głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie żałuję tego co było. żałuję że tak nie jest. 	 papierosnica69 . i zabrakło znów czyjegoś głosu.. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. To czas nadziei i wybacz

legalove

legalove.moblo.pl
nie żałuję tego co było. żałuję że tak nie jest. papierosnica69
nie żałuję tego co było.... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2011

nie żałuję tego co było. żałuję, że tak nie jest. / papierosnica69

   . teksty legalove dodał komentarz: ; ). do wpisu 22 grudnia 2011
i zabrakło znów czyjegoś głosu.. teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2011

i zabrakło znów czyjegoś głosu..

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas.... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2011

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. To czas nadziei i wybaczenia.

I see you    and I just want to dance... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2011

I see you , and I just want to dance with you. gimmie, gimmie more ♥

mówisz tak   potem nie. w końcu... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

mówisz tak, potem nie. w końcu weź zdecyduj się. zawsze coś, zawsze ktoś. oj tam oj tam ! ♥

każdym oddechem woła o ciebie  i... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

każdym oddechem woła o ciebie i tylko ty nie widzisz jak..

wiem  że płacz tu niczego nie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

wiem, że płacz tu niczego nie zmieni, ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział ''kurwa, co ja zrobiłem''. / smaajl.e

tracę kontrolę. sięgam po... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

tracę kontrolę. sięgam po wszystkie przedmioty z Nim związane. słucham piosenek, których słuchałam wtedy gdy się z nim przyjaźniłam. jest środek nocy, a ja po prostu tracę jebaną kontrolę.. wylewam z siebie wszystkie łzy. i tłumaczę sobie, że najlepiej będzie mi bez Niego. kurwa, przecież wiem, że i tak nie będzie.

Bardzo  bardzo chciałabym by było... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Bardzo, bardzo chciałabym by było jak dawniej. KURWA! ale po co ja idiotka się oszukuję, że tak będzie? mam sobie wmawiać do bólu, że ten egoista w końcu zrozumie to, co czuje? Jakie to wszystko jest jebnięte. Najlepiej mieć wyjebane, kurwa. Tylko, że ja w odróżnieniu do Niego, po prostu nie potrafię i nie chcę. Niby chciałabym z Nim rozmawiać, a z drugiej strony.. to wszystko wydaje się bez sensu. Dlaczego? Beznadziejnie, jest rozmawiać z kimś, dla kogo nie masz i nie miałaś nigdy żadnego znaczenia w Jego życiu. Chora miłość. Chora nadzieja. JAK ZWYKLE WSZYSTKO SIE PIERDOLI.

dobrze wiesz  że chciałabyś mu... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

dobrze wiesz, że chciałabyś mu powiedzieć wszystko. podzielić się z Nim swoim bólem. powiedzieć że te wszystkie łzy, to właśnie przez Niego. trudno się przyznać samej sobie, że życie bez Niego nie ma sensu, a jeszcze trudniej przyznać się Jemu. Człowiekowi, który ma wyjebane na Twoje uczucia, który tak na prawdę jest pozbawiony uczuć i nie potrafi zrozumieć drugiej osoby. Chciałabyś tak po prostu, jak staremu koledze wytłumaczyć o co chodzi. Że kochasz, że tęsknisz, że chciałabyś by było tak jak dawniej, a po chwili uświadamiasz sobie, że to i tak nie miałoby większego znaczenia i sensu. Później, żałujesz, że nie dałaś mu żadnego znaku, że jest źle. Przekonałaś go tylko, że u Ciebie jest wszystko dobrze, że on już nie jest milością twojego życia.

Znowu to jebane uczucie pustki w... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Znowu to jebane uczucie pustki w sercu. Nie możesz mu powiedzieć, jak Ci źle.. oszukujesz i siebie, i jego. Udajesz, że potrafisz być silna i nie wylewasz łez. Tłumaczysz, że nie masz mu nic do powiedzenia, a tak na prawdę chciałabyś mu powierzyć całe swoje życie. Bo to On. Tak, to ten człowiek, ten sam co dawniej, tyle że jego charakter strasznie się zmienił. Już nie jest tym zajebistym, mądrym, zabawnym chłopakiem tylko aroganckim, zapatrzonym w siebie egoistą. Znowu to cholerne uczucie, że mogłaś wszystko naprawić, ale po prostu nie chciało się ruszyć tyłka, a on odszedł, bo zrozumiał, że i tak Ci nie zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV