głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nienawidzę gdy przypomina mi o tobie zapach powietrza jakieś słowo zdarzenie miejsce piosenka lub twarz. nienawidzę gdy każdą blondynkę średniego wzrostu mylę z

legalove

legalove.moblo.pl
nienawidzę gdy przypomina mi o tobie zapach powietrza jakieś słowo zdarzenie miejsce piosenka lub twarz. nienawidzę gdy każdą blondynkę średniego wzrostu mylę z
nienawidzę  gdy przypomina mi o... teksty

legalove dodano: 23 maja 2012

nienawidzę, gdy przypomina mi o tobie zapach powietrza, jakieś słowo, zdarzenie, miejsce, piosenka, lub twarz. nienawidzę, gdy każdą blondynkę średniego wzrostu mylę z twoją mamą, a myśl o tobie nie opuszcza mnie nawet na sekundę. nienawidzę, gdy mi się śnisz. nienawidzę myśli o tobie, wspomnień z tobą, twoich oczu, włosów i ust. nienawidzę wszystkich innych chłopaków, za to, że nie są tobą. nienawidzę wszystkich dziewczyn, które całowałeś, dotykałeś, kochałeś. nienawidzę siebie. ale ciebie nie nienawidzę, nie potrafię... mimo, że tak bardzo chcę, i tak bardzo zasługujesz.

zmieniłam się. jeszcze rok temu nie... teksty

legalove dodano: 23 maja 2012

zmieniłam się. jeszcze rok temu nie wzięłabym do ust alkoholu, czy papierosa. dziś traktuję to jako ucieczkę od pędu codziennego świata. chwilową ucieczkę, która mnie niszczy i tak naprawdę nic mi nie daje.

nie mów że więcej nie dasz rady... teksty

legalove dodano: 23 maja 2012

nie mów że więcej nie dasz rady, dasz radę, życie kopie nas wszystkich po dupie, tylko od Ciebie zależy czy mu oddasz.

kac morderca nie ma serca  D . teksty

legalove dodano: 23 maja 2012

kac morderca nie ma serca ;D .

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Wszyscy jesteśmy tacy sami. Pijemy... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Wszyscy jesteśmy tacy sami. Pijemy wódkę albo wino, palimy papierosy i tak cholernie tęsknimy za czymś, czego być może w ogóle nie ma.

Tak . Przyznaje . Nie ma godziny   w... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Tak . Przyznaje . Nie ma godziny , w której bym nie myślała o Tobie . Nie ma dnia , w którym nie spojrzała bym na Twoje zdjęcie . A to wszystko przez to , że jesteś tak blisko , a jednak tak cholernie daleko .

w niektórych przypadkach to nowe... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

w niektórych przypadkach to nowe rany leczą ból starych ran, a czas nie ma tu nic do rzeczy.

Gorące cappuccino parzące w dłonie... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Gorące cappuccino parzące w dłonie, w głowie zamęt, jedno imię i nie wiesz, co się z Tobą dzieje.

Ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Nie obiecuj mi  że wszystko będzie... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Nie obiecuj mi, że wszystko będzie dobrze. Obiecaj, że zrobisz wszystko by tak było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV