nie mam mojej miłości. czasami zastanawiam się, ile czasu jeszcze zajmie mi zapomnienie. rok? dwa? i wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady .

Pozwoliłam mu odejść. Tak wiele... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Pozwoliłam mu odejść. Tak wiele trzeba przecierpieć i poświęcić , ażeby zrozumieć i ocenić wartość prawdziwego szczęścia

Polsat jest jak wódka   urywa filmy... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Polsat jest jak wódka - urywa filmy w najlepszym momencie.

są piosenki  które porywają do... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

są piosenki, które porywają do tańca, są piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać. ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Empatia uczy dziwnej anatomii  że... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Empatia uczy dziwnej anatomii, że nie potrzebujesz nawet nóg, by trafić do drugiego człowieka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV