głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie za wszystko da się przeprosić ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić ale wszystko można zacząć od nowa. Nie oczekujcie ode mnie optymistyc

legalove

legalove.moblo.pl
Nie za wszystko da się przeprosić ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić ale wszystko można zacząć od nowa.
Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

Nie oczekujcie ode mnie... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boje.

Zapadała noc. Dziewczyna zgasiła... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Zapadała noc. Dziewczyna zgasiła lampkę nocną, położyła się do łóżka otulając się ciepłym kocem i zaczęła myśleć tak w zupełnej ciemności. Chciała, aby wraz z wejściem słońca na horyzont, jej życie obróciło się o 180 stopni.

dobra. niszcz  zabijaj  poniżaj  baw... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

dobra. niszcz, zabijaj, poniżaj, baw się uczuciami, dalej. ale najpierw powiedz, czym sobie na to zasłużyłam? chciałabym w przyszłości, uniknąć takich sytuacji, więc uzasadnienie byłoby mile widziane

Wszyscy mi mowia zebym zapomniala... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Wszyscy mi mowia zebym zapomniala, zebym zaczela robic cos konstruktywnego. Problem w tym ze w mojej glowie nie ma juz ani jednej konstruktywnej mysli , a ja sama stalam sie destrukcyjna nie tylko dla siebie ale i dla otoczenia.

Chcę być kimś  kto potrafi. Mimo... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Chcę być kimś, kto potrafi. Mimo przeszkód, on potrafi. Są ludzie, którzy mają mniej niż ja, a radzą sobie lepiej ode mnie. Zero ambicji w tym moim potocznie nazywanym zajebistym życiu .

Staram się podejść  ale zawracam.... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Staram się podejść, ale zawracam. Staram się powiedzieć `cześć`, ale ten twój wzrok, on mnie paraliżuje . Staram się żyć, jak chcę, ale kurwa żyję dla Ciebie .

Oddycham dziś bez Ciebie ♥ teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Oddycham dziś bez Ciebie ♥

Nie rań osoby  której nie możesz... teksty

legalove dodano: 12 grudnia 2011

Nie rań osoby, której nie możesz zabić.

genialne    teksty legalove dodał komentarz: genialne ;) do wpisu 11 grudnia 2011
żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może niejedynym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych. | endoftime.

Bądź po prostu szczęśliwy i ciesz... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

Bądź po prostu szczęśliwy i ciesz się każdą chwilą. Ponieważ wiesz co? Gdy spełnia się twoje marzenie, to jest najwspanialsze uczucie na świecie. Najwspanialsze. A jeśli miałabym komuś życzyć prawdziwego szczęścia, to nie przychodzi mi do głowy nikt bardziej na to zasługujący niż ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV