głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Przepraszam że dążyłam do perfekcji że wszystko mi w tobie przeszkadzało że byłam zimna że bałam się swoich uczuć. Przepraszam że jestem na tyle niedojrzała że

legalove

legalove.moblo.pl
Przepraszam że dążyłam do perfekcji że wszystko mi w tobie przeszkadzało że byłam zimna że bałam się swoich uczuć. Przepraszam że jestem na tyle niedojrzała że p
Przepraszam  że dążyłam do... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Przepraszam, że dążyłam do perfekcji, że wszystko mi w tobie przeszkadzało, że byłam zimna, że bałam się swoich uczuć. Przepraszam, że jestem na tyle niedojrzała, że pozwoliłam byś odszedł. przepraszam.

Gdzieś miedzy tymi wszystkimi... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Gdzieś miedzy tymi wszystkimi kolesiami, gdzieś na którejś z imprez albo na którejś przerwie w szkole spędzonej z papierosem w dłoni, gdzieś między piciem a odsypianiem, gdzieś między jedną myślą a drugą, gdzieś zgubiłam siebie..

Jestem tą dziewczyna  która ma... teksty

legalove dodano: 22 maja 2012

Jestem tą dziewczyna, która ma zawsze telefon w ręce, słuchawki w uszach i tego jednego w myślach. ♥

Wtedy zrozumiała jak to jest  kiedy... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. Zakochała się w nim. Przypadkowe przeznaczenie.

  Jak można kochać kogoś  kogo nie... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

- Jak można kochać kogoś, kogo nie całowano się na dobranoc, kogoś kto nie czekał, i na kogo się nie czekało? - Można. - Nie rozumiem czemu ona tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze ..

bądź kimś  kto wysłucha mnie bez... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

bądź kimś, kto wysłucha mnie bez otwarcia ust. bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie, chociażbym dokonywała najgorszych decyzji i popełniała największe błędy świata.

Wiesz.. tęsknie za tymi naszymi... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Wiesz.. tęsknie za tymi naszymi rozmowami. Tęsknie za poczuciem, że mamy siebie nawzajem i zawsze możemy na siebie liczyć. Czuję, że to tracę. Z dnia na dzień coraz bardziej. To boli. Naprawdę to strasznie boli. Siedzę teraz zamknięta w pokoju, odizolowana od wszystkich, gapię się w jeden punkt, łzy lecą mi strumieniami, próbuję porozmawiać sama ze sobą. Próbuję dowiedzieć się od siebie co zrobiłam źle. Co ja takiego robię, że opuszczają mnie najważniejsi dla mnie ludzie. Ci którzy tak wiele zmienili w moim życiu, Ci których kocham tak, że byłabym w stanie oddać za nich wszystko. A najbardziej boli mnie ta cholerna bezradność. Tak bardzo Cię potrzebuję. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było jak dawniej. Proszę Cię. Bądź i mnie nie opuszczaj. Nie zapominaj o mnie i miej o mnie dobre wspomnienia. Kocham Cię.

Z każdym dniem  kolejną godziną... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Z każdym dniem, kolejną godziną jest lepiej.' - wmawiam to sobie codziennie. A dzisiaj ? Dzisiaj nie mam siły. Porażki i smutki zabiły niemal całą radość życia. Cząstka gdzieś trwa, ale jest na samym spodzie tej góry życiowych brudów, nieszczęść, złego nastroju. Mam dość. Zwyczajnie. Żałuję. Cierpię. Nienawidzę tego stanu, ale on jest mi już tak dobrze znany. To dziś właśnie mam ochotę zapalić tonę papierosów, i wypić tyle wódki, by nic później nie pamiętać. Doskonale wiem, że to żadna metoda, że to tylko rozwiązanie na chwilę, o ile w ogóle można nazwać to rozwiązaniem. Powiesz, że się poddałam. Mylisz się. Ja walczyłam, by było dobrze. Niestety przegrałam. Stałam sama na straconej pozycji, głupio myśląc, że każda decyzja byłaby właśnie tą złą. Przepraszam. Przegrałam. To tylko ja.

Żadna noc nie może być aż taka... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Żadna noc nie może być aż taka czarna , żeby niegdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być tak beznadziejna, żeby nie było można odkryć oazy. Pogódź się z życiem takim jakie ono jest . Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie .

Moimi przyjaciółkami są żyletki... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Moimi przyjaciółkami są żyletki, mają bardzo ostre języki.

Masz cierpieć. Ty masz cierpieć... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Masz cierpieć. Ty masz cierpieć, jak jeszcze nigdy nie cierpiałaś. Masz wyć z bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV