głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove najbardziej boli to w co się uwierzyło a co okazało się kłamstwem. ma jedno marzenie: mieć Jego. być z Nim chociaż przez chwilę. bez żadnej ściemy problemów pie

legalove

legalove.moblo.pl
najbardziej boli to w co się uwierzyło a co okazało się kłamstwem.
najbardziej boli to  w co się... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

najbardziej boli to, w co się uwierzyło, a co okazało się kłamstwem.

ma jedno marzenie: mieć Jego. być z... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

ma jedno marzenie: mieć Jego. być z Nim, chociaż przez chwilę. bez żadnej ściemy, problemów, pierdolenia. po prostu przy Nim być .. ♥

nigdy nie zrozumiesz  ile dla mnie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

nigdy nie zrozumiesz, ile dla mnie znaczysz, bo musiałbyś policzyć wszystkie gwiazdy na niebie nigdy nie zrozumiesz, co czuję, gdy Cię nie ma, bo musiałbyś przestać oddychać .. nigdy nie zrozumiesz, jak bardzo Cię kocham, bo musiałbyś umrzeć z miłości.

pewnego razu miłość zapytała... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

pewnego razu miłość zapytała przyjaźń: - do czego jesteś potrzebna, kiedy ja jestem?! przyjaźń odpowiedziała: - jestem po to, żeby tam, gdzie Ty zostawiasz smutek i łzy, mógł pojawić się uśmiech . ♥

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami, odzywając się średnio co kilka, kilkanaście minut.

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie jak spadam na dno z braku Twojej obecności, dobrze.. stój nade mną i patrz jak się staczam. śmiej się ze mnie. obrzucaj obelgami. komentuj to, jak żałośnie wyglądam. przedrzeźniaj moje zachowanie. przynajmniej, będziesz zwracał na mnie uwagę. pomińmy to, że w tym negatywnym sensie. to nieistotne.

rozszarpałeś mi dusze  sumienie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

rozszarpałeś mi dusze, sumienie, serce .. mogę wyliczać w nieskończoność. muszę ci jednak za coś podziękować .. dziękuje. dzięki tobie wiem, że miłość nie istnieje.

Boże nie pozwól   by ktokolwiek... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

Boże nie pozwól , by ktokolwiek stał się dla mnie tak ważny jak On .

ubierzesz się ładnie   nazwie Cię... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką .. Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką .. zadzwonisz do niego uzna, że się narzucasz .. On do Ciebie zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona .. nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy .. siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania .. nie oddasz mu się uzna, że go nie kochasz .. zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa .. powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba .. nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz .. będziesz mu robić wymówki powie, że nie jesteś jego matką .. On będzie Ci robił wymówki powie, że dba o Ciebie .. nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie .. On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie .. zdradzisz go powie, że to koniec .. On Ciebie zdradzi powie, że każdy zasługuje na drugą szansę. yh.

zacznij swoje słowa przelewać na... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

zacznij swoje słowa przelewać na czyny . udowodnij dziś to przed sobą samym, dobry przyjaciel jest lekiem na rany. raz zwyciężamy, a dwa ulegamy. każdy z nas czeka na zmiany na lepsze .

ile czasu potrzebowałeś żeby o... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

ile czasu potrzebowałeś żeby o mnie zapomnieć? tak wiem . niecałej godziny.

moja bajka nie jest taka. moja nie ma... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

moja bajka nie jest taka. moja nie ma szczęsliwego zakonczenia. w mojej bajce nie ma księcia. książę nie będzie z księżniczką. nie będą żyć długo i szczęsliwie. w mojej bajce książe i księzniczka się kolegują. w mojej bajce życie jest beznadziejne. a może to księżniczka jest beznadziejna? chyba to drugie. księżniczki nigdy nie są smutne, mają wszystko, czego chcą. u mnie jest inaczej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV