głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove straciłam cię wtedy wtedy Ty. próbowałeś udowodnić Mi że to wszystko moje gry. Farewell my Love. myślę o Tobie często tak często że tracę oddech. może cofnę złe

legalove

legalove.moblo.pl
straciłam cię wtedy wtedy Ty. próbowałeś udowodnić Mi że to wszystko moje gry.
straciłam cię wtedy  wtedy Ty.... teksty

legalove dodano: 22 luty 2012

straciłam cię wtedy, wtedy Ty. próbowałeś udowodnić Mi, że to wszystko moje gry.

Farewell  my Love. teksty

legalove dodano: 17 luty 2012

Farewell, my Love.

myślę o Tobie często  tak często... teksty

legalove dodano: 17 luty 2012

myślę o Tobie często, tak często że tracę oddech. może cofnę złe momenty i zostawię tylko dobre.

Miłość trwa wiecznie   to tylko... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

Miłość trwa wiecznie , to tylko ludzie sie zmieniają ( ;

Istnieją dwa powody  które nie... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

Ona i On   dwa różne charaktery... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

Ona i On , dwa różne charaktery , mieli poczucie, że nie liczą się dla nikogo .

http:  besty.pl 663896 . me gusta... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

http://besty.pl/663896 . me gusta pączusie . :*

27.01.12   3 teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

27.01.12 < 3

 ...  po raz pierwszy od wielu... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

[...] po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.

Miłość jest zawsze nowa. I bez... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

przygotowywania do dyskoteki na sali... teksty

legalove dodano: 16 luty 2012

przygotowywania do dyskoteki na sali gimnastycznej trwały . postanowiła , razem z przyjaciółkami iść tam i zobaczyć , jak wszystko idzie . w drzwiach zauważyła Jego . chłopaka, swoich marzeń . gdy przyjaciółki zniknęły Jej z oczu , bez zastanowienia podbiegła do niego , złapała go za rękę i powiedziała 'chodźmy stąd' . bez wahania zgodził się , patrząc w jej piwne oczy , otworzył drzwi na dwór i razem wybiegli . Ona krzyczała z zachwytu , a On prowadził Ją do miejsca , w którym mogli być tylko sami . gdy już się tam zjawili zaczęli osobno biegać . była to polana . ścigali się , niczym sześcioletnie dzieci , a kiedy byli już wykończeni - On usiadł , a Ona nie mogła go znaleźć . Zaczął Ją wołać . Usłyszała go , ale nadal nie wiedziała , gdzie usiadł . Był jakby niewidzialny . Po chwili ktoś popchnął Ją .. w miejsce , gdzie siedział chłopak . no i the end . / sen ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV