głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Znowu to jebane uczucie pustki w sercu. Nie możesz mu powiedzieć jak Ci źle.. oszukujesz i siebie i jego. Udajesz że potrafisz być silna i nie wylewasz łez. Tłu

legalove

legalove.moblo.pl
Znowu to jebane uczucie pustki w sercu. Nie możesz mu powiedzieć jak Ci źle.. oszukujesz i siebie i jego. Udajesz że potrafisz być silna i nie wylewasz łez. Tłumaczy
Znowu to jebane uczucie pustki w... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Znowu to jebane uczucie pustki w sercu. Nie możesz mu powiedzieć, jak Ci źle.. oszukujesz i siebie, i jego. Udajesz, że potrafisz być silna i nie wylewasz łez. Tłumaczysz, że nie masz mu nic do powiedzenia, a tak na prawdę chciałabyś mu powierzyć całe swoje życie. Bo to On. Tak, to ten człowiek, ten sam co dawniej, tyle że jego charakter strasznie się zmienił. Już nie jest tym zajebistym, mądrym, zabawnym chłopakiem tylko aroganckim, zapatrzonym w siebie egoistą. Znowu to cholerne uczucie, że mogłaś wszystko naprawić, ale po prostu nie chciało się ruszyć tyłka, a on odszedł, bo zrozumiał, że i tak Ci nie zależy.

Odszedłeś. Chociaż tego nie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Odszedłeś. Chociaż tego nie chciałam. Było to tak dawno, a nadal mam uczucie, że było to wczoraj. Cholernie mi przykro. Przykro mi, że to wszystko, co mi mówiłeś, co obiecywałeś, czego dla mnie chciałeś, było tylko jedną wielką zmyłką. Sam siebie oszukałeś, tyle. Teraz próbujesz tylko wymyślić głupie wymówki, bo na coś bardziej oryginalnego Cie nie stać. Cały Ty. Zmieniłeś się. Nie mam już siły czekać, na tego chłopaka, w którym się zakochałam.

chyba za tobą tęsknie   chyba cie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

chyba za tobą tęsknie , chyba cie kocham , chyba mnie kurwa pojebało , chyba na pewno / tryagain

nic nie da się już zrobić. to... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

nic nie da się już zrobić. to koniec. odcięcie się od Ciebie to jedyne, racjonalne rozwiązanie. z tobą żyć nie mogę, bez Ciebie nie chcę. znalazłam się w tzw. kropce. nie umiem z niej wyjść. to jest jak labirynt, z którego nie ma wyjścia, lub jest, ale zbyt trudne do odnalezienia. przepraszam. że miałam tą cholerną nadzieję, na to że wszystko będzie okej. za to, że zawsze gdy kładłam się do łóżka płakałam jak mała dziewczynka, nie zważając na to, że to wszystko nie było warte ciebie.

chce Cię czuć  kiedy już... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

chce Cię czuć, kiedy już odejdziesz. kiedy nic po sobie nie zostawisz. Jedynie wspomnienia. chcę pamiętać wszystkie chwile z Tobą spędzone, i te które z Tobą mi się kojarzą. i chcę żeby ten ból nareszcie odszedł, i nie wracał już nigdy więcej. czy będzie tak jak kiedyś? chyba sama już w to nie wierzę..

być może jeszcze kiedyś... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

być może jeszcze kiedyś, odnajdziemy się..

masz tupet  wozisz się po mieście... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

masz tupet, wozisz się po mieście błaźnie, pomarszczyłeś się lamusie tak jak pizda po orgaźmie. / haha xd Gabi RLZ.

To co gadasz na mieście  dziś to po... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

To co gadasz na mieście, dziś to po mnie spływa, a prawda jest jedna, bolesna lecz prawdziwa

Nie chciałam  by odszedł.... teksty

legalove dodano: 20 grudnia 2011

Nie chciałam, by odszedł. Potrzebowałam go w moim życiu teraz i jutro, i pojutrze, na zawsze. Potrzebowałam go tak jak nigdy nikogo.

Dlaczego tak jest  że kiedy... teksty

legalove dodano: 20 grudnia 2011

Dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego zwykłego człowieka, nagle staje się On w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym. Kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć na prawdę? A gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi. Wywiera on taki wpływ, taki mocny.. że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic, że nic się nie stało, że damy radę.

Wiem jak to jest  gdy chce się... teksty

legalove dodano: 20 grudnia 2011

Wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć. Jak boli uśmiech. Jak próbujesz się dopasować, a nie możesz. Jak ranisz się zewnętrznie, by zabić wewnętrzny ból.

Wilgotne usta przy spotkaniu..... teksty

legalove dodano: 20 grudnia 2011

Wilgotne usta przy spotkaniu.. Wilgotne oczy przy rozstaniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV