głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło że jest najwięks

legalove

legalove.moblo.pl
Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło że jest największym
Potraktował mnie jak zabawkę. Taką... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Potraktował mnie jak zabawkę. Taką beznadziejnie, spieprzoną zabawkę. A ja nie odmawiałam mu przyjemności. Dziecku nic się nie odmawia. I wyszło, że jest największym chujem, a ja nadal mam ochotę powiedzieć mu prosto w oczy "Pobaw się mną."

Skończyło się wszystko  tak po... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Skończyło się wszystko, tak po prostu, bez uprzedzenia.

A kiedy ona cię kochać przestanie... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.

Zawsze tak jest  kiedy się... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Zawsze tak jest, kiedy się rozpaczliwie zakochamy, prawda? Rozpaczliwie zakochani wymyślamy sobie postaci naszych partnerów, żądając od nich, by byli tacy, jacy nam są potrzebni, a potem załamujemy się, kiedy nie chcą odgrywać roli, jaką im przydzieliliśmy.

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Chciała być z nim. Chciała stać... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Chciała być z nim. Chciała stać się częścią jego życia. Dopiero potem zrozumiała, że dzielą ich dwa odmienne światy, których ona sama pokonać nie dała rady.

Naucz się kochać   i pokaż to... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Naucz się kochać, i pokaż to wszystkim. Niczego nie chowaj, niech każdy usłyszy. Bądź na to gotowy, a kiedy Cię spotka, bez zbędnego słowa, tej sile się poddaj.

niewinność i nieuchronny grzech.... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

niewinność i nieuchronny grzech. gotowe łzy przechodzące w śmiech. co w sobie masz? naprawdę nie wiem, i nie wiem, czy coś o tym wiedzieć chcę. żywiołów gra i bezpieczny ląd, wciąż blisko tak i daleko stąd. co w sobie masz? naprawdę nie wiem. i nie wiem czy coś o tym wiedzieć chce. ♥

ja tak prosto w twarz   kłamię cię... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

ja tak prosto w twarz , kłamię cię każdego dnia . ale Ty, Ty mnie dobrze znasz , wszystko o mnie wiesz . wiem, wybaczasz mi, że wszystko przeze mnie .

co   już myślałaś  że się mnie... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

co , już myślałaś, że się mnie pozbyłaś ? jak mi się coś podoba , to zawsze wracam . zawsze . / pierwsza miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV