głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove A teraz cierpię i płacę za swą miłość We mnie jest złość której nigdy nie było. Te wszystkie puste słowa te zapewnienia. Zniknąłeś z mego życia w moim sercu Cie

legalove

legalove.moblo.pl
A teraz cierpię i płacę za swą miłość We mnie jest złość której nigdy nie było. Te wszystkie puste słowa te zapewnienia. Zniknąłeś z mego życia w moim sercu Ciebi
A teraz cierpię i płacę za swą... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

A teraz cierpię i płacę za swą miłość, We mnie jest złość, której nigdy nie było. Te wszystkie puste słowa, te zapewnienia. Zniknąłeś z mego życia, w moim sercu Ciebie nie ma. Noce bezsenne to już jest standard. Brak mi oddechu i zapachu Twego ciała. Dałabym wiele żeby cofnąć czas, Wtedy na pewno nie było by nas.

NIE MA CIĘ. Napisałam te trzy... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

NIE MA CIĘ. Napisałam te trzy słowa chyba już wszędzie. Ciągle nie potrafię sobie tego uświadomić.

Nie zapomniałam do dziś.... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Wiem tylko że przez pół dnia... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Wiem tylko, że przez pół dnia snuję się z kąta w kąt. Drugie pół pałam chęcią zabicia go, a resztę poświęcam na fantazjowaniu, że wraca do mnie błagając o wybaczenie. Wtedy ja mu wybaczam, ale musi znieść wyrafinowane tortury. Naprawdę wyrafinowane. Stwierdzam oficjalnie: SIĘGNĘŁAM DNA.

jeśli kogoś kochasz pozwól mu... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

jeśli kogoś kochasz, pozwól mu odejść.

Kiedyś myślałam że moja skromna... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Kiedyś myślałam, że moja skromna osoba coś dla Ciebie znaczy.

To Koniec. Kiedyś byłam miłą... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

To Koniec. Kiedyś byłam miłą dziewczyną, teraz stałam się zimną suką. Nawet przyjaciele mnie nie poznają, ani rodzina. Z trudnością ufam ludziom, bo boję się ponownego zranienia. Zamknęłam się w sobie. Nikomu nic nie mówię, jedynie swojej najlepszej przyjaciółce. Znienawidziłam wszystko, co kojarzy mi się z Nim. Cały czas mam przed oczami Jego spojrzenie. Chce trzymać się od wszystkiego z dala, co kojarzy mi się z Nim. Jednak to bardzo trudne. Bo nawet Jego imię usłyszane gdziekolwiek, albo piosenka w radiu która przypomina miłe chwile nie pozwala zapomnieć. Zaczęłam przeklinać, pyskuję, mam w dupie najbliższych. Tak, jestem zimną suką. Zabrano mi serce, które dawało ciepło. Kochałam...

 Dlaczego płaczesz?  Bo już... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

- Dlaczego płaczesz? - Bo już dłużej tak nie mogę - Ale czego? - Patrzeć jak on mnie olewa.

Wszystko straciło sens: herbata... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Wszystko straciło sens: herbata stała się za gorzka, pogoda zbyt deszczowa, a twój uśmiech zimny. Twoje słowa stały się prymitywne.

 Czemu taka jesteś?  Jaka?... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

- Czemu taka jesteś? - Jaka? - Taka cholernie wrażliwa, albo cholernie obojętna? - Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny które znasz..

Czasami mimo że coś nas niszczy... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

Czasami, mimo, że coś nas niszczy, nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno, by uwierzyć, że miłość potrafi zabić.

żałuję że nie można zakopać... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2012

żałuję, że nie można zakopać uczuć, mając tą pewność, że już nigdy nie wrócą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV