głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wymyślasz milion powodów dlaczego go tak bardzo nienawidzisz ale i tak między Twoimi oddechami słychać jeszcze cichutkie westchnienia miłości.. widzisz ten nóż?

legalove

legalove.moblo.pl
Wymyślasz milion powodów dlaczego go tak bardzo nienawidzisz ale i tak między Twoimi oddechami słychać jeszcze cichutkie westchnienia miłości..
Wymyślasz milion powodów dlaczego... teksty

legalove dodano: 1 marca 2012

Wymyślasz milion powodów dlaczego go tak bardzo nienawidzisz, ale i tak między Twoimi oddechami słychać jeszcze cichutkie westchnienia miłości..

 widzisz ten nóż?  spytała... teksty

legalove dodano: 1 marca 2012

- widzisz ten nóż? - spytała, wyciągając narzędzie trzymane w swojej dłoni ku niemu. nacięła delikatnie wnętrze swojej dłoni. stał jak wmurowany, nie wiedząc o co chodzi. - tak będzie płakać moje ciało z tęsknoty za twoim dotykiem. - wydukała, wskazując na sączące się kropelki krwi z jej dłoni. wybuchnęła spazmatycznym płaczem. - a tak będzie płakać moja dusza. - powiedziała. - przykro mi kochanie. chociażbyś nie wiem co zrobiła, to koniec. nie weźmiesz mnie na litość. - powiedział, biorąc do dłoni kurtkę. - zaczekaj! pokażę Ci jeszcze tylko jak będzie płakać moje serce! - krzyknęła. zatrzymał się, tuż przed drzwiami. gwałtownym ruchem, wbiła kuchenne ostrze w swoją klatkę piersiową. - właśnie tak. będzie cichutko łkało, zwijając się z bólu, tam wewnątrz. - powiedziała, osuwając się na ziemię.

Może być coś bez sensu ale nic... teksty

legalove dodano: 1 marca 2012

Może być coś bez sensu, ale nic nie jest bez znaczenia . Zapamiętaj . / yezoo

Nawet nie wiesz  skarbie jak bardzo... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

Nawet nie wiesz , skarbie jak bardzo Cię pragnę . jak bardzo Chcę z Tobą być . Mówiłam , że na zawsze Że nie będzie końca , że to się nie stanie . A jesteśmy osobno . Czemu tak jest , kochanie ?

Wpisując w Google   prawdziwa... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

Wpisując w Google - " prawdziwa definicja miłości " powinna wyskoczyć informacja o treści " jeśli kochasz powinno być to twoje prywatne pojęcie " . / yezoo

nie kocham go nie interesuje się... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

nie kocham go, nie interesuje się nim, nie mam obsesji na jego punkcie, nie denerwuje mnie każda dziewczyna której mówi 'siema', jest mi obojętny, jest tylko kolegą. A teraz muszę tylko w to uwierzyć.

Nie ma nic gorszego niż kochać... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

Nie ma nic gorszego, niż kochać kogoś, kto wciąż będzie cię rozczarowywał.

Faktycznie  miłość jest jak... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

Faktycznie - miłość jest jak narkotyk . Zakochujesz się , bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami . Chcesz więcej i więcej . Dopiero po czasie przychodzi delikatne otrzeźwienie - on Cię nie kocha . Nic tego nie zmieni . Musisz z tym skończyć , bo to tylko cierpienie i przeraźliwy ból . I tu właśnie jest problem - jak zrezygnować z czegoś co przynosiło radość , szczęście i było niemalże żywcem wyjęte z marzeń ? Jak zrezygnować z Pana Idealnego z pozytywną myślą , " że na pewno znajdzie się inny " ?

i teraz gdybym tylko miała szansę... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

i teraz gdybym tylko miała szansę naprawić to co spierdoliłam , dała bym z siebie wszystko ..

Najbardziej lubiła siadać na... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

Najbardziej lubiła siadać na schodku, i patrzeć przed siebie. Kiedy tak siedziała, ciepła herbata ogrzewała jej dłonie, a wiatr delikatnie muskał jej twarz myślała o tym, jak przecudownie by było, gdybyś był w tym momencie obok niej..

nie nie kocham go ale bez problemu... teksty

legalove dodano: 29 luty 2012

nie, nie kocham go ale bez problemu wymienię jego ulubiony kolor, jakiego koloru ma oczy, czym się interesuje i czego słucha. bez problemu wymienię wszystko o co zapytasz i zdam na sześć. nie, nie kocham go, ja poza nim świata nie widzę..

krzysiek ibisz  w pamiętnikach z... teksty

legalove dodano: 28 luty 2012

krzysiek ibisz - w pamiętnikach z wakacji, czekamy na sobote. ! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV